• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. sleeky41

    Kibeszélő Vízi Ragyogás

    Szeretnék egy értelmes választ kapni, minek is van a hamvas főnix ( ráadásul 2 db 10 szinten ) és megvettem a kupakot bástyája 2500 Ft - ért ha semmit sem érnek. Berakom a fényképet éppen, hogy az ezüst ligába vagyok. Én naiv, azt hittem ennyivel talán az aranyba leszek!!! Igaz egyetlen egy...
  2. sleeky41

    Megérkeztek "Reklámék"

    Azt hiszem az Inno ezzel fog sok játékost veszíteni
  3. sleeky41

    Kibeszélő A zene ereje

    Igen elég ha 1 szintű manut raksz mellé
  4. sleeky41

    Kibeszélő Visszatérő játékelem: Kihívások

    Az egyik képen látsz bűbájokat pl. kultúra a lila kéz mellett 10 arany medál jutalom, ez azt jelenti ha 1 db kultúra bűbájt használsz azért 10 arany medál pontot kapsz. Látod ott van a többi bűbáj is, és ha 1 db használsz akkor annyiszor kapod meg a mellette lévő arany medál pontokat. Ha a...
  5. sleeky41

    Kibeszélő Visszatérő játékelem: Kihívások

    https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/%C3%9Aj-j%C3%A1t%C3%A9kelem-kih%C3%ADv%C3%A1sok.2297/ Itt olvashatsz róla
  6. sleeky41

    Kibeszélő Visszatérő játékelem: Kihívások

    Itt egy kép rég volt ez a játék
  7. sleeky41

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    150 tudáspont az első kinyítása
  8. sleeky41

    A mi ki falunk 3 fő aktív játékost keres

    Sziasztok! Keresnénk 3-4 fő aktív játékost akiknek még vonzó elvenar világa, mert sajnos egyre többen mennek el és hagyják abba a játékot. A csapatban többen vagyunk akik a 19 szintet is befejeztük, így tudunk segíteni mindenben. A torony maxon a bajnoki 17 - 18 láda nyitva. Gyere nézd meg...
  9. sleeky41

    Továbbítva Testvériségek bajnoksági eredménye

    Ez a lista is olyan lesz mint a torony állandó csapatok fognak ott szerepelni és néha lesz változás. Itt pár kép de akár több is lehetne, a lényeg mindig ez marad.
  10. sleeky41

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Én már írtam a csapatnak róla :D hát hogy is mondjam akinek jók az idegei azok kezdjék el a többiek egy üveg pálinkával :)))) én nem iszok de mikor megláttam mi lesz mondtam veszek valami ütőset és utána kezdhetjük ;) Ennek a játéknak a logikájának alapján fog működni, próbáld ki csak annyi...
  11. sleeky41

    Továbbítva Levél hozzászólás várakoztatása

    Köszönöm a javaslatod, ha ezt megcsinálnák akkor azt hiszem nagyon sok testvériség örülne neki :) Jó lenne ha a levél várakoztatást, vagy a te javaslatódból új funkcióval végre normálisan lehetne cserélni a tudáspontokat.
  12. sleeky41

    Ticsi66 vígyázzatok vele !

    Egy csapatnak azon is el kellene gondolkodnia, hogy az fair ha egy játékos csinál 10 ezer pontot a bajnokiba míg a többi csak 300 pont körül. Az előbb utóbb megunja és lépni fog, és ezt kellene inkább a csapatnak megoldani mi legyen a minimum pont csapaton belül a bajnokinál, és ne a másikat...
  13. sleeky41

    Továbbítva Levél hozzászólás várakoztatása

    Sziasztok! 1.) A városommal befejeztem a 19 fejezetet de ez az ötlet már a kezdő játékosokat is érinti. 2.) Az ötletem maga a következő lenne a levél használatához: Legtöbb testvériségben van tudáspont lánc az az tp lánc. Nálunk gyorsan pörög, főleg a bajnokinál mikor a tartományok után kapjuk...
  14. sleeky41

    Kibeszélő Szerencsés Kis Uszonyos

    A ráját is letudod szedni én is naponta 2x szedem le, itt valamit elnéztél
  15. sleeky41

    A mi ki falunk 3 fő aktív játékost keres

    Sziasztok! Szeretettel várnánk 3 játékost akik még látnak fantáziát a játékba, és szeretik a kihívást. Nálunk megtalálsz minden jutalmat amit a torony és bajnoki ad. A játékkal kapcsolatban is tudunk segíteni mert már többen befejeztük a 19 kutatást is, a bosszú erődje már eltűnt a városainkból...
  16. sleeky41

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Egy ami nem tetszik az új épületnél a véletlen szerű szerencse :( mert a jutalmak közül csak az egyiket kapjuk meg 24 óránként és ahogy a torony ládáknál is van nem a jókat adja
  17. sleeky41

    A mi ki falunk 3 fő aktív játékost keres

    3 hely kiadó megint mert sajnos abbahagyják a játékot, de mi többiek aktívak vagyunk gyere várunk :)
  18. sleeky41

    Kibeszélő Csodálatos Természet

    Amini hajó nekem 320 - at ad kockánként ez meg 300 -at, eszembe sincs kiáltani nem ér ennyit ez a fődíj
  19. sleeky41

    Kibeszélő A Főnix Hajnala

    Sajnos már ezek az eventek sem olyanok mint régen :confused: akkor simán meglehet szerezni 10 szintig a főépület most meg a legtöbb játékos a 9 szintig ha eljut. Igaz kell a játékos a kalandra is, és ezzel akarják ösztönzi a játékosokat, lesz kaland és majd ott megszerezheted. Pedig ezzel pont...
  20. sleeky41

    Visszautasítva kaland alatti levelezés

    Köszönöm a lehetőséget és sajnálom, hogy nem kerülhet továbbitásra
Fent