• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Továbbítva "Értesítések", két azonos cím

    Sziasztok! Nagyon jó ötlet az értesítéseknél, hogy kikapcsolható, ami nem érdekel. Egy kis változtatási javaslatom lenne, mivel a 2. és a 3. is ugyan azt a szöveget írja: Az első pl. "Minden vásárlási értesítés megjelenítése" legyen. (Azért nem "ajánlattétel", mert nem azt jeleníti meg, hogy...
  2. Javítva Érdekes mértékegység az áruknál

    Sziasztok! A "b" mértékegység az mit jelent? (Na jó, gondolom "k") Firefox 95.0.2, Windows 10. Üdv! Micu
  3. Továbbítva Testvériség bajnokság lapján megjelenési hiba

    Sziasztok! A Testvériség lapon a Bajnokság információk lap kissé szétesik. Szép napot! Micu Firefox 95.0.2-n biztosan
  4. Legjobb kereskedők mit adtak el?

    Sziasztok! Ha két (több) legjobb kereskedőm (különböző) Felemelkedett áru ajánlata van kint a piacon, akkor ha kapok egy üzenetet, hogy valaki kereskedett vele, akkor honnan tudom meg, hogy melyiket vitték el? Persze azon kívül, hogy folyamatos jegyzetelem, hogy miből mennyim van :) Köszi! Micu
  5. Nem hiba Bajnokok szentélye indulóban hány Orkot termel?

    Sziasztok! A Bajnokok Szentélye a képernyőm szerint indulóban (tehát 1-es szinten) 2 orkot ad pontonként. A https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Csapatszellem_%C5%90si_Csod%C3%A1k#Bajnokok_Szent.C3.A9lye_szintek szerint 1-et. Melyik a nem helyes? Köszi! Micu
  6. Továbbítva Egységes termelési idő kijelzés

    Sziasztok! Bár van számológépem :) , de lehetne, hogy az egyes épületek termelése egységes időre (esetleg, ami most sehol sincs területre) vetítve legyen megjelenítve? Arra gondolok, hogy van ahol órára van: és van ahol nincs órára, csak pl. (2) napra: És szerintem csodálatos lenne, ha ezt...
  7. Továbbítva Támogatás és Mágikus műveltség

    Sziasztok! Amikor egy épületen támogatás van, akkor az jól látszik, hiszen ott a kéz és ha fölötte a kurzor, akkor látszik a hátralévő idő is Azonban, ha már kiválasztottam a Lehetne, hogy ilyenkor is látszódjon, hogy van-e rajta támogatás, és meddig? (Esetleg, hogy melyik épület) Előre is...
  8. Már felvetett Épület méret megjelenítése

    Sziasztok! Lehetne, hogy az épületek mérete mindig látható legyen? Tudom, ha van "Fejlesztés" lap, akkor látszik, meg ha üres helyre mozgatom, akkor is, de azért jó lenne, ha ehhez nem kellene mozgatni. Köszi! Micu
  9. Továbbítva Idegen helyen Értesítésekből kereskedő elérés

    Sziasztok! Ha nem a saját városomban vagyok, hanem valahol "látogatóba", akkor ha az eseményekből kiválasztom a listát, akkor a Kereskedőhöz ugrás nem működik (és nem is jelzi, hogy nem lehet) Szép napot! Micu
  10. Továbbítva Testvériség ablak szétesett

    Sziasztok! A testvériség ablak elég érdekes nálam: Firefox 95.0, Windows 10, 1920*1080-as felbontás. Üdv! Micu
  11. Javítva Event 32. feladat hibás szöveg

    Sziasztok! Az első feladat 2. sor hibás Üdv! Micu
  12. Továbbítva Infó, ha nem is lehet létrehozni valamit

    Sziasztok! A Dimenziókapu (és több más mint pl. a Kiképzőpálya esetén) ha már nem lehet többet létrehozni, mert nincs hely, akkor leveszi az információt, hogy miből mennyi kellene hozzá, ha lenne hely létrehozni. Ez a Dimenziókapu esetén azért is kellemetlen szerintem, mert így (ha csak nem...
  13. Továbbítva Csapat út vagy csapat Park utca

    Sziasztok! A Csapatszellem korban az "Építsdt vidámparkot feladatnál a következőre bukkantam: A "Csapat Park utcát" kellett feloldani, de "Csapat út"-at kell építeni. Szerintem azért zavaró (de inkább hibás), mert mind a kettő létezik: A helyes szerintem a "Legyen legalább 12 Csapat park...
  14. Továbbítva Térkép vagy városbővítés?

    Sziasztok! Az a gyanúm, hogy a Feladat térképbővítése Városbővítés akar lenni. Sőt, miután feloldottam, már biztos :) Micu
  15. Továbbítva Számolási eltérés

    Sziasztok! Azt tapasztalom, hogy a játék nem minden ponton számol ugyanúgy. Amikor varázslót állítok elő, akkor állítólag 2001 varázslót készítek Illetve: Amikor elkészült, akkor: Persze elfogadom, hogy a kerekítés miatt van, de jó lenne, ha a számolás egyforma lenne mindenhol. Üdv! Micu
  16. Továbbítva Szenátusnál a rendelet kihirdetés összecsúszás

    Sziasztok! Igazán nem hiba, inkább dizájn kérdés, ezért tettem ide. A Szenátusnál a rendelet kihirdetésnél a bal szélén elég egybecsúszott a szöveg. PC, Firefox 84.0.2, 1920*1080-as felbontás Üdv! Micu
  17. Továbbítva Sok értesítés

    Sziasztok! Ma már másodszor sikerült az Értesítéseimnek 99+ mennyiségre felfutnia. Legalább is a jelzés szerint Windows 10, Firefox 84.0.2 (64 bites), HTML 5 kliens engedélyezve. 1 új tényleg volt. Micu
  18. Továbbítva Sereg összeállításánál rossz Ork kép

    Sziasztok! Ma reggel láttam, hogy (Windows 10, Firefox környezetben) a sereg összeállításánál az ork harcos képe képe eltűnt, és helyette palladin lett, de ha kiválasztom, akkor még az se: Üdv! Micu ui. Kiléptem a böngészőből, visszaléptem de nem javult Szerk: A csatánál pedig felül ork...
  19. Bevezetve Bajnokságnál listához visszalépés

    Sziasztok! A bajnokság listájában ha kiválasztunk egy területet és megoldjuk (esetleg feladjuk :) vagy elbukjuk :( ), akkor visszavisz a világtérképhez. Nem lehetne-e megoldani, hogy ilyenkor a listához és (hab a tortán) esetleg ugyan arra a 9 tételes lapjára tegyen vissza, ahonnan...
  20. Javítva Testvériség beadáskor elgépelt szöveg

    Sziasztok! Apró "hiba" Kelvényt van a Jelvényt helyett Üdv Micu
Fent