• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Calyr

Veterán
Gondolom erre gondolsz, nekem ez konkrétan jobban tetszik mint a fődíj :D Csak kár hogy lejárós, valami ilyesmi fődíj kéne, több értelme lenne mint ennek az 5% újraélesztésnek 3,5 órán át... Nem lenne amúgy rossza ez a főnix se ha úgy működne mint a jegesmedve, 1 etetéssel 5napon át... de 3,5óra az semmire se elég, és a kaja meg már így is túl sok mindenhez kell, a felét se tudom már most se használni amit akarnék, és akkor most még 1 kajás cucc.
3544 bővítmény megtekintése

Amúgy az új event dolgai itt mindig megtalálhatóak.
Ez az, köszi!
 
korábban a béta eseményei ,kalandjai megtalálhatok voltak az elvengems oldalon.lehetett előre készülni a napi nyereményekre,lehetett tervezni előre mert ismert voltak a kérdések és feladatok.hova tünt ez nem tudom de novemberi kaland és a téli varázslat óta már az elmúlt befejezett kalandokról,eventekről sincs információ.Vagy van csak nem tudom hol kell keresni?
 

Kira7

Veterán
korábban a béta eseményei ,kalandjai megtalálhatok voltak az elvengems oldalon.lehetett előre készülni a napi nyereményekre,lehetett tervezni előre mert ismert voltak a kérdések és feladatok.hova tünt ez nem tudom de novemberi kaland és a téli varázslat óta már az elmúlt befejezett kalandokról,eventekről sincs információ.Vagy van csak nem tudom hol kell keresni?

Szia!
Az előtted lévő üzenetben is ott van idézve az itt-re kat és megtalálod :);)
 

MesterAlma13

Erős harcos
korábban a béta eseményei ,kalandjai megtalálhatok voltak az elvengems oldalon.lehetett előre készülni a napi nyereményekre,lehetett tervezni előre mert ismert voltak a kérdések és feladatok.hova tünt ez nem tudom de novemberi kaland és a téli varázslat óta már az elmúlt befejezett kalandokról,eventekről sincs információ.Vagy van csak nem tudom hol kell keresni?
Szia!
Az előtted lévő üzenetben is ott van idézve az itt-re kat és megtalálod :);)
bal oldalt katt a questsre, majd bejön ez:
 

Rikari

Veterán
A Bétán ma kezdetét veszi a Ligában játszható Csikóhalas Event. Számunkra már nem ismeretlen ez a sítlusú Event, így különösebb magyarázatot nem is igényel. A Csikóhalunkkal kell különböző karikákon átúszni (az egyik legszebb grafikával megoldott játékelem) a feladatok elvégzéséért járó (25) pontokkal. A fődíj egy 4x4-es torony, aminek az értékeit is igyekeztem beszerezni még a kezdés előtt, mert tudom mi lesz a következő kérdésetek. :)
Beszéljenek az Eventről a képek.
 

Csatolmányok

  • 2022-05-25 08 32 30.jpg
    2022-05-25 08 32 30.jpg
    44,3 KB · Megtekintések: 33
  • 2022-05-25 08 31 16.jpg
    2022-05-25 08 31 16.jpg
    64,4 KB · Megtekintések: 45
  • 2022-05-25 08 31 43.jpg
    2022-05-25 08 31 43.jpg
    77,3 KB · Megtekintések: 45
  • 2022-05-25 08 34 02.jpg
    2022-05-25 08 34 02.jpg
    25,8 KB · Megtekintések: 42
Utoljára szerkesztve:

Erica

Veterán
A Bétán ma kezdetét veszi a Kis Csikóhalas Event. Számunkra már nem ismeretlen ez a sítlusú Event, így különösebb magyarázatot nem is igényel. A Csikóhalunkkal kell különböző karikákon átúszni (az egyik legszebb grafikával megoldott játékelem) a feladatok elvégzéséért járó (25) pontokkal. A fődíj egy 4x4-es torony, aminek az értékeit is igyekeztem beszerezni még a kezdés előtt, mert tudom mi lesz a következő kérdésetek. :)
Beszéljenek az Eventről a képek.
Sziasztok!
Remélem nem haragszik meg @Rikari ha gyorsan bedobom az új item értékeit:
 

Csatolmányok

  • item.jpg
    item.jpg
    107,7 KB · Megtekintések: 51

Mihaszna

Veterán
Sziasztok!
Remélem nem haragszik meg @Rikari ha gyorsan bedobom az új item értékeit:


(Kép): Ezen a beállításon módosítani fognak, mire eljut hozzánk, de ez csak az én meglátásom/megérzésem. Szerintem az Unurium sokkal értékesebb, mint az 50 TP, és a nyersanyagok is értékesebbek, mint a 10 Ősi Tp.

Vagyis:

Unurium: 5%
50 Tp: 10%
Nyersanyag 1 :20%
Nyersanyag 2: 20%
Nyersanyag 3: 20%
10 Ősi Tp: 25%

Ne így legyen, de ugye kiszámíthatatlan, hogy a fejlesztők mit szeretnének.

Továbbá, nem tudom, hogy ez most új dolog e vagy csak én nem vettem észre eddig, s csak most tűnt fel, de a Nagydíjak között csak 7 ereklye van, + 2-t lehet szerezni a feladatsorból, és meg is van a 9, azaz a 10-es szint. (a ligából még +2 ereklye szerezhető)
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
(Kép): Ezen a beállításon módosítani fognak, mire eljut hozzánk, de ez csak az én meglátásom/megérzésem. Szerintem az Unurium sokkal értékesebb, mint az 50 TP, és a nyersanyagok is értékesebbek, mint a 10 Ősi Tp.

Vagyis:

Unurium: 5%
50 Tp: 10%
Nyersanyag 1 :20%
Nyersanyag 2: 20%
Nyersanyag 3: 20%
10 Ősi Tp: 25%

Ne így legyen, de ugye kiszámíthatatlan, hogy a fejlesztők mit szeretnének.

Továbbá, nem tudom, hogy ez most új dolog e vagy csak én nem vettem észre eddig, s csak most tűnt fel, de a Nagydíjak között csak 7 ereklye van, + 2-t lehet szerezni a feladatsorból, és meg is van a 9, azaz a 10-es szint. (a ligából még +2 ereklye szerezhető)
"Szerintem az Unurium sokkal értékesebb, mint az 50 TP"
Ez már megin egy fejletlen város gondja. Az unuriummal dunát lehet rekeszteni
1653493897238.png
 

Mihaszna

Veterán
"Szerintem az Unurium sokkal értékesebb, mint az 50 TP"
Ez már megin egy fejletlen város gondja. Az unuriummal dunát lehet rekeszteni
3623 bővítmény megtekintése

Nem tartom fejletlennek a városomat csak azért, mert nekem nincs letéve "minden" manuból 6-6-6. Az Unurium nekem azért új dolog, mert nem rég értem el ezt a szintet. Ez olyan, mint a Manna és az Isteni mag, az elején mindenki szenved vele, annyi különbséggel, a kettőre már van gyógyír - az eventeken lehet beszerezni hozzá épületeket -, de az Unurium esetében (még) nincs, csak a Csoda, és esetleg a Gyémántért vehető épület.
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Az unuriumot nem a manuk termelik.
Majd ha le tudod tenni a Szellemek temploma csodát meg fog szünni az unurium problémád
 
Utoljára szerkesztve:

sleeky41

Veterán
Egy ami nem tetszik az új épületnél a véletlen szerű szerencse :( mert a jutalmak közül csak az egyiket kapjuk meg 24 óránként és ahogy a torony ládáknál is van nem a jókat adja
 

Mihaszna

Veterán
Az unuriumot nem a manuk termelik.

Nem hát! :) A Kereskedő. Már nem emlékszem, hogy melyik Ötletben, de arra igen, hogy Kira írta nekem, hogy majd amikor elérem az Unur Kereskedői fejezetet, akkor majd rájövök, hogy nem baj, ha minél több manum van letéve, mert befolyásolja az Unurium termelésének a mennyiségét. Azt nem tudom - vagyis nem emlékszem rá - hogy írta e még mellé, hogy a manuk fejlettségi szintje is jó ha maxon van - esetleg majd valaki javít, ha most rosszat írtam -. Egyébként nem azt írtam, hogy Unurium problémával küszködök hanem, hogy ,,Szerintem az Unurium sokkal értékesebb, mint az 50 TP".
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Nem hát! :) A Kereskedő. Már nem emlékszem, hogy melyik Ötletben, de arra igen, hogy Kira írta nekem, hogy majd amikor elérem az Unur Kereskedői fejezetet, akkor majd rájövök, hogy nem baj, ha minél több manum van letéve, mert befolyásolja az Unurium termelésének a mennyiségét. Azt nem tudom - vagyis nem emlékszem rá - hogy írta e még mellé, hogy a manuk fejlettségi szintje is jó ha maxon van - esetleg majd valaki javít, ha most rosszat írtam -. Egyébként nem azt írtam, hogy Unurium problémával küszködök hanem, hogy ,,Szerintem az Unurium sokkal értékesebb, mint az 50 TP".
Te már csak tudod
 
Fent