• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Sziasztok!
Nekem egy észrevételem és egyben kérdésem lenne. Régebben a toronyban nagy eséllyel lehetett bűbájtöredékeket szerezni. De az utóbbi hetekben azt tapasztalom, hogy hiába van az, hogy a bűbájtöredékre pl. 40% az esély, a gyorsítóra meg csak 20%, majdnem mindig csak gyorsítót ad. Nekem van egy kisebb városom is, ahol szinte csak a toronyban tudnék a barkácsoláshoz bűbájtöredéket szerezni (mert lebontható áldásaim, idézéseim még nem nagyon vannak, amik meg vannak, azokért sem kapok sokat), de az utóbbi időben már ott sem tudok, mert pl. 3-ból 1x sem bűbájtöredéket kapok, hanem valami mást, általában gyorsítót. Így szerintem a kisebb városok hátrányban vannak a nagyobbakkal szemben, mert a nagyobb városoknak nagyobb eséllyel van mit lebontani, hogy töredéket készítsenek. Régebben ez nem így volt és pont azért tornyoztam, hogy tudjak bűbájtöredéket szerezni. De amióta így van, azóta nem is szívesen csinálom a tornyot, mert így nincs értelme.
 

Wiccara

Veterán
mert a nagyobb városoknak nagyobb eséllyel van mit lebontani, hogy töredéket készítsenek.
Szia, nagyon rövid idő az, amikor még kevés a töredék. 3. kortól van torony, a tündér korra már nem hiánycikk általában, utána pedig te is azt fogod mantrázi a toronynál, hogy csak wcpapírt ne... addig egy ötlet: azokat az elavult events kultikat, amiket korábban szereztél, ne eladd, hanem teleportáld a raktáradba, és úgy bontsd el ;) Kitartás, hamarosan nálad is átbillen a mérleg; tudom sovány vígasz, hogy rengetegen irigyelnek a gyorsítókért!
 

Putyika

Veterán
Arendylen van most egy nagyon jó csomag akció, amiben szuper speciális épületeket lehet vásárolni. Sajnos Wynandoron ugyanezt nem találtam. Lehet tudni vajon elérhető lesz a W világon is valamikor?
Szia!

Lehet, hogy éppen fejezetet léptél? Újabban az a divat, hogy olyankor ajánl ilyen épület csomagot.
 

Ferenc99

Erős harcos
Sziasztok!

Arendylen van most egy nagyon jó csomag akció, amiben szuper speciális épületeket lehet vásárolni. Sajnos Wynandoron ugyanezt nem találtam. Lehet tudni vajon elérhető lesz a W világon is valamikor?
Szia !
Sajnos nem tudok a kérdésedre válaszolni csak kiváncsi vagyok miket lehet vásárolni ?
Szerintem ebben a játékban az egyik legjobb akció az volt amikor utólagosan az event után lehetett venni szintezhető épületeket :) Azt hiszem 24 ezer forintért volt mézeskalácsház stb..
 
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni; a Varázsakadémián teljesen ki szoktam tölteni a "Készítési folyamat" helyeit a készítendő bűbájokkal; ha elkészül az első, a felszabadult helyre amint lehet, máris berakom a következőt.
Amikor bekerül az új, (nem minden esetben, de sokszor) nemcsak a készítendő bűbájnál feltüntetett idővel növekedik az összesített gyártási idő, hanem az első, már valamennyi időt felhasznált bűbáj esetén is megnöveli a gyártás idejét... :oops: :(

Tudja esetleg valaki, mitől függ, hogy emeli-e az éppen gyártás alatt álló bűbáj idejét a legutóbbi "indítás"? ...nekem nem sikerült rájönnöm... pár perce a 2 óra valamennyi percet emelte több, mint 5 órára... :eek:

...kiegészítés; éppen most tettem be a kiképzőpálya felszabadult helyére egy "cerberus-gyártást", amivel az első helyen álló dryadom addigi hátralévő 17 percét sikerült 41 percre növelni... :rolleyes:

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!

Szép napot mindenkinek!
 
Utoljára szerkesztve:

ElfAndie

Elf kid
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni; a Varázsakadémián teljesen ki szoktam tölteni a "Készítési folyamat" helyeit a készítendő bűbájokkal; ha elkészül az első, a felszabadult helyre amint lehet, máris berakom a következőt.
Amikor bekerül az új, (nem minden esetben, de sokszor) nemcsak a készítendő bűbájnál feltüntetett idővel növekedik az összesített gyártási idő, hanem az első, már valamennyi időt felhasznált bűbáj esetén is megnöveli a gyártás idejét... :oops: :(

Tudja esetleg valaki, mitől függ, hogy emeli-e az éppen gyártás alatt álló bűbáj idejét a legutóbbi "indítás"? ...nekem nem sikerült rájönnöm... pár perce a 2 óra valamennyi percet emelte több, mint 5 órára... :eek:

...kiegészítés; éppen most tettem be a kiképzőpálya felszabadult helyére egy "cerberus-gyártást", amivel az első helyen álló dryadom addigi hátralévő 17 percét sikerült 41 percre növelni... :rolleyes:

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!

Szép napot mindenkinek!
Szia! :)

Ha belépsz a varázsakadémiába, akkor ott az összes időt mutatja, amibe az előkészített bűbájok elkészítése kerül. Ez, ha beraksz egy újabb bűbájt, emelkedni fog annyival, amennyi annak a bűbájnak az elkészülési ideje. Ez nem befolyásolja az éppen gyártás alatt lévő bűbáj elkészülési idejét.
Azt, hogy az a bűbáj, ami épp most gyártódik, mikor fog elkészülni, úgy tudod megnézni, hogy a városodban rárakod a kurzort a varázsakadémia épületére, vagy, ha bent vagy, akkor kiíródik a félkész bűbáj alsó részén. :)
 
Szia! :)

Ha belépsz a varázsakadémiába, akkor ott az összes időt mutatja, amibe az előkészített bűbájok elkészítése kerül. Ez, ha beraksz egy újabb bűbájt, emelkedni fog annyival, amennyi annak a bűbájnak az elkészülési ideje. Ez nem befolyásolja az éppen gyártás alatt lévő bűbáj elkészülési idejét.
Azt, hogy az a bűbáj, ami épp most gyártódik, mikor fog elkészülni, úgy tudod megnézni, hogy a városodban rárakod a kurzort a varázsakadémia épületére, vagy, ha bent vagy, akkor kiíródik a félkész bűbáj alsó részén. :)

...igen, ezekre már rájöttem, de éppen az a problémám, hogy nálam nemcsak az összes idő növekedik az új berakott bűbáj gyártási idejével, hanem az éppen gyártási folyamatban levő bűbáj gyártási ideje is növekedik azzal egyidőben, hogy berakom az újabb bűbájt gyártásra (de nem minden alkalommal)... :(
 

ElfAndie

Elf kid
...igen, ezekre már rájöttem, de éppen az a problémám, hogy nálam nemcsak az összes idő növekedik az új berakott bűbáj gyártási idejével, hanem az éppen gyártási folyamatban levő bűbáj gyártási ideje is növekedik azzal egyidőben, hogy berakom az újabb bűbájt gyártásra (de nem minden alkalommal)... :(
Ha így van, akkor ez valami olyan hiba, amiben a support tud neked segíteni. Írj nekik, a fórum főoldalán jobb oldalon megtalálod a linket, ahová írhatsz.
 

Lupuj

Erős harcos
Szia @CatLand!
Egy tipp a hibajelzéshez: készíts képernyőképet arról, amikor van üres helyed és látszik az 1. bűbáj elkészítésének hátralévő ideje, majd egy másikat, amikor bekérted az újabb bűbájt, és látszik a megnövekedett idő az 1. helyen már folyamatban lévő bűbájnál.
Ez már erősen bizonyító erejű lenne. ;)
 
Utoljára szerkesztve:
Szia @CatLand!
Egy tipp a hibajelzéshez: készíts képernyőképet arról, amikor van üres helyed és látszik az 1. bűbáj elkészítésének hátralévő ideje, majd egy másikat, amikor bekérted az újabb bűbájt, és látszik a megnövekedett idő az 1. helyen már folyamatban lévő bűbájnál.
Ez már erősen bizonyító erejű lenne. ;)

...köszönöm a tippet Lupuj, így "bizonyítottam" :) ; már folyamatban van a "dolog", de egyelőre úgy tűnik, nem általános, könnyen megoldható hibáról van szó... :eek:
 
Fent