• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új arcok a városban

Vanek

Veterán
Van esetleg valami sejtés, hogy mikorra várható az élesítés?
Már 2 napja kukában landolnak a tudáspontjaim :oops:

Hétvége van; így pár napig biztosan nem. Ha a bétán nincsenek nagy hibák, akkor lehet, hogy a jövő héten; ha akadnak még javítanivalók; akkor később.
 

DeletedUser436

Vendég
Hétvége van; így pár napig biztosan nem. Ha a bétán nincsenek nagy hibák, akkor lehet, hogy a jövő héten; ha akadnak még javítanivalók; akkor később.
Mázlista vagyok... 160 pontból megúsztam. Holnap jönnek a törpök :D
 

DeletedUser13

Vendég
Sziasztok :)
VI fejlesztésnél jönek a TÖRPÉK?: ez nevetséges :) 63 fejlesztés kéne meg csinálni addig ez a csillagos ég :Ez teljesen a fejlesztés végén van először meg se találtam nak kösz ez nekem nem fog menni csak a pénzeseknek::(
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok :)
VI fejlesztésnél jönek a TÖRPÉK?: ez nevetséges :) 63 fejlesztés kéne meg csinálni addig ez a csillagos ég :Ez teljesen a fejlesztés végén van először meg se találtam nak kösz ez nekem nem fog menni csak a pénzeseknek::(

Kedves Inaska!

Nem pénz kell ahhoz, hogy a kutatásfa végére érjél és megszerezd a törpöket. Csupán idő, és türelem.
 

DeletedUser60

Vendég
kérdés én is mehetek a törpékhez, vagy a csak a törpék jönnek ide ??
 

DeletedUser198

Vendég
Sziasztok!
Tényleg messze vannak még a törpök sok játékosnak......köztük nekem is......de nagyon biztató azt látni, hogy ezt a játékot fejlesztik...hogy ez a játék mozgásban/fejlődésben van:) A hibákról pedig (kulturált formában és hangnemben) eddig is lehetett visszajelezni és a tapasztalatokat megosztani ezekben a kibeszélőkben...
 

DeletedUser13

Vendég
Nem értem hogy mi csoda türelem meg idő ugyan indulás ota vagyok olyan mennyiség anyag kel egy fejlesztéshez hogy 3 honap ha egyet ki fejlesztek piacon sose lehet kapni ami kéne:)Indsulás ota vagyok sőt a test szerveren kezdtem nem is a Magyaron:(gép előt vagyok sokat de 9 órásra állitom a termelést nem nézhetem 1 orás vagy rövidebb termelést bámulva::( S holtartok Varázslar fel emelkedés nevetséges ez a lassu haladás :( De biztos én xsinálom rosszul napi 12 óra gép előtt mint nyugdijas:(
 

DeletedUser13

Vendég
Javaslatom mindenki meg kaphatja a törpéket bár hol tart is igy lenne igazi a játék:(
 

DeletedUser60

Vendég
Nem értem hogy mi csoda türelem meg idő ugyan indulás ota vagyok olyan mennyiség anyag kel egy fejlesztéshez hogy 3 honap ha egyet ki fejlesztek piacon sose lehet kapni ami kéne:)Indsulás ota vagyok sőt a test szerveren kezdtem nem is a Magyaron:(gép előt vagyok sokat de 9 órásra állitom a termelést nem nézhetem 1 orás vagy rövidebb termelést bámulva::( S holtartok Varázslar fel emelkedés nevetséges ez a lassu haladás :( De biztos én xsinálom rosszul napi 12 óra gép előtt mint nyugdijas:(

valamit nagyon rosszul csinálsz , kérj segitséget, lépj be testvériségbe stb
 

DeletedUser262

Vendég
Nem értem hogy mi csoda türelem meg idő ugyan indulás ota vagyok olyan mennyiség anyag kel egy fejlesztéshez hogy 3 honap ha egyet ki fejlesztek piacon sose lehet kapni ami kéne:)Indsulás ota vagyok sőt a test szerveren kezdtem nem is a Magyaron:(gép előt vagyok sokat de 9 órásra állitom a termelést nem nézhetem 1 orás vagy rövidebb termelést bámulva::( S holtartok Varázslar fel emelkedés nevetséges ez a lassu haladás :( De biztos én xsinálom rosszul napi 12 óra gép előtt mint nyugdijas:(

nem tudom nálad mi lehet a gond :( én agusztus 21-én kezdtem a játékot és most tartok a varázslat felemelkedés vége felé
 

DeletedUser432

Vendég
Sziasztok!
Nekem nem igazán tetszik az hogy csak vásárlás útján juthatok gyémánthoz! Miért nem teszik elérhetővé a küldikkel?
 

DeletedUser13

Vendég
bitosan voltam már szövibe semmi segitséget nem kaptam:)Ha valki ad jó tanácsot szivesen veszem igy 64 évesen:)
 

DeletedUser

Vendég
bitosan voltam már szövibe semmi segitséget nem kaptam:)Ha valki ad jó tanácsot szivesen veszem igy 64 évesen:)

Akkor nagyon rossz szövetségben voltál. Javaslom mielőbb keress egyet, ahol segítőkész, jó társaság van. Mi is szívesen látnánk, de nálunk már teltház van. Jó társaságban könnyebb a fejlődés :)
 

DeletedUser

Vendég
bitosan voltam már szövibe semmi segitséget nem kaptam:)Ha valki ad jó tanácsot szivesen veszem igy 64 évesen:)
Halló Inaska!

Nem tudom, hogy mit csinálsz jól, vagy mit csinálsz rosszul. Azt sem tudom, hogy én jól csinálom-e, vagy rosszul. A játékot kb. két-három héttel a szerver indulása után kezdtem, a kétezer valahányszázadik voltam, majd egy hét botladozás után elmentem nyaralni egy hétre, internetmentes környezetbe. Közel a hétszázadik helyen voltam akkor, majd mire visszaértem, megint a kétezredik hely környékére estem vissza. Hétvégéken nem érek rá játszani, mivel nagyon sok fellépésem van. Ettől függetlenül most valahol a századik hely környékén vagyok.
Továbbra sem tudom, hogy jól csinálom-e, ezért segíteni nem tudok, maximum avval, hogy leírom én hogyan csinálom.

Nos! Csak bónuszos árutermelőim vannak. Csak olyan kultúrépületeim vannak, melyek szomszéd által takaríthatóak. Az árutermelőimet és a műhelyeimet 3 és 9 órás termelésre állítom. Este lefekvés előtt 9 óra, majd reggel és nap közben 3 órás (bár van, amikor nincs időm, olyankor áll a termelés ... c'est la vie). A szomszédolást este szoktam megtenni, amikor van rá időm. A játékom fő tevékenysége az árucsere. A kaszárnyában állandóan treníroznak a katonák.
Ez a napi rutin.
Most tekintsünk bele a látásmódomba.
Úgy értelmezem, hogy ez a játék nem a közös játékról szól. Itt nem vagyunk egymásra utalva, még akkor sem, ha a játék ezt sugalmazza. Gondolok itt a "takarításra". Nem ér sokat ... nem tudtam még annyi kultúrépületet építeni, hogy a szomszédaim megemeljék a bónuszt. Talán az egész játékom alatt kétszer volt 170%-on. Tehát ezt a részt kipipáltam, nem élek vele. Ebben a cipőben jár a küldetéses story. Nálam beragadt, többször is. Ezzel sem számolok. Ezért a játékom a folyamatos építés, kereskedés és a külső terület felfedezésére alapul.
Nézzük ezt sorrendben visszafelé.
Felfedezés.
Akkor kezdtem a játékot, amikor bekerült a játékba a testvériség. Akkor már közel tizenhét szomszédomat derítettem fel. Ez a saját településem körüli második koncentrikus kör. Akkor már tudtam, hogy a szomszédi segítségnek nincs akkora jelentősége, de ha én megyek, az jelentős plusz bevételt jelent. Tehát, amikor tudtam, a felderítőmet küldtem és törekedtem, hogy a lehető leghamarabb emeljem a főépületemet. Most kb. egy óra, míg körbejárom a szomszédokat és a testvériséget (bár ez a játék lassúsága miatt is ilyen hosszú idő, nálam nagyon lassan tölti be a térképet és még lassabban a településeket). Tehát a felfedezés fontossága a szomszédi segítség által behozható arany miatt.
Kereskedés.
A játék elején észrevettem, hogy ez a játék legfontosabb része. Nagyon kevés árut tudunk termelni. Tehát azt valahol pótolni kell. Itt lép be a képbe a felfedezés/szomszédolás által szerzett arany mennyisége. A kufár beváltja az aranyat (igaz ... arany áron! :) ). A másik árunövelő, hogy nagyon sokan vannak, akik háromcsillagos terméket tesznek ki. Nem szabad kint hagyni. Minden háromcsillagos ajánlatot elfogadok. Mindet! Ami plusz azt nem kell megtermelnem. Ezt a játékom elejétől csinálom. Eddig még semmilyen áruból nem volt hiányom.
Úgy gondolom, hogy nagyon sokan a kereskedést arra használják, hogy amilyen áru hirtelen kell egy fejlesztésre, vagy építésre, azt a kereskedőnél keresik. Sokszor volt a saját testvériségemben is, hogy kiírták, miből mennyire van szüksége. Meglátásom szerint ez hiba. Nálam általában hét oldalnyi áru van kint, ez hatvan egység. Azért ennyi, mert limitálva van. Különben még több lenne kint. Miért is van ennyi kint? A háromcsillagos termékek miatt van, ami lefogy és van, amiből sok lesz. Ez az egyik szempont a tételek kihelyezésére. A másik, hogy mindig nézem, hogy az általam fel nem fedezett, ezért büntető feláras terméket keres-e valaki. Nos..., nem szép, de sokszor pont ők azok, akik elviszik a termékeimet. Tehát röviden. Háromcsillagost mindig megveszem, egycsillagost soha. Mindhárom áru típust állandóan forgatom. Amiből a legtöbb van, abból kirakok a piacra és cserébe olyan típust kérek, amiből a legkevesebb van. Amikor egymilliónál nagyobb mennyiségben áll rendelkezésre arany (korábban alacsonyabb volt a limit), akkor a kufárnál árura cserélem (az ötlet nem az enyém, Vanek úrtól kaptam, ezúton is köszönöm).
Végül az építés.
Szerintem ennek az okát nem kell magyarázni. A főépület és a házak az aranybevétel miatt. Műhely .... etc.

Végül.
Ezek a saját tapasztalataimból kialakult játékmodorom. Nem biztos, hogy ez a jó, de nekem megfelel. Amennyiben még is volt olyan szegmense a leírtaknak, amit fel tudsz használni, akkor annak örülök.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves hozzászólás. :)
Attól, hogy van egy olyan hiba, ami érint pár embert (speciel Téged; mert én tudok harcolni elfként is meg a bétán emberként is), és nem egyszerű a javítása (sőt, mivel nem sok embernél jelentkezik a kivizsgálása sem egyszerű); még simán lehet a játékot bővíteni (aki a végére ért a fejlesztési fának, annak legalább lesz további lehetősége tovább játszani). És a törpe birodalom tulajdonképpen csak a fejlesztési fa kibővítése, és az épületek 15-ös szint fölé építésének lehetősége (meg vagy 4 új épület építésének lehetősége). Ráadásul jelenleg a béta szerveren van bevezetve, hogy lehessen látni, ha van benne nagyobb hiba. Ha találnak, akkor előbb javítanak, és csak utána jön ide is (ami legalább még 1 hét, mert csak most lett bevezetve a bétán is - de ha lesznek nagyobb bugok, amik nem javíthatóak ilyen gyorsan, akkor még később lesz várható).
 

DeletedUser60

Vendég
az a gond nagyon sok játékos még a tutorialt sem csinálja végig, durván két nap alatt megvan ,aztán csodálkoznak ha nem értik a játék lényegét
nekem ez előző küldikkel is ment a játék, még az értelmetlenekkel is
mivel nagyon sokan panaszkodtak , kaptak új küldiket, ami szintén nem tetszik sokaknak
kellett nektek panaszkodni ,változtatást kérni !
 

DeletedUser240

Vendég
bitosan voltam már szövibe semmi segitséget nem kaptam:)Ha valki ad jó tanácsot szivesen veszem igy 64 évesen:)
Szia inaska!

Hová rohansz? Nem fogsz lemaradni semmiről. Gyere, csatlakozz hozzánk.
Elfként léptem be, 600. helyezés alatt vagyok kicsivel. ( Pontosan nem tudom megmondani, mert ugye egy nagy változó massza vagyunk. ) 6000 környékén voltam, mikor beléptem.
Augusztus környékén kezdtem a játékot, most kezdem a IV. Bölcsesség és csodák szakaszt ( itt említeném meg, hogy köszönet a játék készítőinek a legutóbbi módosításokért, NAGYON KLASSZ LETT! :)). Először a csodálatos grafika miatt kezdtem játszani, és ha nem haladok, megnézem az elsőket, milyen lesz majd a városom, Hesperis. Van még 73 gyémántom a kezdés óta, pedig még nem vettem, és sajnos nem is nyertem a legutóbbi játékban. ( Nem voltam elég ügyes hozzá, de megpróbáltam. :D) Nagyon várom a törpöket, majd ha eljutok odáig, kapcsolatba lépek velük. ;)
A mi testvériségünkben nincsenek különös elvárások, akkor játszol, mikor kedved, időd kiadja. Vannak hárman is 50 körül, ha kérdésük van, írnak, én minden esetben válaszolok. Lehet, hogy nem azonnal, de biztosan írok. Sokat segít, és az első üdvözletkor elmondom mindenkinek, ha van kedvük, lapozzák fel a wikipédiáját a játéknak, meg jöjjenek el ide, a fórumozók közé, mert sokkal egyértelműbb lesz minden. Aki nem tudja ezt megtenni, annak is szívesen válaszolok a kérdéseire.
Jó fejlődést!
Türelem!:)

Halló Inaska!

Nem tudom, hogy mit csinálsz jól, vagy mit csinálsz rosszul. Azt sem tudom, hogy én jól csinálom-e, vagy rosszul. A játékot kb. két-három héttel a szerver indulása után kezdtem, a kétezer valahányszázadik voltam, majd egy hét botladozás után elmentem nyaralni egy hétre, internetmentes környezetbe. Közel a hétszázadik helyen voltam akkor, majd mire visszaértem, megint a kétezredik hely környékére estem vissza. Hétvégéken nem érek rá játszani, mivel nagyon sok fellépésem van. Ettől függetlenül most valahol a századik hely környékén vagyok.
Továbbra sem tudom, hogy jól csinálom-e, ezért segíteni nem tudok, maximum avval, hogy leírom én hogyan csinálom.

Nos! Csak bónuszos árutermelőim vannak. Csak olyan kultúrépületeim vannak, melyek szomszéd által takaríthatóak. Az árutermelőimet és a műhelyeimet 3 és 9 órás termelésre állítom. Este lefekvés előtt 9 óra, majd reggel és nap közben 3 órás (bár van, amikor nincs időm, olyankor áll a termelés ... c'est la vie). A szomszédolást este szoktam megtenni, amikor van rá időm. A játékom fő tevékenysége az árucsere. A kaszárnyában állandóan treníroznak a katonák.
Ez a napi rutin.
Most tekintsünk bele a látásmódomba.
Úgy értelmezem, hogy ez a játék nem a közös játékról szól. Itt nem vagyunk egymásra utalva, még akkor sem, ha a játék ezt sugalmazza. Gondolok itt a "takarításra". Nem ér sokat ... nem tudtam még annyi kultúrépületet építeni, hogy a szomszédaim megemeljék a bónuszt. Talán az egész játékom alatt kétszer volt 170%-on. Tehát ezt a részt kipipáltam, nem élek vele. Ebben a cipőben jár a küldetéses story. Nálam beragadt, többször is. Ezzel sem számolok. Ezért a játékom a folyamatos építés, kereskedés és a külső terület felfedezésére alapul.
Nézzük ezt sorrendben visszafelé.
Felfedezés.
Akkor kezdtem a játékot, amikor bekerült a játékba a testvériség. Akkor már közel tizenhét szomszédomat derítettem fel. Ez a saját településem körüli második koncentrikus kör. Akkor már tudtam, hogy a szomszédi segítségnek nincs akkora jelentősége, de ha én megyek, az jelentős plusz bevételt jelent. Tehát, amikor tudtam, a felderítőmet küldtem és törekedtem, hogy a lehető leghamarabb emeljem a főépületemet. Most kb. egy óra, míg körbejárom a szomszédokat és a testvériséget (bár ez a játék lassúsága miatt is ilyen hosszú idő, nálam nagyon lassan tölti be a térképet és még lassabban a településeket). Tehát a felfedezés fontossága a szomszédi segítség által behozható arany miatt.
Kereskedés.
A játék elején észrevettem, hogy ez a játék legfontosabb része. Nagyon kevés árut tudunk termelni. Tehát azt valahol pótolni kell. Itt lép be a képbe a felfedezés/szomszédolás által szerzett arany mennyisége. A kufár beváltja az aranyat (igaz ... arany áron! :) ). A másik árunövelő, hogy nagyon sokan vannak, akik háromcsillagos terméket tesznek ki. Nem szabad kint hagyni. Minden háromcsillagos ajánlatot elfogadok. Mindet! Ami plusz azt nem kell megtermelnem. Ezt a játékom elejétől csinálom. Eddig még semmilyen áruból nem volt hiányom.
Úgy gondolom, hogy nagyon sokan a kereskedést arra használják, hogy amilyen áru hirtelen kell egy fejlesztésre, vagy építésre, azt a kereskedőnél keresik. Sokszor volt a saját testvériségemben is, hogy kiírták, miből mennyire van szüksége. Meglátásom szerint ez hiba. Nálam általában hét oldalnyi áru van kint, ez hatvan egység. Azért ennyi, mert limitálva van. Különben még több lenne kint. Miért is van ennyi kint? A háromcsillagos termékek miatt van, ami lefogy és van, amiből sok lesz. Ez az egyik szempont a tételek kihelyezésére. A másik, hogy mindig nézem, hogy az általam fel nem fedezett, ezért büntető feláras terméket keres-e valaki. Nos..., nem szép, de sokszor pont ők azok, akik elviszik a termékeimet. Tehát röviden. Háromcsillagost mindig megveszem, egycsillagost soha. Mindhárom áru típust állandóan forgatom. Amiből a legtöbb van, abból kirakok a piacra és cserébe olyan típust kérek, amiből a legkevesebb van. Amikor egymilliónál nagyobb mennyiségben áll rendelkezésre arany (korábban alacsonyabb volt a limit), akkor a kufárnál árura cserélem (az ötlet nem az enyém, Vanek úrtól kaptam, ezúton is köszönöm).
Végül az építés.
Szerintem ennek az okát nem kell magyarázni. A főépület és a házak az aranybevétel miatt. Műhely .... etc.

Végül.
Ezek a saját tapasztalataimból kialakult játékmodorom. Nem biztos, hogy ez a jó, de nekem megfelel. Amennyiben még is volt olyan szegmense a leírtaknak, amit fel tudsz használni, akkor annak örülök.
Én is a Kufárral operálok, és ezt tanácsoltam a Testvériségi tagoknak is. ;):)

Sziasztok!
Nekem nem igazán tetszik az hogy csak vásárlás útján juthatok gyémánthoz! Miért nem teszik elérhetővé a küldikkel?[/QUOTE
Ezek ilyen játékok. Tudod, nem kicsi energia, idő, pénz, stb. megrajzolni, felépíteni, kigondolni... egy játékot. Aztán itt vannak a tesztek, meg mi, akik jelezzük, ha valami rosszul működik a mátrixban. Ezekkel mind foglalkozni kell. Az üzlet abban van, hogy vannak az ingyenes játékoknak egy "vásárlós" részei. Ez itt eléggé visszafogottan a gyémántokban testesül meg. Lehet nélküle élni, ha türelmes vagy, és mellé tudomásul veszed, hogy vannak dolgok, amik nem lesznek a tiéd. Ettől még tudod működtetni a rendszered, és még mindig fantasztikus lesz.
Lásd, hogy valamiből kell párizsis zsömlét venniük azoknak a "kockáknak" :p:) , akiknek köszönhetjük ezt a világot!

Mázlista vagyok... 160 pontból megúsztam. Holnap jönnek a törpök :D

Riahu!
Néztem nálad a törpösödés hatását. Hát valami fantasztikus!
:eek: :D Észrevettem a kis mukikat, akik jönnek-mennek az utakon. Azok a törpök? Mert régebben láttam mászkálást valakinél, de én soha nem jutottam el odáig, azóta meg nem is futottam össze olyannal, akinél lennének az utakon gyalogosok. Nálam meg soha nem fordult elő, pedig nagyon tetszett volna. :confused:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Tessaiga

Erős harcos
Nem értem hogy mi csoda türelem meg idő ugyan indulás ota vagyok olyan mennyiség anyag kel egy fejlesztéshez hogy 3 honap ha egyet ki fejlesztek piacon sose lehet kapni ami kéne:)Indsulás ota vagyok sőt a test szerveren kezdtem nem is a Magyaron:(gép előt vagyok sokat de 9 órásra állitom a termelést nem nézhetem 1 orás vagy rövidebb termelést bámulva::( S holtartok Varázslar fel emelkedés nevetséges ez a lassu haladás :( De biztos én xsinálom rosszul napi 12 óra gép előtt mint nyugdijas:(
Hát nagyon rosszul csinálsz valamit. Sem termelésed, sem helyed, és több aktívat, mint engem is megkereshetsz. Láthatod majd, hogy jóval előrébb járunk. Pedig én egyáltalán nem az elején kezdtem. Nem harcolsz, vagy veszel tartományokat, hogy legyen helyed, és legyen szomszédod a kereskedéshez. Látom már testvériségben vagy. Az épületeidet fejleszd! Csak olyan árukat termelj, amikre van bónuszod! És 12 óra gép előtt ülés mellett, miért is a 9 órát választod? Válaszd a 3 órát. A műhelyeknél meg mehetsz lejjebb is, de ha egyszerre rakod be mindet 3 órára, akkor egyszerre lesznek készen, és lehet aratni. Egyáltalán nem kell görcsölni! Ha megnézed, jelentősen olcsóbb lesz egy áru előállítása, és jóval többet is kapsz majd, mivel a kisebb időt választottad. És ezek után ajánlom a figyelmedbe a WIKIt, mert úgy látom, hogy sok mindennel nem vagy tisztában. És olvasd el a szöveget, mikor belépsz a játékba, mert azok is segíthetnek. :)

Riahu!
Néztem nálad a törpösödés hatását. Hát valami fantasztikus!
:eek: :D Észrevettem a kis mukikat, akik jönnek-mennek az utakon. Azok a törpök? Mert régebben láttam mászkálást valakinél, de én soha nem jutottam el odáig, azóta meg nem is futottam össze olyannal, akinél lennének az utakon gyalogosok. Nálam meg soha nem fordult elő, pedig nagyon tetszett volna. :confused:
Igen, ez mondjuk vicces. 2-3 verzióval ezelőtt sok olyan dolgot írtak "javításként", amik a mai napig nem kerültek be a játékba. Az egyik a városlakók kizavarása az utcákra. Ezért érdekes, hogy a törpék rögtön kint vannak. Ez azt jelenti, hogy nem is a kód működőképességével van a baj. Lehet csak elfelejtették bekapcsolni. :D A másik, például a saját chat üzeneteim után kapott értesítés. Még mindig jelzi.
De befejeztem, mert off.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser262

Vendég
Hát nagyon rosszul csinálsz valamit. Sem termelésed, sem helyed, és több aktívat, mint engem is megkereshetsz. Láthatod majd, hogy jóval előrébb járunk. Pedig én egyáltalán nem az elején kezdtem. Nem harcolsz, vagy veszel tartományokat, hogy legyen helyed, és legyen szomszédod a kereskedéshez. Látom már testvériségben vagy. Az épületeidet fejleszd! Csak olyan árukat termelj, amikre van bónuszod! És 12 óra gép előtt ülés mellett, miért is a 9 órát választod? Válaszd a 3 órát. A műhelyeknél meg mehetsz lejjebb is, de ha egyszerre rakod be mindet 3 órára, akkor egyszerre lesznek készen, és lehet aratni. Egyáltalán nem kell görcsölni! Ha megnézed, jelentősen olcsóbb lesz egy áru előállítása, és jóval többet is kapsz majd, mivel a kisebb időt választottad. És ezek után ajánlom a figyelmedbe a WIKIt, mert úgy látom, hogy sok mindennel nem vagy tisztában. És olvasd el a szöveget, mikor belépsz a játékba, mert azok is segíthetnek. :)

egyetértek Tessaigal és ha vissza olvasgatod a fórumot van egykét olyan leírás a játékosoktól amit érdemes megfogadni :) :):);)
 
Fent