• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új arcok a városban

DeletedUser3

Vendég
Kedves Elfek és Emberek!
Ebben a kibeszélő témában mondhatjátok el véleményeteket Elvenar első vendégfajáról, a Törpökről. A bejelentést ide kattintva olvashatjátok.

Üdvözlettel,
Az Elvenar csapata
 

DeletedUser262

Vendég
háát nekem ez még odébb van még csak az íjász előléptetésnél tartok a tudásfán :(
 

DeletedUser38

Vendég
Nagyon kíváncsivá tettél!Ez tényleg meglepetés lesz. Nekem is sok van még hátra... de nagyon igyexem! :D
Köszönöm(jük)!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
:D :D :D :D

Az általam ismert, összes "világban" utálták egymást a Törpök és az Elfek .... hihi .... jó móka lesz!
:D :D :D :D
 

DeletedUser38

Vendég
Itt azért nem biztos, hiszen látod, tudásukat megosszák...
 

DeletedUser3

Vendég
Ezek a törpök és elfek jó arcok, mindenki kedveli a másikat. :D
 

DeletedUser60

Vendég
az a gond ha azt mondom szinte tudtam, senki sem hiszi el
tegnap gondoltam arra hogy ugy lehetne tovább vinni a küldiket illetve a fejlesztést
ha több szintes lesz a város - persze az ötlet nem az enyém, egyik játékban láttam
ott 3 szintes volt a játék
itt meg megyünk törpölni
remélem törp papa is lesz !
 

DeletedUser136

Vendég
Sziasztok.
Nekem is egy kicsit odébb vam a"törp"világ elérése,de türelmetlenül várom. :)
Addig is majd a "tesóknál" kukucskálok,mi fog rám/ránk várni.:rolleyes:
Atoumn, remélem Törppilla ellen sem lesz kifogásod ha lesz egyáltalán.;):)
 

DeletedUser60

Vendég
egyetlen lány van a törp társadalomban !
nesze neked egyenjogúság !!
nincs kifogásom törpilla ellen sem
még jöhet dúlifuli is , meg okoska --is !!!
 

DeletedUser262

Vendég
én inkább Gimlire szavazok :D

gimli_by_donpritchett.jpg
 

DeletedUser57

Vendég
én meg arra szavaznék hogy tudjak már végre 1 hónap után újra támadni a tartományokat első százban voltam szintben na most meg lehet nézni már hol vagyok eszt kellene javítani elsőnek aszt kéne rendbe rakni ami van fejlesztés nem további bugokat rakni a játékba
 

Vanek

Veterán
én meg arra szavaznék hogy tudjak már végre 1 hónap után újra támadni a tartományokat első százban voltam szintben na most meg lehet nézni már hol vagyok eszt kellene javítani elsőnek aszt kéne rendbe rakni ami van fejlesztés nem további bugokat rakni a játékba

Kedves hozzászólás. :)
Attól, hogy van egy olyan hiba, ami érint pár embert (speciel Téged; mert én tudok harcolni elfként is meg a bétán emberként is), és nem egyszerű a javítása (sőt, mivel nem sok embernél jelentkezik a kivizsgálása sem egyszerű); még simán lehet a játékot bővíteni (aki a végére ért a fejlesztési fának, annak legalább lesz további lehetősége tovább játszani). És a törpe birodalom tulajdonképpen csak a fejlesztési fa kibővítése, és az épületek 15-ös szint fölé építésének lehetősége (meg vagy 4 új épület építésének lehetősége). Ráadásul jelenleg a béta szerveren van bevezetve, hogy lehessen látni, ha van benne nagyobb hiba. Ha találnak, akkor előbb javítanak, és csak utána jön ide is (ami legalább még 1 hét, mert csak most lett bevezetve a bétán is - de ha lesznek nagyobb bugok, amik nem javíthatóak ilyen gyorsan, akkor még később lesz várható).
 

DeletedUser57

Vendég
" még simán lehet a játékot bővíteni " csak így rengeteg idő ha nem ütöm a tartományokat
 

DeletedUser60

Vendég
ha a fejlödési fa végén jönnek az uj törpék, akkor a legtöbb játékosnak minimum még egy honap
nekem pl 3 . tehát nyugodtan lehet még fejlesztgetni javitgatni az új verzsönt -by ramirez -:eek:
 

DeletedUser57

Vendég
engem nem az új hanem a jelenlegi érdekel hogy tudjak játszani atoumn
 

DeletedUser262

Vendég
ha a fejlödési fa végén jönnek az uj törpék, akkor a legtöbb játékosnak minimum még egy honap
nekem pl 3 . tehát nyugodtan lehet még fejlesztgetni javitgatni az új verzsönt -by ramirez -:eek:

de mire mi odaérünk már hibátlanul fog működni ;)
 

DeletedUser240

Vendég
Nahát, de jó! :) :) :)
El is mondom a testvériségünknek! :D
 

DeletedUser436

Vendég
Van esetleg valami sejtés, hogy mikorra várható az élesítés?
Már 2 napja kukában landolnak a tudáspontjaim :oops:
 
Fent