• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Javítva Érdekes mértékegység az áruknál

Micu65

Felderítő
Sziasztok!

A "b" mértékegység az mit jelent? (Na jó, gondolom "k")
1641903885118.png

Firefox 95.0.2, Windows 10.

Üdv!
Micu
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok!

A "b" mértékegység az mit jelent? (Na jó, gondolom "k")
3387 bővítmény megtekintése

Firefox 95.0.2, Windows 10.

Üdv!
Micu
Nem, mert ami tizedessel van jelölve, az M (millió)
Szerintem nagyon mellényúlt valaki. A megérzésem az, hogy a "/b" (bold) jelölés lett valahogy elrontva, mert semmi köze a mértékegységekhez.
 
Utoljára szerkesztve:

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

Sajnos hibásan jelennek meg a mértékegységek az adott fülön. Várhatóan a javítása legkésőbb jövő hét csütörtökön történik meg!
A hiba azért jelentkezik, mivel egy új mértékegység váltás került a játékba, aminek a fordítása helytelenül szerepel a játékban, így mindig 'b' látható a mértékegység helyén, az E (ezer), M (millió) vagy Mrd (milliárd) helyett.
A hiba javításáig a Főépületet és a Kereskedőt tudjuk ajánlani, ott jól kell hogy megjelenjenek a számok.

Köszönjük a türelmet és a megértést!
 
Utoljára szerkesztve:

GreenKnight

Veterán
Sziasztok!

Sajnos hibásan jelennek meg a mértékegységek az adott fülön. Várhatóan a javítása legkésőbb jövő hét csütörtökön történik meg!
A hiba azért jelentkezik, mivel egy új mértékegység váltás került a játékba, aminek a fordítása helytelenül szerepel a játékban, így mindig 'b' látható a mértékegység helyén, az E (ezer) vagy M (milliárd) helyett.
A hiba javításáig a Főépületet és a Kereskedőt tudjuk ajánlani, ott jól kell hogy megjelenjenek a számok.

Köszönjük a türelmet és a megértést!
Akkor mindenből meg is kapjuk majd az ezerszeresét, mert tudtommal a milliárd az ezer milliót jelenti.
Üdvös lenne, ha valaki az Innonál már végre tisztában lenne a mennyiségekkel...
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Akkor mindenből meg is kapjuk majd az ezerszeresét, mert tudtommal a milliárd az ezer milliót jelenti.
Üdvös lenne, ha valaki az Innonál már végre tisztában lenne a mennyiségekkel...
Igen, ez a terv, két példát írtam csak. :)
 

unseen

Veterán
Sziasztok,

most furcsa értékeket jelez a rendszer 'b' mint billion', 'bazisok', 'biztoselég'? :)

Több tesótól is érkezett kép.

Mennyiségek 1.JPG Mennyiségek 2.JPG Mennyiségek 3.JPG
 
Sziasztok, ezt ma vettem észre, lehet nem hiba, csak nem tudom mit jelöl a "b" betű a mennyiségek után?

bé.JPG
 
Fent