• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 0.31

DeletedUser624

Vendég
Helló,

"Az értesítések nem jelennek meg újra- és újra"

Ó dehogynem :D Fél meg egy hónapos mailt (levelecske) is jelez mint ha új lenne. Szóval olyan szépen kivágta az előbb hogy volt 4 olvasatlan üzenetem hogy ihaj.

"A lakosok ezentúl kijárnak az utcákra"

Ezt szeretném látni azért :) Ez azt jelenti, hogy most nem látom. :)

Kitartást az ünnepekre!
 

DeletedUser262

Vendég
Helló,

"Az értesítések nem jelennek meg újra- és újra"

Ó dehogynem :D Fél meg egy hónapos mailt (levelecske) is jelez mint ha új lenne. Szóval olyan szépen kivágta az előbb hogy volt 4 olvasatlan üzenetem hogy ihaj.

"A lakosok ezentúl kijárnak az utcákra"

Ezt szeretném látni azért :) Ez azt jelenti, hogy most nem látom. :)

Kitartást az ünnepekre!

dettó nálam sem javult semmi , a lakosok meg biztos alszanak egyfolytában :D
 

DeletedUser240

Vendég
Nálam is valószínű, hogy amíg Én aludtam, a medvék elfzavarták a lakosságot, és átvették téli álmot folytatva a területet. :(
Rettegtem is ma, mert kisütött nap.

Más szóval, nem sétál ott a kutja se.

De legalább az értesítések nem jelennek meg újra...
 

DeletedUser60

Vendég
nem gond legfeljebb még többen hagyják abba a játékot
már én se motizok naponta világnézetben., mert meguntam a 400 klikkelést
 

DeletedUser25

Vendég
nem gond legfeljebb még többen hagyják abba a játékot
Na igen, mi ebbe így direktbe nem látunk bele, csak találgathatunk... az viszont tény, hogy az ismeretségi körömben itt egyre terjed a punnyadás, sokan, akik pár héttel ezelőttig aktívak voltak, már nem építenek és nem jönnek látogatni. Magam is odajutottam, nem járom végig minden szomszszédom, mert minek? Arany van elég, a szerszám meg korlátos. Van viszont egy zsák új szomszédom, talán ha 2 épit, a többi már elvesztette az érdeklődését. És akkor nemhogy valami fejlesztés, ünnepi elfoglaltságra, de egy ilyen presztízsromboló "javítás" érkezik... Vagy lehet ez jött karácsonyi ajándékba, hogy ontja az aranyat a főépület motiválása?! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A felfedezett területem 50%-án eltűntek a szomszédok. De nem is tudok kimenni frissítés nélkül a térképre... Szóval, marad a fórum.
 

DeletedUser3

Vendég
Helló,

"Az értesítések nem jelennek meg újra- és újra"

Ó dehogynem :D Fél meg egy hónapos mailt (levelecske) is jelez mint ha új lenne. Szóval olyan szépen kivágta az előbb hogy volt 4 olvasatlan üzenetem hogy ihaj.

"A lakosok ezentúl kijárnak az utcákra"

Ezt szeretném látni azért :) Ez azt jelenti, hogy most nem látom. :)

Kitartást az ünnepekre!
Az értesítések tényleg nem jelennek meg, a levelek az más tészta. Szegény devjeinknek sok volt a munkája...

Többek között ezért van az is, hogy a lakosok is inkább alszanak, még rákészülnek a nagy debütálásra. (A hiba valamiért csak az éles szervereken fordul elő, tesztszerveren nem... így a tesztelése nehézkes)
 

DeletedUser256

Vendég
Egy pozitívum: nagyon örülök, hogy támogatásnál a főépület (és építő) szintje is látszik. Kösző! :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem a sétáló lakosság kevés hanem a pálinka. Nekem pl itt jönnek-mennek, de szólóba soha. Mindből kettő van...néha eltűnnek a bal oldali susnyásban. Mikor vissza jönnek sokszor már hárman vannak. Ez is rendben van, de hogy a két bajcis, hogyan csinálta, az nagy talány...
Viszont "mingyá" felmerül a kérdés, ha szabadnapos városlakót látsz, hogy miért nem dolgozik? Talán nem jól csinálsz valamit. És akkor kezdődik a számolgatás, keresgetés, önvád, stressz. Most szükség van erre?
Én alig várom, hogy kijózanodjatok és egyetlen városit se lássak. Nekem ne rendetlenkedjenek! Legyen egy aki esetleg söpröget és kész.
Vagy ha mégis előbújnak, akkor szívja a fogát mindenki : de ronda, nem elég magas, nem is vállig ér a kék szeme, a lányok miért nem másszínű... és egyáltalán melyikek...és a végén csupa off lesz az egész.
 

DeletedUser60

Vendég
[moderálva]

Az ilyen megnyilvánulásokat mellőzzük, ha egy mód van rá. - Hoshi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser624

Vendég
0.31-es verzióban, ami ma jött, már vannak sétáló polgárok.

Mondjuk én jobban örültem volna más, lényegesebb hibák kijavításának :)
 

DeletedUser434

Vendég
Nah, véget ért a "habzsi-dőzsi".... :(:(:(
Viszont! Vannak már ELFEK is, a törpök mellett az utcáimon, hát, köszi!!! :)
(Amúgy, Tőlem a bugos verzió is maradhatott volna.... ;););))
 

katakatze

Újonc
A szomszédaim nagy része eltünt.Nagy üres terület a távoli felfedezések egyre drágábbak,a piacon kevés árus van.A látogatás hiánya arany veszteség,a felfedezésért anno fizettem.Erre lesz valami kárpótlás?
 

Vanek

Veterán
A szomszédaim nagy része eltünt.Nagy üres terület a távoli felfedezések egyre drágábbak,a piacon kevés árus van.A látogatás hiánya arany veszteség,a felfedezésért anno fizettem.Erre lesz valami kárpótlás?

Nem. Azért nem jár kárpótlás, mert a játékostársak leléptek, és nem segítenek. Ez benne van a játékban.
 

DeletedUser427

Vendég
tanácsos egy nagyobb testvériséggel felvenni a kapcsolatot az árú csereberére ;)
 

DeletedUser670

Vendég
Nem. Azért nem jár kárpótlás, mert a játékostársak leléptek, és nem segítenek. Ez benne van a játékban.

Sziasztok!
Kedves Vanek! Már bocs, de nekem is 17 (5+9+3) szomszédom tűnt el 2 nap alatt. Ne mond, hogy pont az én szomszédaim gondoltak egy nagyot és törölték magukat egyszerre. (hacsak nem kollektív öngyilkosságot követtek el, hogy ilyen szomszédjuk van mint én!)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Az semmi! Nézd meg Csudribudri környékét. Már a játék is úgy kezdődik. Mersz-e mellé települni...
Persze, mindenki menekül. Okok :
1.- Elvette Kutja nővérét!:rolleyes:
2.- Utódok is vannak!:confused:
Kicsit féltékeny vagyok...
 

DeletedUser434

Vendég
Az semmi! Nézd meg Csudribudri környékét. Már a játék is úgy kezdődik. Mersz-e mellé települni...
..
Most ezt, Én kérem ki Magamnak!! :p:p:p Itt van Csudri, Tőlem egy kőhajításnyira, a szomszédaink egy része azonos is! (Talán, ha lejjebb mennek az árak, fel is fedezem duplán...) Eddig nem volt probléma a szomszédságból, sőt...., most jött egy csomó migráns a környékre!!! :D:D:D (Kifejezetten Csudri-, mint látványosság miatt!!! :cool:)
 
Fent