• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 0.30

DeletedUser

Vendég
AU!
Olyan mintha direkt nem értenéd, hogy magasról teszünk a küldetésekre.
Az utolsó sor első szavát szerkeszd (huncutkodnának, sütnének, alvasztanának, vizsgálnának,stb):cool:

Légy kedves olvasd el a következő idézetet:
"A játék továbbra is fejlesztés alatt van. Ez azt jelenti, hogy a következő hónapokban további fejlesztések várhatók és hogy új játékelemek vannak fejlesztés alatt. A játék folyamatosan frissítve és javítva lesz a felhasználók javaslatai és ötletei alapján, ezért aztán: játssz a játékkal és vegyél részt az Elvenar folyamatos fejlődésében, segíts nekünk az Elvenart a tökéletesség új szintjére emelni!"

A szöveget a Wiki első oldalán találod.
Ahogy Te jó érzékkel veszed észre a szellemharcosokat (és ez is tényleg fontos), mi páran meg a tartalom bővítéséért "kardoskodunk".
Ennyi. Ha beletesznek valamit a játékba, neked is jobb lesz. Akkor is ha nem használod majd, mert legalább a döntés a kezedben lesz.
Nem téma a küldetés és Hoshi egyik válaszában tartalombővítésről is írt. Én meghurráztam.
Egyébként eldobhatjuk az ajánlatokat és vele néhány ezer évnyi tapasztalatot. Azt is lehet.
Thordek kb 1 lehet 2 hónapja írta, ha többet tudnánk a koncepcióról, értelmesebben tudnánk tanácsot adni. Ez még mindig nem jelenti, hogy az legyen a befutó. De igaznak tartom, ha az INNO kiiratta a sorokat, nem azért tette, hogy a modik életét a végletekig keserítse. Most ezt gondoljuk.
 

DeletedUser240

Vendég
ha átváltok mások városára nektek is megjelenik a kulturánál a beszedett pénzösszeg ?

Hogy akkor jelenik-e meg, nem figyeltem, de láttam párszor. Meg minden esetben, ha elkolbászolok, majd vissza, újra meg újra megjelenik a piros szám a csengettyű mellett. :mad:
 

nlstemplar

Veterán
Hogy akkor jelenik-e meg, nem figyeltem, de láttam párszor. Meg minden esetben, ha elkolbászolok, majd vissza, újra meg újra megjelenik a piros szám a csengettyű mellett. :mad:

Megfigyelésem szerint akkor jelenik meg ha testvériség tag városában voltam, ha csak szomszéd városába megyek, akkor nem jelenik meg.
 

DeletedUser

Vendég
;):)Micsoda meglepi várt a jobb felső sarokban..:);)
Én belekukucskálok egybe..:cool:
 

Vanek

Veterán
A bétán is volt már, ráadásul kétszer is egymás után. :D Mondjuk a bétán jól is jött volna, mert ott a jobb előrehaladás miatt nagyon ritkák a csodák (így 'könnyű' tesztelni a bétán dolgokat, ha sokkal nehezebben lehet hozzájutni, mint a normál szerveren); de ha mindenhol a hónap 'végén' (konkrétabban: fizetés előtt) akcióznak dolgokat, akkor ne is várjanak mást. :p :)
 

DeletedUser436

Vendég
Csak óvatosan :) Csak a monostorhoz meg a világítótoronyhoz ad a törpe csodákhoz nem és egy fajtából adja a 24 vagy 12 darabot.
Nekem sikerült elcsesznem és megvenni 24 monostort, pedig az az egyetlen, amit egyáltalán nem terveztem fejleszteni :mad::p:rolleyes:
 

DeletedUser60

Vendég
ha betelik a lerakható terület , onnantol ha területet szerzel elveszik a további lerakási lehetőség , vagy talonba rakja ?
 

DeletedUser436

Vendég
ha betelik a lerakható terület , onnantol ha területet szerzel elveszik a további lerakási lehetőség , vagy talonba rakja ?
Nekem már 2 van talonban. Amint jön az új szakasz, remélhetöleg 1-1 újabb csíkkal le fogom tudni rakni.... Ha nem akkor harapok :mad:
 
Fent