• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Óriáskerék és társai

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Tejinashi

Erős harcos
Egy olyan javaslatom lenne, hogy azokat a nyereményeket módosítani kéne, amik időre szólnak.
Tehát például 40 napig, vagy 100 napig üzemelnek, utána csak kultúrát ad. Az a helyzet, hogy jó pár olyan játékos van, aki nappal dolgozik, tehát csak reggel és este jut a játékhoz. Amikor ők kitesznek egy ilyen nyereményt, akkor egész nap nem tudnak ránézni a játékra, tehát mondjuk bemennek reggel nyolcra dolgozni, délután hatra érnek haza, közben esetleg a nyereményt le kellett volna aratni délelőtt 10 órakor, de ezt nem tudják megtenni, így nyolc óra elveszett. Az lenne a javaslatom, hogy ne időre, hanem aratás mennyiségére menjenek ezek a nyeremények, tehát ne 50, vagy 100 napra szóljon, hanem 50, vagy 100 aratásra. Szerintem nagyon sokan örülnének neki.
 

DeletedUser

Vendég
És mi a helyzet a 12 óránként aratható termelőkkel(vendégek, szettek, manát adó kultik, stb...)?
Azokat hogyan szeretnéd megoldani? Vagy a 9 óránként termelőkkel, amik szintén minden nap kicsit csúsznak odébb? Ott is legyen valami könnyítés?
 

Tejinashi

Erős harcos
És mi a helyzet a 12 óránként aratható termelőkkel(vendégek, szettek, manát adó kultik, stb...)?
Azokat hogyan szeretnéd megoldani? Vagy a 9 óránként termelőkkel, amik szintén minden nap kicsit csúsznak odébb? Ott is legyen valami könnyítés?
Azokra miért kéne? Azoknál ha később aratsz, nem ér veszteség, mert nem csak egy bionyos ideig ad valamit, hanem amíg le nem bontod. Az 50/100 napig adók viszont csak egy bizonyos ideig, tehát annak örülne mindenki, hogy ez alatt az idő, alatt minél többször le tudja aratni. Mivel azonban az emberek többslge nappal dolgozik, ezért jobban örülnénekm ha nem idpre menne, hanem aratás darabszámára.
 

DeletedUser4345

Vendég
Azokra miért kéne? Azoknál ha később aratsz, nem ér veszteség, mert nem csak egy bionyos ideig ad valamit, hanem amíg le nem bontod. Az 50/100 napig adók viszont csak egy bizonyos ideig, tehát annak örülne mindenki, hogy ez alatt az idő, alatt minél többször le tudja aratni. Mivel azonban az emberek többslge nappal dolgozik, ezért jobban örülnénekm ha nem idpre menne, hanem aratás darabszámára.

Legyen ingyen a gyémánt korlátlan mennyiségben! Akkor mindenkinek pont tökéletes lenne minden!
 

DeletedUser683

Vendég
Csak egyszer kell kivárnod, és este (vagy amikor játékban szoktál lenni) begyűjteni, utána minden nap ugyanakkor fog lejárni az 1 napos, vagy 2 napos termelés is. :) Ugyanez van többféle épületnél is, amiket fentebb már említettek. Szerintem emiatt nem szükséges módosítani a játékon. :)
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Nem mindenkinek olyan a munkarendje, hogy azonos ritmusban telnek a napjai folyamatosan vagy akár csak egy héten keresztül. Lehet, hogy van akinek ez túlzott könnyítésnek tűnik (még ha ezt képtelen is kulturáltan megfogalmazni :(), de ne vessük el szerintem látatlanban annak a lehetőségét, hogy akár a fejlesztőknek is az volt az eredeti szándéka, hogy 50 vagy 100 alkalommal juthasson minden játékos a jutalomhoz és csak pusztán egyszerűbb kivitelezés miatt korlátozták időben a lejárós épületeket. Viszont, ha kapnak egy visszajelzést, hogy sokaknak ez töredék alkalmat jelent, lehet, hogy kis erőfeszítéssel át tudják alakítani az eredeti szándék szerint.
Emiatt én támogatom az ötletet.
 

bere007

Veterán
Jó ötlet. A fix időssel az a baj, hogy akik sokkal gyakrabban be tudnak lépni, vagy teljesen kiszámítható a napjuk, ők többet tudnak kivenni belőle, mint a többiek. Pedig mi is ugyan úgy megdolgoztunk érte.

Legyen ingyen a gyémánt korlátlan mennyiségben! Akkor mindenkinek pont tökéletes lenne minden!

Egy ötletelésnél ha nem tudsz érdemben szólni ellene, vagy mellette, akkor felesleges írni. Főleg ilyet. Bölcsebb lettél volna.... ;)
 

Deleted User - 242797

Vendég
Csak egyszer kell kivárnod, és este (vagy amikor játékban szoktál lenni) begyűjteni, utána minden nap ugyanakkor fog lejárni az 1 napos, vagy 2 napos termelés is.

Ezekkel nincs semmi gond. Ami viszont a 12-órást illeti ott jogos a felvetés. A 100-napos kivánságkútnál 200-száz helyett 100-alkalommal veheti ki a jutalmat az aki nem ér rá itt lenni.Míg ha az ötlet megvalósulna mindenki egyformán meg tudná szerezni azt amiért megdolgozott.Nem hinném hogy ez bárkit is hátrányosan érintene és rosszabb lenne ettől a játék ezért én támogatom az ötletet.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor megírom megfordítva:
miért legyen ugyanakkora nyeresége annak, aki csak naponta 1x lép fel, mint annak, aki rászánja az időt? Ugyanúgy, ahogy bármi más termelés esetén, a több időt játékban töltő játékos előnyt élvez. A termeléseknél ez mennyiségben realizálódik, ebben az esetben pedig hasznos időben.
Ha ezt elfogadjuk, akkor a napos termelésnek is épp annyit kellene adnia pl. elixírt, mint amennyit 8x a 3 órás ad, hiszen nem mindenki tud fellépni 3 óránként és akkor az hátrányt szenved el.
 

Tessaiga

Erős harcos
Akkor megírom megfordítva:
miért legyen ugyanakkora nyeresége annak, aki csak naponta 1x lép fel, mint annak, aki rászánja az időt?
Ez szép és jó, csak épp nem önhibájából nem lép be. És mint sejtheted, legutoljára megdolgozott bőven pl. egy kívánság kútért. Akkor az mi, ha nem aktivitás? Illetve fizető játékos. Egy játékbak meg szórakoztatnia kell, nem az idegőrületbe kergetnie. Én is rendszeretelenül dolgozom. Ez néha jó, néha nem. Egyébként, ha lenne fizetős kényelmi funkció, és még megfizethető is lenne (mert elszállt árak vannak itt), akkor azt mondom fizessen az ember, de ezek nagy százalékának semmi értelme, illetve villog a nagyon nem éri meg tábla. pl. 100 cukorka 500 gyémántért??? És semmi olyan kényelmi funkció nincs, hogy x hétig y dolgot megcsinál helyettem, akár belépés nélkül, vagy legalább kevesebb kattintásba kerülne. Én az üzleti politikát sen értem e miatt, de tény, hogy igenis jogosak ezek a felvetések. Mert aki full inaktív, persze ne kapjon semmit, de akik ilyet felvetnek pont nem azok. ;)
 

DeletedUser4345

Vendég
Jó ötlet. A fix időssel az a baj, hogy akik sokkal gyakrabban be tudnak lépni, vagy teljesen kiszámítható a napjuk, ők többet tudnak kivenni belőle, mint a többiek. Pedig mi is ugyan úgy megdolgoztunk érte.



Egy ötletelésnél ha nem tudsz érdemben szólni ellene, vagy mellette, akkor felesleges írni. Főleg ilyet. Bölcsebb lettél volna.... ;)

Legyél bölcsebb és értsd meg, hogy mire céloztam ezzel.
Amúgy tudtad, hogy ha egy ötletelésnél, ha nem tudsz érdemben szólni ellene, vagy mellette, akkor felesleges írni?
 

DeletedUser

Vendég
Mert aki full inaktív, persze ne kapjon semmit, de akik ilyet felvetnek pont nem azok. ;)
És mi a definíciója annak, hogy valaki lustaságból nem lép fel a szerverre 1 napig, vagy olyan az élethelyzete, hogy szeretne, csak nem tud? Miként tudod megkülönböztetni?
Egyébként pedig nem is kell ilyen épület, egyszerűen random írjon jóvá a begyűjtésnél 50 akármilyen nyereményt és le van tudva a történet.
 

Deleted User - 242797

Vendég
Egy olyan javaslatom lenne, hogy azokat a nyereményeket módosítani kéne, amik időre szólnak.
Tehát például 40 napig, vagy 100 napig üzemelnek,

tehát ne 50, vagy 100 napra szóljon, hanem 50, vagy 100 aratásra. Szerintem nagyon sokan örülnének neki.

Ennyi az ötlet és nem több,egyszerűen nem értem hogy ez miért okoz gondot néhány embernek.
 

Tessaiga

Erős harcos
"És mi a definíciója annak..."
erra írtam válaszom, de nem tette már ide be. :/

Ezt annyira imádom. :/ Egyszer azt olvastam valahol:", hogy próbáljunk meg a lényegre koncentrálni, a példák sokszor tele vannak hibákkal, akár direkt, akár nem. Néha szemléltetnek, néha meg lusta voltam kidolgozni rendesen. Mindig a témára koncentráljuk!"
Egyébként meg bármit lehet, csak foglalkozni kell vele. Egyébként az inaktívaknál megmaradna az épület, akár évekre, és nem lennének gazdagabbak 50x 100x akármivel, míg az aktívak 50, 100, akármennyi nap alatt begyüjtik azt. A lehetőség adott ugyanarra, mindebkinek. És ne feledjük: meg is kell szerezni ezeket az épületeket. nem is kis áron olykor.
 

DeletedUser683

Vendég
Akkor megírom megfordítva:
miért legyen ugyanakkora nyeresége annak, aki csak naponta 1x lép fel, mint annak, aki rászánja az időt? Ugyanúgy, ahogy bármi más termelés esetén, a több időt játékban töltő játékos előnyt élvez. A termeléseknél ez mennyiségben realizálódik, ebben az esetben pedig hasznos időben.
Ha ezt elfogadjuk, akkor a napos termelésnek is épp annyit kellene adnia pl. elixírt, mint amennyit 8x a 3 órás ad, hiszen nem mindenki tud fellépni 3 óránként és akkor az hátrányt szenved el.
Nehezemre esik, de sonkának adok igazat. Valahol az aktivitásnak is kell, hogy legyen értelme. Bocsi, de akkor ha elmegy valaki 2-3 hétre nyaralni, az ugyanúgy jól jár, mint az, aki aktívan tolja a játékot? Pedig addig semmi más nem termel amúgy, max lejár az 1-2 napos termelése. Értem én, hogy ez olyanoknak rossz, akik kevesebbet tudnak a játékban lenni, és nem rosszindulatból írom ezeket a sorokat, de muszáj, hogy a szorgalmat, az aktivitást is díjazza a játék, különben sokaknak elmenne a kedve, ha az, aki csak ritkázva játszik, az is ugyanúgy jól jár. Elnézést kérek, nem akartam senkit se megsérteni, de nem tudom támogatni ezt az ötletet.
 

Tessaiga

Erős harcos
Most egy kicsit megint elviszem a témát, és előre is elnézést kérek!

Úgy érzem, hogy lehetne erre megoldást találni, és talán mindenki jól lakna. Egy másik innos játékban 3-4 ezer forintból prémiumfiókra lehetett váltani, ami összességében elfogadható ár volt. Most is az lenne. Ám cserébe arra a hónapra sok mindennel kapcsolatban nagymértékű segítséget adott. Egyrészt automatizált pár dolgot, és olyan áttekintő képernyőket adott, egy helyen pár kattintással elintézhető dolgokat hullajtott az ölünkbe, hogy kimondottan élvezet volt prémiummal az élet. Úgy is sok mindennel lehetett foglalkozni. Én ezeket a funkciókat hiányolom, kb. minden második dologra megoldást takarna, és még az inno bevétele is megnőne.

Ha mondjuk az ősi csodában való segítést nézzük... mobilon majd lesz, böngészőben meg nincs erről áttekintés. Még azokról sem, amikbe beletett az ember.
Mobilon pár kattintás, de böngészőből a segítség adás testvériségen innen és túl is hosszadalmas folyamat. Böngészőben naponta 3 kincset lehet találni. Kb. addig csinálom ott. Utána a csodák miatt vissza... stb...
 

Deleted User - 242797

Vendég
Bocsi, de akkor ha elmegy valaki 2-3 hétre nyaralni, az ugyanúgy jól jár, mint az, aki aktívan tolja a játékot?

Engem egyáltalán nem zavar ki jár jól vagy éppen rosszul,a saját városom érdekel és azzal foglalkozom mint ebben a témában is.És igen én jó ötletnek tartom.Ha valaki megszerezte azt a bizonyos épületet akkor igen is kapja meg azokat a javakat amit ad.Teljesen mindegy mennyi időt tölt a játékban,nehogy már ez a néhány épület okozzon ekkora gondot....Bolhából elefánt,nekem ez jön le.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent