• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Bajnokságnál listához visszalépés

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 8 88,9%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 1 11,1%

  • Összes szavazó
    9
  • A szavazás lezárult .

Micu65

Felderítő
Sziasztok!

A bajnokság listájában ha kiválasztunk egy területet és megoldjuk (esetleg feladjuk :) vagy elbukjuk :( ), akkor visszavisz a világtérképhez.
Nem lehetne-e megoldani, hogy ilyenkor a listához és (hab a tortán) esetleg ugyan arra a 9 tételes lapjára tegyen vissza, ahonnan választottam.
Különösen a 2. körtől, ha 3-4 lap is meg van kezdve, akkor lenne nagyon kényelmes.

Köszi!
Micu
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
A mai napon az ötletet a fejlesztőkhöz eljutattuk, köszönjük!

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

A bajnokság listájában ha kiválasztunk egy területet és megoldjuk (esetleg feladjuk :) vagy elbukjuk :( ), akkor visszavisz a világtérképhez.
Nem lehetne-e megoldani, hogy ilyenkor a listához és (hab a tortán) esetleg ugyan arra a 9 tételes lapjára tegyen vissza, ahonnan választottam.
Különösen a 2. körtől, ha 3-4 lap is meg van kezdve, akkor lenne nagyon kényelmes.

Köszi!
Micu

Esetleg még annyi ennek a kiegészítéséhez, hogy a bajnoki ablak megnyitása mindig ott nyíljon meg, ahol van feloldható tartomány. Így nem kellene mindig oda pörgetni ami éppen következik.

Várhatóan a következő frissítéssel ez a funkció/játékbeli kiegészítés a játékunkba kerül.
 

Micu65

Felderítő
Sziasztok!

Köszi a bevezetését, de a kérésemben volt egy kis kiegészítés is
" (esetleg feladjuk :) vagy elbukjuk ), "
Ahogy néztem, ez a rész még nincs benne. Lehetne ennyivel bővíteni?

Nagyon köszönöm!
Micu
ui. Ha a kezeteket nyújtjátok, akkor a karotok is kellene :)
 
Fent