• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Orkfészek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Tejinashi

Erős harcos
Nem tudom, hogy ez bug-e, vagy csak én nem tudok valamit, de ha ráviszem az Orkfészekre az egeret, akkor az ablak aljára kiírja, hogy "Fejlesztés érhető el", viszont ha megnyitom az ablakot, akkor ott nincs Fejlesztés fül. Nem igazán értem, valaki okosabb utána tudna ennek nézni? Előre is köszönöm.
 

DeletedUser4345

Vendég
Nem tudom, hogy ez bug-e, vagy csak én nem tudok valamit, de ha ráviszem az Orkfészekre az egeret, akkor az ablak aljára kiírja, hogy "Fejlesztés érhető el", viszont ha megnyitom az ablakot, akkor ott nincs Fejlesztés fül. Nem igazán értem, valaki okosabb utána tudna ennek nézni? Előre is köszönöm.

Valószínűleg készülnek az új Royal Restoration spell bevezetésére. Itt olvashatsz róla:
https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/testing-royal-restoration-spell.11970/#post-69107

Ennek segítségével hamarosan valóban fogod tudni fejleszteni azt és más egyéb épületeket is, amiket eddig nem tudtál.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent