• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Spectral

    Visszautasítva Varázsakadémia begyűjtés megerősítése

    Szerintem valamit félreérthettél, mert ez nem változtatna a beszedésen. A beállitásokban lenne bekapcsolható funkció és az eredeti ötlet szerint csak a Varázsakadémiára vonatkozna.
  2. Spectral

    Visszautasítva Varázsakadémia begyűjtés megerősítése

    1. Benyújtó játéktapasztalata XV. fejezet 2. Az ötlet röviden Ha a Varázsakadémiából egyszerre több, mint 5 bűbáj/katalizátor kerül begyüjtésre, ugorjon fel egy megerősítő ablak. Ezt a felugráskor ki lehessen kapcsolni egy "Nem szeretném ezt többé látni" mező bejelölésével. A beállításokban...
  3. Spectral

    Elfek az emberek ellen

    Azért nem ölném meg a játékot végleg, de tényleg túl sok az elf, szóval ezen a ponton egyszer lehetővé tenném a váltást. Vagy kezdenék egy teljesen újat. Ha van kedve még valakinek, akkor játsszunk. Nem fogok ide-oda ugrálni. Legközelebb max. akkor váltok, ha már az emberek vezetnek 8-al...
  4. Spectral

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok. Sorry, ha már volt róla szó a közelmúltban, de így hirtelen nem találtam róla beszélgetést: Van tervben új világ indítása? Vagy van olyan infó miszerint biztos, hogy nem lesz?
  5. Spectral

    Élet a Holdkőtár megreformálása után

    Egyébként ez még barkácsolható? Lassan 4 hete egy darabot sem láttam a Varázsakadémián.
  6. Spectral

    Elfek az emberek ellen

    76
  7. Spectral

    Visszautasítva Többletek, hiányok kezelése és a raktár „rendezése” egy Event-el

    Szia @Simple , Köszönöm, hogy megválaszoltad Calyr helyett a neki szánt kérdéseimet, de úgy tűnik, hogy félreérthető voltam. Ezek nem állítások voltak a részemről, hanem olyan kérdések, amelyek célja az volt, hogy Calyr tisztázza, hogy ő konkrétan pontosan mire gondolt, amikor azokat a sorokat...
  8. Spectral

    Elfek az emberek ellen

    74
  9. Spectral

    A fajokról bővebben - Törpök

    Itt megtalálható az összes küldetés (angol nyelven): https://elvengems.com/quests/story-quests/guest-races/ Ez konkrétan a Tündéreknél a második küldetés.
  10. Spectral

    Elfek az emberek ellen

    70
  11. Spectral

    Visszautasítva Többletek, hiányok kezelése és a raktár „rendezése” egy Event-el

    Bocsánat, biztos velem van a baj, de nem értem, hogy ennek a hozzászólásnak mi a lényege. És ezzel nem megsérteni szeretnélek, hanem tényleg nem értem. Szóval én kifogásoltam, hogy valami bántó, majd utána írtam egy minősítést? Nem látom a hozzászólásomban a kifogásolást, majd a minősítést. Amit...
  12. Spectral

    Visszautasítva Többletek, hiányok kezelése és a raktár „rendezése” egy Event-el

    Már eleve az, hogy felvetsz ilyesmit és ilyen részletesen kidolgozod szerintem megér egy gratulációt. Az meg már külön dícséretes, hogy valódi problémákra próbálsz ötletes megoldást találni. Gyorsan el lett utasítva egy "bocsi, nem ebbe az irányba halad a játék" üzenettel, rengeteg inkább bántó...
  13. Spectral

    Elfek az emberek ellen

    64
  14. Spectral

    Nincs tervben Testvériségi raktár

    Tök jó lenne egy újabb funkció, ami tovább fejleszti a testvériségen belüli csapatmunkát és újabb lehetőségeket ad egymás segítésére és az összedolgozásra. Ennek az ötletnek is vannak jó részei, de sajnos felvet egy nagy problémát, amire hirtelen nem jut eszembe megoldás. Mégpedig a...
  15. Spectral

    Elfek az emberek ellen

    58
  16. Spectral

    Kibeszélő Új verzió: 1.146

    Érdekes az érvelésed. Nem azt írtam le, hogy hogyan játszom és azt sem írtam le, hogy kire kell hogy érvényes legyen a.. pontosan mi is? Tényeket írtam le, hogy mi volt és mi van most. Ezzel egyet is értettél, majd leírtad, hogy aki úgy látja, ahogy én, az "azt sem tudja, milyen rendezvényen...
  17. Spectral

    A fajokról bővebben - Törpök

    Milyen kihívásra gondolsz? Ha a küldetéssorozatra, ami fajonként változik, akkor az teljesen opcionális. Miután átléptél a következő fejezetbe, át lehet ugrani minden az előző fajhoz tartozó fennmaradó küldetést. Edit: legalábbis így emlékszem. Valaki javítson ki, ha tévedek.
  18. Spectral

    Elfek az emberek ellen

    54
  19. Spectral

    Elfek az emberek ellen

    52
  20. Spectral

    Elfek az emberek ellen

    50
Fent