• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Lupuj

    2021 Szerencse épületek

    Gratulálok a nyerteseknek! :)
  2. Lupuj

    Visszautasítva Inspiráló meditáció hatásának halmozása

    Sziasztok! Az a baj, hogy a fő problémával - mobilon nem látszik a bűbáj hátralévő ideje - évek óta nem foglalkoznak! Láttam már egy két programot, és szerintem ez kb. 10 perces "megerőltető" munkával megoldható lenne. Az információ (hátralévő idő) adott, csupán be kellene írni abba az ablakba...
  3. Lupuj

    Visszautasítva Inspiráló meditáció hatásának halmozása

    Na, azért elég durva, hogy amit PC-n kb. 10-20 perc (vagy kevesebb?) alatt megoldottak a programozók, azt telefonon - az oda fejlesztők - még évek óta sem! :eek: :(
  4. Lupuj

    2021 Szerencse épületek

    Hmmm! Lord Medwe és Lord Medwe2? És micsoda véletlen ... ugyan az az épület. Legalább vetted volna a fáradtságot eltérő épületek megnevezésére. Hát igen. A multizás esélynövelő (és még csak nem is büntetik). :-(
  5. Lupuj

    Javítva Mágusosztag helyett Mágus osztag!

    Szia! Mint már írtam ... szó nincs birtokos összetételről. Az osztag nem tulajdona a mágusoknak. Ebben az esetben csoportot jelölő mennyiségjelző. És ... van egy régi nyelvteni mondás:" -andó, -endő kerülendő!" Tehát "egybeírandó = egybe kell írni". Ami jelen esetben - mágus osztag, stb. - nem...
  6. Lupuj

    Már felvetett 24 órás termelés minimális rövidítése

    Szia! Jó az elgondolás, de van itt némi érdekesség. Nagyon sokszor kell 24 órán túl begyűjtened, hogy összejöjjön az 1 nap kiesés. Ha pedig ez így van, akkor ezen nem segít a 23:30-as begyűjtési idő. Visszahozni akkor is csak úgy tudnád, ha éjszaka is belépsz (alvás helyett), mert másképp kiesik...
  7. Lupuj

    Visszautasítva Inspiráló meditáció hatásának halmozása

    A fő problémára nem megoldás, hogy "jáccá má". Még mindig nem érted a lényeget! :-( Telefonon - több éves probléma - nem látszik a bűbáj lejártának ideje, emiatt lenne jó megoldás a bűbáj halmozása. Már írtam .... napi szinten 8-10 alkalommal belépek, vagy órákig bent vagyok. Ettől még simán...
  8. Lupuj

    Fejlett felrederítő hatása

    Szia! De hiszen a 2. képen oda van írva:" Jelentősen csökkenti a felderítési költséget." Ez nem elég tájékoztató? Vagy ... ha másként értelmezem az írásodat, akkor .... ez információ lenne a "tudatlanoknak"? ;)
  9. Lupuj

    Visszautasítva Inspiráló meditáció hatásának halmozása

    Sziasztok! Látszik, hogy nem ment át a lényeg, amit Alma szeretne. :( Itt nem egyszerűen arról van szó, hogy minél kevesebbet kelljen belépni TP vesztés nélkül. Főleg nem napokig. Sokszor használom ezt a bűbájt. Naponta 8-10 alkalommal, vagy órákig folyamatosan itt vagyok, mégis előfordul, hogy...
  10. Lupuj

    2021 Szerencse épületek

    Kedvencem a Fejlett Kereskedő. Jól néz ki, ráadásul szépen adja az Isteni magokat. :)
  11. Lupuj

    Javítva Mágusosztag helyett Mágus osztag!

    Köszönöm! Ezek engem igazolnak! ;)
  12. Lupuj

    Javítva Mágusosztag helyett Mágus osztag!

    Szia! Idéznéd/megmutatnád azt az említett nyelvtani(!) szabályt, ami alapján egybe kellene írni a mágus zászlóalj (szakasz, egység) bármelyikét?
  13. Lupuj

    Javítva Mágusosztag helyett Mágus osztag!

    Szia! A Raktárban ...
  14. Lupuj

    Javítva Mágusosztag helyett Mágus osztag!

    Szia! Megtörtént a javítás (köszönöm!), de .... igen, kimaradt ... a belső (szürke) szövegben még egybe van írva (Mágusegységet). :oops:
  15. Lupuj

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szia @CatLand! Egy tipp a hibajelzéshez: készíts képernyőképet arról, amikor van üres helyed és látszik az 1. bűbáj elkészítésének hátralévő ideje, majd egy másikat, amikor bekérted az újabb bűbájt, és látszik a megnövekedett idő az 1. helyen már folyamatban lévő bűbájnál. Ez már erősen...
  16. Lupuj

    Javítva Mágusosztag helyett Mágus osztag!

    Szia! El is fogadnám, ha nem lenne ellentmondás a játékbeli megnevezésekben. Ugyanis ... ha a mágus osztagot egybe kell(ene) írni, akkor a varázsló egység különírása is helytelen, hiszen az is "varázslók egysége". Ráadásul a mágusoknak az osztaga nem birtokos összetétel, azaz nem a mágusok...
  17. Lupuj

    Javítva Mágusosztag helyett Mágus osztag!

    A "kiharcolás" megkezdődött azzal, hogy jeleztem az észrevételemet. Talán még valamilyen indoklás-féle választ is kapok.
  18. Lupuj

    Javítva Mágusosztag helyett Mágus osztag!

    Bizony nem kerek ... valamit figyelmen kívül hagytál. Ugyanis én a Raktárban lévő Áldások közé kapott idézhető egységek megnevezéséről írtam. A kötőjeles megoldás szintén nem megfelelő. Ha megnézed, az összes többi - helyesen - külön van írva. Ráadásul az általad említett Cerberus szintén nem...
  19. Lupuj

    Javítva Mágusosztag helyett Mágus osztag!

    Szia! Jó lenne az elgondolásod, de ... mint írtad "szerintem". Bár amit én írtam, az meg ugyan úgy "szerintem". ;) A Mágus nem név, hanem a csoport típusa, azaz mágiával harcoló egység, azaz mágiával harcoló osztag. A Mágus elnevezés csak rövidítés. A Cerberus-ra nem látok rá, mert Elf-ként...
  20. Lupuj

    Javítva Képernyő elfogása

    Sziasztok! Még annyit tennék hozzá, hogy elforgatás után olyan, mintha az a 2 ikon (jel) ott sem lenne. Nem lehet rájuk bökni és ha üres (épület nélküli) területet húzok alájuk, látszik, hogy "porzik a háttér". Tehát képtelenség rábökni ezekre az ikonokra, mert nem érinthetőek. Az már plusz...
Fent