• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Tejinashi

    Nem hiba Prémium területi bővítés

    Kaptam a játékban az üzenetet, hogy területi bővítés most csak 800 gyémántba kerül. Nosza el is kezdtem és egyet már megcsináltam, amikor gyanús lett valami. Bátor voltam és a másodikat is megcsináltam. Csak az elsőre adott kedvezményt, a másodikat 1000 gyémántért adta, a harmadiknál pedig már...
  2. Tejinashi

    Javítva Napi tüzelőkristályokat nem kaptam meg

    Nekem ma már nem adta a napi ingyenes bigyócsomagot...
  3. Tejinashi

    Üzenet

    Sziasztok! Ma kétszer is megtörtént, hogy a bal felső sarokban a borítékon megjelent, hogy van valahány üzenetem. Rákattintok az egérrel és egyet sem hoz be, teljesen üres a bejövő üzenetek panel. A kérdés, hogy valóban nem volt, csak a prgrammal van valami, vagy volt, de a program nem tudja...
  4. Tejinashi

    Lezárva Óriáskerék és társai

    Egy olyan javaslatom lenne, hogy azokat a nyereményeket módosítani kéne, amik időre szólnak. Tehát például 40 napig, vagy 100 napig üzemelnek, utána csak kultúrát ad. Az a helyzet, hogy jó pár olyan játékos van, aki nappal dolgozik, tehát csak reggel és este jut a játékhoz. Amikor ők kitesznek...
  5. Tejinashi

    Tartományi bővítés

    Sziasztok! Gondolom, hogy nem hiba amit leírok, csak én nem tudom még, hogy mitől van. Hiába teljesítem a felfedezéseket, nem tudom tovább bővíteni a városomat, pedig még 36 kis négyzet hiányzik a teljes város méretéből. 467 tartományt fedeztem fel eddig. Tudja valaki, hogy ez mitől van? Előre...
  6. Tejinashi

    A fajokról bővebben - Elementálok

    Mivel nem találtam ilyen részt, ezért felvettem egyet. :) Egyből egy kérdéssel kezdeném. Sehogy nem jövök rá, hogy lehet Holdkövet termelni. Mi kell hozzá? Lehet, hogy még valamit ki kéne kutassak?
  7. Tejinashi

    Orkfészek

    Nem tudom, hogy ez bug-e, vagy csak én nem tudok valamit, de ha ráviszem az Orkfészekre az egeret, akkor az ablak aljára kiírja, hogy "Fejlesztés érhető el", viszont ha megnyitom az ablakot, akkor ott nincs Fejlesztés fül. Nem igazán értem, valaki okosabb utána tudna ennek nézni? Előre is köszönöm.
  8. Tejinashi

    Nagy Harangtorony rúnái

    Elnéztem :)
Fent