• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 0.28

Vanek

Veterán
Hát, csak két problémám van azzal, amit írtál. :D A gépem I5-ös 8 Giga nagysebességű rammal, ssd-vel, durva videókártyával... A másik, hogy maxra van húzva a grafikai beállítás a játékban. Már többször néztem emiatt is, hátha... De megnézem újra! :)

Megnéztem, és magason van azaz maxon az összes grafikai beállítás.

Akkor viszont lehet, hogy nálad van valami gubanc valahol. Nálam a céges i3-as gépen is és az otthoni A64 X2-n is működik rendesen. Lehet, megérné feladni hibának vagy itt a fórumon, vagy a support-rendszeren belül (esetleg szétnézni a videokártya beállításai között).
 

Tessaiga

Erős harcos
Hát többen mondták már, hogy csak a tőrpéket látják. Lehet nálam keresni a hibát, de bármi is az, nem vagyok egyedül vele. Főleg, ha a tőrpöket látom, akkor mi a csuda a különbség a kétféle népség között? (kimondottan programozói szemszögből) Ha mást nem, ezért nem hiszem, hogy nálam a bibi. Ha mondjuk levenném a hardveres gyorsítás, és azért nem látnám, akkor is két gondom van. Az egyik az előző - azaz miért látom a tőrpöket? -, a másik meg az, hogy az lesz majd az alapértelmezett. Szóval meg sem nézem.

Lehet most a stílusom nem a legszebb, ezért elnézést!
 

DeletedUser60

Vendég
érdekesség : a törpök csillével közlekednek egy sínpályán
van hogy 3-4 is egyszerre
előfordul hogy egymással szemben is mennek
mégsem ütköznek össze hanem átsiklanak egy másik dimenzióba találkozáskor
 

DeletedUser

Vendég
Üdv a Fantasy világában!
Az biztos, hogy a törpék oda mennek ahová gondoljuk, az életben sajna nincs így...:D

A dimenziókapuk nagyon kellenek.
Ha a fantazi életemben is kétszer bukok -csendes pihenő tantárgyból:cool:- az oviban, még mindig lehet belőlem -ha nem is Titokzatos Kapuőr - Titokzatos Jegyellenőr.:rolleyes:
 
Fent