• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Fejlett felrederítő hatása

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok
Mivel nem találtam infót a fejlett felderítők kikutatásának hatsáról, így készítettem egy képet, hogy miből mi lett nálam (8-ről 9-re), hátha érdekel bárkit is:

előtte:
1630173439058.png

kutatás megtörtént:
1630173499507.png

utána:
1630173473974.png

tehát kb. 25-26%-os csökkenés, ami tényleg jelentős az én szememben.

Ha mégis van pontos infó a neten, akkor sorry a fölösleges posztért, de én tényleg nem találtam konkrét számot ezért gondoltam megosztom.

Üdv, Alma
 

Lupuj

Erős harcos
Szia!
De hiszen a 2. képen oda van írva:" Jelentősen csökkenti a felderítési költséget." Ez nem elég tájékoztató?
Vagy ... ha másként értelmezem az írásodat, akkor .... ez információ lenne a "tudatlanoknak"? ;)
 

Siorna

Veterán
Szia!
De hiszen a 2. képen oda van írva:" Jelentősen csökkenti a felderítési költséget." Ez nem elég tájékoztató?
Vagy ... ha másként értelmezem az írásodat, akkor .... ez információ lenne a "tudatlanoknak"? ;)
Na de mennyi az annyi? Azaz mi számít "jelentős"-nek? Erre keresi Alma a választ - és erre adta a fenti infót. Köszi, Alma!
 

MesterAlma13

Erős harcos
"tudatlanoknak"?
Sziasztok, igen, a pontos számokra lettem volna kíváncsi, de arra vonatkozó információt nem találtam, ezért gondoltam megosztani másokkal a saját tapasztalataimat.
Én magát a "jelentős" értékének megismerését fontosnak tartottam, mert a szintemhez képest húzós volt már a felderítési költség, és mivel én per pill a csodafejelsztésre koncentrálok, nem pedig a kutatásra, így szerettem volna tudni hogy a "jelentős" csak pár százalék vagy annál több - ezért hát meg kellett lépjem a fejezet váltást, hogy ezt megtudjam. Szóval most jön megint egy kis kutatás, amivel ezek mellett még meg is fogom emelni az arany limitemet, de maga a tény hogy ennyit csökkent, nagyon kellemesen meglepett.

Én nem gondoltam senkinek a tudatlanságra, de amikor én kíváncsi voltam rá, és nem találtam körülbelüli számokat sem a WiKin, sem a fórumon, gondoltam teszek egy bejegyzést, hátha valakit szintén fog érdekelni.

Üdv. Alma
 
Fent