• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Támogatás és Mágikus műveltség

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 15 100,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    15
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Micu65

Felderítő
Sziasztok!
Amikor egy épületen támogatás van, akkor az jól látszik, hiszen ott a kéz és ha fölötte a kurzor, akkor látszik a hátralévő idő is
1639683026598.png

Azonban, ha már kiválasztottam a

1639683806506.png

Lehetne, hogy ilyenkor is látszódjon, hogy van-e rajta támogatás, és meddig? (Esetleg, hogy melyik épület)

Előre is köszönöm!
Micu

Szerk: Esetleg lehetne más színnel jelölni, ahol van rajta támogatás?
 
Utoljára szerkesztve:

MesterAlma13

Erős harcos
tök jó lenne, sokszor volt hogy én sem tudtam épp melyik épületen van már mágikus műveltség, egyesével meg nem akartam végignézni
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Mobilon teljesen jól látszik, amikor mágikus műveltséget akarsz osztogatni, "csíkot húz" az az épület, amelyiken szomszédi támogatás van, és csillámlik, amin már van műveltség - ezt kellene gépre is megvalósítani.
 

Mihaszna

Veterán
Gépen is jól látni.. azt is, hogy melyik épület van bebájolva.. Annyi, hogy számomra semmit se ér a Mágikus M. Leszoktam bontani egy tételben (pl 200 db, 350 db, stb..)
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Amikor ráállsz az MM-re, és osztogatnád, akkor már nem látszik, melyiken van szomszédi segítség, csak az, hogy van-e már rajta MM, ez a problémája a felvetőnek.
Nekem hasznos - pl. a manás épületem 45%-kal több manát ad MM-mel támogatott szomszéddal, és az már szemmel látható különbség
 

MesterAlma13

Erős harcos
Amikor ráállsz az MM-re, és osztogatnád, akkor már nem látszik, melyiken van szomszédi segítség, csak az, hogy van-e már rajta MM, ez a problémája a felvetőnek.
Nekem hasznos - pl. a manás épületem 45%-kal több manát ad MM-mel támogatott szomszéddal, és az már szemmel látható különbség
ohh... tényleg... :) hát ezt igencsak rosszul értelmeztem - viszont így még inkább támogatásra érdemes
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Micu65

Felderítő
Amiért jó lenne az épületet nevét is kiírni (ha az ikon nem színeződhet el), mert egy ilyen esetben:
1642237206117.png
1642237335810.png
Középső​
Bal szélső​
elég határeset, hogy melyikre esetben melyikre vonatkozik.
Persze most egyértelmű, mert a bal szélső korábban kapott támogatást, de ha nem kapott volna, akkor azonos lenne a szöveg.

Köszi!
Micu

És így néz ki, amikor még nem kezdtem rátenni a bűbájt, tehát a kéz máshol van.
1642237723497.png
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent