• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

Badar

Újonc
Szia, akkor a hidegtüzes főnix összes ereklyéjét átkonvertálhattad főnixesre, és már meg is lehet(ne) a 10-es ;)
Anno én így csináltam, és meg is van a tűzfőnixem most már 10-es szinten. De ez kissé epés beszólás, mert akkor nem lehetett még tudni, hogy lehet további főnixereklyéket szerezni a jövőben, így nagyon nehéz döntés volt, hogy lemondjak a 10-es Hidegtüzes főnixről egy akkor még 7-8-as szinttel kecsegtető Tűzfőnixért. Egyébként sem értettem, hogy miért kell 2 ereklyét adni a barkácsban azért, hogy csak 1 másmilyen ereklyém legyen, hiszen ugyan olyan nehéz volt megszerezni a Hidegtüzes ereklyét, mint anno a régebbi játékosoknak a Főnixereklyét. Sokkal igasságosabb lett volna, ha 1:1-be lehetett volna barkácsolni hozzáadott Kombináló katalizátorokkal az új ereklyéket.
 

zsivany

Erős harcos
Egy gyors kérdés: ha a tornyot egyedül csinálom meg a plafonig, akkor milyen jutalom üti a markomat? Nálunk nem szokta a tesóság végig vinni a tornyot. Azért is kérdezem, mert nem szeretnék "fölöslegesen" gyémántot beáldozni, ha a végén nem kapom meg a plafonban lévő jutit.
 

Wiccara

Veterán
ha a tornyot egyedül csinálom meg a plafonig, akkor milyen jutalom üti a markomat
Szia, a torony "higanyoszlopán" jobb oldalon van, amin zöld pipa van, van amin lakat.. no ami ki van pipálva az oszlop telítettségéig, annyit kapsz a végén pluszba. Egyedül hiába mész végig, az összteljesítmény alapján csak azokat a kipipált jutallmakat kapod meg sajnos, amik a pontok alatt vannak.
 

Calyr

Veterán
3 éve lesem az alkalmakat a főnix fejlesztőkre
Nem kötekedésből, de a fejleszthető főnixek 2019 tavaszán jöttek először, ennek idén lesz a második évfordulója, szóval ezt biztos nem lesheted 3 éve.

Amúgy vélhetően most is meg lehet majd szerezni őket, ahogy tavaly - bár tény, hogy a főnixekkel érünk el először a második évfordulóig (azok voltak az első, ereklyékkel fejleszthető nyereményépületek) , tehát most láthatjuk, milyen sémát talál ki erre az Inno (amely nagy valószínűséggel az ősz, macis ismétlődőre is érvényes lesz).
 
Utoljára szerkesztve:

Calyr

Veterán
Egyébként sem értettem, hogy miért kell 2 ereklyét adni a barkácsban azért, hogy csak 1 másmilyen ereklyém legyen, hiszen ugyan olyan nehéz volt megszerezni a Hidegtüzes ereklyét, mint anno a régebbi játékosoknak a Főnixereklyét. Sokkal igasságosabb lett volna, ha 1:1-be lehetett volna barkácsolni hozzáadott Kombináló katalizátorokkal az új ereklyéket.
Azért, mert akik már az előző eventet is végigcsinálták, és maradt fejlesztőjük, azok 1:1-el sokkal könnyebben fejleszthették volna a régi főnixeket, és ennek akart határt szabni az Inno, hogy ne alakuljanak ki még nagyobb egyensúlyi gondok a régi és új játékosok között.
(és ezzel nem azt mondom, hogy egyetértek, szerintem a tűzfőnixen kívül egyik másikat sem éri meg letenni)
 

Badar

Újonc
Ha minden új játékosnak lenne esélye kifejleszteni a Főnixeit, a régi játékosok viszont már nem tudnának még egy ugyanolyan főnixet építeni, mint amijük már van, akkor eltűnnének az egyenlőtlenségek. De a jelenleg a toronyban az újak max egy "törött szárnyú" főnixet tudnak összehozni a legjobb játék mellett is. A maciknál volt korábban, hogy végtelenített feladatsor miatt volt aki 6 barnamacit és pár jegesmacit is kimaxolt, ami valóban jelentősen felborította az erőviszonyokat a kezdőkhöz képest.
 

Moana28

Felderítő
2 év, igen, a főnix esemény alatt kezdtem el játszani, semmit nem tudtam, az arany főnixet maxoltam ki, már lent volt. Egy maxos ép jobb, mint egy félig kész. Hideg tüzesnel is így voltam ezzel. Senki nem tudta, hogy be fog kerülni barkácsolásba a 3 főnix senki nem tudta hogy lehet ereklyét szerezni hozzá később. Anno eladtam a tüzest, 1es volt, reményem sem volt az ereklyékre, annyiból jártam jól, hogy nem kellett rá annyi restaurációt költenem, mert barkácsolható lett. Minden új fejezet után eladtam, majd újra barkácsoltam. Remény hal meg utoljára alapon. Hideg tüzesnel nem tudtam volna annyi fejlesztőt össze szedni, amennyi kellett volna. Hugommal együtt kezdem el játszani, ő már abba hagyta, neki anno lent volt mind 3 főnix, 2es, 2es és 4es szinten. Mikor kezdődött az event annyiból jól döntöttem, hogy nem mind a 3at szórtam meg fejlesztővel. Az arany tetszett, az volt a legcukibb, azt tettem le anno, nem értettem a játékhoz, ez általában így van, mikor egy teljesen új dologba kezd az ember:)
 
Utoljára szerkesztve:

Moana28

Felderítő
Badar fentebb jól lefesti azt, amit én is éreztem a hideg tüzes esetében, 10es hideg tüzes, vagy egy félkész ép. Minden esemény épület max szinten a legjobb. A 10es tűz nagyon erős, de egy 6os, 7es, 8as van olyan erős mint egy másik 10es event ép?
Másrészt jelenleg szintén olyan érzésem van, ez lesz az "utolsó esély", 6 hét elég, ha biztosan tudom, jövőre is lesz 6 hetem. De ez nem biztos. Nem lehet tudni, mikor hogy lesz ismét esély fejlesztőt szerezni.
 

Putyika

Veterán
Azt mindenki elfelejtette, hogy a tavalyi Főnix event alkalmával a feladatok megoldásáért kaptunk 3 fejlesztőt? Ahhoz már csak 6 kellett és kész a 10-es Tűzfőnix vagy éppen valamelyik másik.
A 10es tűz nagyon erős, de egy 6os, 7es, 8as van olyan erős mint egy másik 10es event ép?
Igen van, legalábbis többet ér (kivéve a Barnamedvét).....szerintem.
 

liliputy

Veterán
Főnix event alkalmával a feladatok megoldásáért kaptunk 3 fejlesztőt? Ahhoz már csak 6 kellett és kész a 10-es
Akkoriban nehéz volt eldönteni, hogy melyiket is tegyük le és fejlesszük. Én az aranyat tartottam akkor a legfontosabbnak, fel is fejlesztettem 10.szintre, mellette a viharfőnixet, azt csak 5. szintig tudtam felhúzni. A tűzfőnix csak volt, ..... eddig. Reménykedtem, hogy sikerült 2-3. szintet emelni rajt az ereklyékkel, de sajnos nem így történt. Nyilván nem ment volna fel 10-ig, de akkor is több lett volna a semminél. Most kész vagyok a laboratóriummal, de még véletlenül sem sikerült nyernem ereklyét (4.hét?) A következő körökben csupán 2 db ereklyét lehetne szerezni, plusz az utolsó ládából. Esélytelen. Egyedül vagyok a toronyban a laboratóriumnál, így a jutalmak elmaradnak, ebből a szemszögből nézve sincs értelme tovább tolni.
Menet közben jutott eszembe, hogy ezt az ereklyét megnyerni 1000szer nehezebb, mint anno a kívánságkutat, pedig az nagyobb értékkel bírt, ha csak 100 napig is élt. Egy csomó gyémit adott, ami nagyban segítette a haladást.
 

Putyika

Veterán
Akkoriban nehéz volt eldönteni, hogy melyiket is tegyük le és fejlesszük.
Azt hiszem, hogy te arra az eventre gondolsz amikor a 3 főnixet lehetett megszerezni. Nem gondolom, hogy olyan nehéz döntés lett volna ez akkor, főleg azoknak akiknek már kialakult játékstílusa volt, vagy harcra vagy termelésre berendezkedve. De egyébként én az egy évvel későbbi Hidegtüzes eventre céloztam, akkor is kaptunk 3 fejlesztőt a főnixekhez....1 év sem volt elég, hogy valaki rájöjjön rossz madarat fejlesztett?
A következő körökben csupán 2 db ereklyét lehetne szerezni, plusz az utolsó ládából.
Az 3 esély, ráadásul még kaphatsz rejtélyes ládákat is, amikben szintén előfordulhat ereklye.
ezt az ereklyét megnyerni 1000szer nehezebb, mint anno a kívánságkutat,
Ezeket az ereklyéket anno, amikor "szezonjuk volt" sokkal könnyebb volt megszerezni. Ezek ma már régiségnek számítanak és azokhoz általában nehezebb hozzájutni.
 

liliputy

Veterán
Nem gondolom, hogy olyan nehéz döntés lett volna ez akkor
vagy harcra vagy termelésre berendezkedve
Akkor még kevésbé volt kiélezve a harc, (legalábbis nálam), de mióta változott a bajnoksági rendszer, átalakult a játékstílus, a harc irányába. Ha akkor tudni lehetett volna, hogy változnak a dolgok, akkor nyilván a tűzfőnix lett volna előtérbe helyezve.
Az 3 esély, ráadásul még kaphatsz rejtélyes ládákat is, amikben szintén előfordulhat ereklye.
Mint írtam egyedül nem éri meg felmenni a torony tetejére, de ha mégis, nincs rá garancia, hogy bejön az ereklye. Már letettem róla.
 

Moana28

Felderítő
"főleg azoknak, akiknek kialakult játék stílusuk volt" egy kezdőnek ilyen nincs, nem lehet okolni semmiért sem.
Az arany főnixet egy pillanatig sem bánom, fabrikálás mellett etetés, nem is kell minden reggel, a toronyba alkukkal megyek fel mindig, van olyan erős, mint a tűz főnix szerintem. Fabrikálás 200, eledel 40 van rakin. Hideg tüzest is szoktam etetni, eventekkor szerintem nagyon jó, de legtöbbször az arany főnixet etetem, a jeges macit pedig mindig (barna macim is van, de keveset etetem, főleg csak akkor, ha orkért toborzok, ami ritka) Bajnoki - harc, Torony - alku, nálam ez így vált be. Bele lehet kötni, a végeredmény ugyan az, Torony 3 szint pipa, bajnoki 4000 pont körül kb hetente. Bajnoki ponton szeretnék javítani, a toronynak még nincs 4. szintje.
 

Kira7

Veterán
"főleg azoknak, akiknek kialakult játék stílusuk volt" egy kezdőnek ilyen nincs, nem lehet okolni semmiért sem.
Az arany főnixet egy pillanatig sem bánom, fabrikálás mellett etetés, nem is kell minden reggel, a toronyba alkukkal megyek fel mindig, van olyan erős, mint a tűz főnix szerintem. Fabrikálás 200, eledel 40 van rakin. Hideg tüzest is szoktam etetni, eventekkor szerintem nagyon jó, de legtöbbször az arany főnixet etetem, a jeges macit pedig mindig (barna macim is van, de keveset etetem, főleg csak akkor, ha orkért toborzok, ami ritka) Bajnoki - harc, Torony - alku, nálam ez így vált be. Bele lehet kötni, a végeredmény ugyan az, Torony 3 szint pipa, bajnoki 4000 pont körül kb hetente. Bajnoki ponton szeretnék javítani, a toronynak még nincs 4. szintje.

Szia!
Nincsen olyan erős mint a tűzfőnix. az aranyfőnixet tudod helyettesíteni , hegyi csarnokkal ( az még lakosságot is ad elég jól) , Elvenári kereskedelmi központtal fenséges fabrikálás meg még jóval többet is ad. Olyan hogy az összes egységed támadási erejét megnöveli. olyan nincsen más csak a tűzfőnix.
A torony alkuknál is mikor már a manna, érzékeny árú , isteni mag megjelenik...sokat számít amit meg tudsz oldani csatákkal...főleg az elejét.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok ! :)

2 ereklyét sikerült összeszedni a főnixhez. Alapot barkácsoltam. Annyi segítő épület a földön nincs ami helyettesítené a sebzést amit ad. Meg azok időlimitesek. Egy magas Szentély/Montostor mellett rengeteget segít a harcokban, legyen az bárhol. Talán lehet majd még összegcsipegetni valamikor párat... De ha úgy lehet csak mint a legutóbbi macison az kemény dió. A gyémántozást sem engedte. De az új toronyjutalmak között még törpi kovácsot sem láttam. Vagy én vagyok peches ? :oops:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moana28

Felderítő
Sárkány apátság, vihar tűi stb azt nyújtja, mint a tűz főnix, más extrát is ad mellé. Úgy ahogy az elvenari kereskedelmi és a csarnok is egyéb extrákkal kiegészíti az arany főnixet szerintem.
 

Kira7

Veterán
Sárkány apátság, vihar tűi stb azt nyújtja, mint a tűz főnix, más extrát is ad mellé. Úgy ahogy az elvenari kereskedelmi és a csarnok is egyéb extrákkal kiegészíti az arany főnixet szerintem.
Sárkány apátság csak a varázsló egységeket, a mágikus szorzó is csak azokat, a vihar tűi a könnyű távolsági egységeket, a tűzfőnix minden egységed támadási erejét emeli etetéskor , a játékban jelenleg a tűzfőnixen kívül más ilyen lehetőség nincsen.
 

Moana28

Felderítő
Egyébként nekem semmi bajom a mannával a toronyban, máshogy közelítettem meg a dolgokat, remélem a magokkal sem lesz gond, természetesen nagyon jó a tűz főnix, attól függetlenül úgy gondolom, a többi is nagyon jó. Az eddig nálam letett csodákkal 3 féle egységre az 5-ös tűz főnix etetéssel meg van az 50 %, bár csak 1 egységre adják a bónuszt ezek a csodák, de nem kell őket etetni legalább.
 
Fent