• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A fajokról bővebben - Elementálok

DeletedUser3108

Vendég
Mivel nem találtam ilyen részt, ezért felvettem egyet. :)

Egyből egy kérdéssel kezdeném. Sehogy nem jövök rá, hogy lehet Holdkövet termelni. Mi kell hozzá? Lehet, hogy még valamit ki kéne kutassak?
Szia,
Építened kell márványmanut, legalább 24-es szintre fejlesztve, mert 24-es szinttől tudsz a manukban érző árut előállítani. :)
 

Tejinashi

Erős harcos
Szia,
Építened kell márványmanut, legalább 24-es szintre fejlesztve, mert 24-es szinttől tudsz a manukban érző árut előállítani. :)

Márvány??? Nálam az nem bónuszos manufaktúra....
Ahhoz egyrészt iszonyú sok lakosság kell, másrészt nagyon lassan termelne, mert nem bónuszos...
 

Tejinashi

Erős harcos
Az érző áruból is van termelésnövelő a techfán. Azt feloldod és 700%-ra felmegy, de csak az érzőé a simáé marad (ha van elég ereklyéd). Koronként mindegyik árucsoporthoz lesz új érzékeny áru és hozzá termelésnövelő is.
Köszönöm az információt, egyre kíváncsibb lettem, hogy ez hogy fog működni :)

Ezek szerint a vasból is építenem kell majd?
 

Tejinashi

Erős harcos
Csak az egyik lesz a bónuszosod. A következő fajnál a 2es árukból is lesz ilyened és ami most jön, ott a 3. áru csoportból kell majd. De ez esténként bomlik ugyan úgy, mint a mana és a mag, tehát 2db szerintem kelleni fog. Nekem annyim volt és simán tudtam haladni.
Tehát most elég a márványból kettő és a következő fajnál a márvány nem kell, hanem helyette acél kell? Vagy a következőnél mind a kettő kell?
 

DeletedUser4332

Vendég
Tehát most elég a márványból kettő és a következő fajnál a márvány nem kell, hanem helyette acél kell? Vagy a következőnél mind a kettő kell?

A következő fajnál a 2. csoportból kell (tekercs, selyem, kristály). Én úgy csináltam, hogy az elementáloknál 2db manut építettem, nekem a fa volt az érzékeny bónuszosom, az amuniknál 1db egyes érzékeny árut hagytam meg és 2db 2est (nekem selyem) építettem, abból a kor végén 1et elbontottam és most építem a 2db varázsporos manut, mert az építészeknél nekem az lesz az érzékeny árus bónuszosom. De ha 3 óránként betudsz lépni gyártani, akkor elvileg elég lesz az 1db érzékeny árus is, vagy ha a csapattagok kisegítenek ezekből, akkor meg bőven. De lapozz a techfán végig és látni fogod, hogy milyen termelésnövelőket kell majd feloldanod.
 

Tejinashi

Erős harcos
A következő fajnál a 2. csoportból kell (tekercs, selyem, kristály). Én úgy csináltam, hogy az elementáloknál 2db manut építettem, nekem a fa volt az érzékeny bónuszosom, az amuniknál 1db egyes érzékeny árut hagytam meg és 2db 2est (nekem selyem) építettem, abból a kor végén 1et elbontottam és most építem a 2db varázsporos manut, mert az építészeknél nekem az lesz az érzékeny árus bónuszosom. De ha 3 óránként betudsz lépni gyártani, akkor elvileg elég lesz az 1db érzékeny árus is, vagy ha a csapattagok kisegítenek ezekből, akkor meg bőven. De lapozz a techfán végig és látni fogod, hogy milyen termelésnövelőket kell majd feloldanod.
Köszi a tájékoztatást, ez nagy segítség volt, így most már tudom,, hogy mire kell készülnöm :)
 

DeletedUser3108

Vendég
Nálam az nem bónuszos manufaktúra....
Igen, láttam, hogy az alap bónuszosod a deszka, tekercs, és varázspor, de az érző bónuszos manu az alap bónuszos manunk után követlező lesz.
Esetedben elementáloknál a márvány (holdkő), amuniknál a selyem(királyi bársony), és az építményeknél a Drágakő manuban termelhető valami, egyelőre nem tudom a nevét. Valóban sok lakosság kell hozzá, de még mindig jobban megéri, mintha a meglévő deszkamanuidban próbálnád előállítani a fagyantát, ami nem az érző bónuszos árud.(Kb. a tizedét tudnád így előállítani, mintha a bónuszosban termelsz, ugyanannyi isteni mag felhasználásával) :)
Ezek szerint a vasból is építenem kell majd?
Nem, abból nem kell. :)

Tehát most elég a márványból kettő
Nekem elég volt 2, 2. szintű érzőből pedig csak 1-t építettem, de azzal is tökéletesen tudtam haladni, igaz, reggelente bűbájt tettem rá... ;)
 

DeletedUser4332

Vendég
Szerintem is elég egy érzőtermelő manu

Azért ha heti bő 300tp-t be tudsz tenni a fába és nem tudsz gyakran gép előtt lenni a termelések szempontjából, akkor elkelhet a 2 is. Azért írtam azt, hogy én így csináltam, mivel nekem az 1 kevés volt. De mint itt minden, ugyan úgy ez is játékos függő.
 

Tejinashi

Erős harcos
Lenne még egy kérdésem, ami az egészet érinti. Hogy lehetne növelni az isteni magok termelését??? Jelenleg ilyet csak a kereskedő állít elő, illetve az egyik eventes tárgyam. Erre nincs semmi hasonló, mint a mannára?
 

DeletedUser683

Vendég
Lenne még egy kérdésem, ami az egészet érinti. Hogy lehetne növelni az isteni magok termelését??? Jelenleg ilyet csak a kereskedő állít elő, illetve az egyik eventes tárgyam. Erre nincs semmi hasonló, mint a mannára?
A magtermelést úgy tudod növelni, ha minél gyakrabban gyűjtöd be, mert minden begyűjtésre bónuszt kapsz. Vagyis minél többször gyűjtsd be. A 3 óránkénti begyűjtés a kívánatos, ugyanis a begyűjtési bónuszt minden begyűjtéskor megkapod, akkor is ha 9 óránként gyűjtöd be csak, és akkor is, ha 3 óránként, de ha 3 óránként gyűjtesz be, többször kapsz begyűjtési bónuszt értelemszerűen. :) A begyűjtési bónuszt is tudod növeli, mégpedig a csodák szintjének emelésével, ugyanis az összes csodaszint és a főépület szint szorzata adja meg a begyűjtési bónuszt. ;)
 

Tejinashi

Erős harcos
A magtermelést úgy tudod növelni, ha minél gyakrabban gyűjtöd be, mert minden begyűjtésre bónuszt kapsz. Vagyis minél többször 3 óránkénti begyűjtés a kívánatos, ugyanis a begyűjtési bónuszt minden begyűjtéskor megkapod, akkor is ha 9 óránként gyűjtöd be csak, és akkor is, ha 3 óránként, de ha 3 óránként gyűjtesz be, többször kapsz begyűjtési bónuszt értelemszerűen. :) A begyűjtési bónuszt is tudod növeli, mégpedig a csodák szintjének emelésével, ugyanis az összes csodaszint és a főépület szint szorzata adja meg a begyűjtési bónuszt. ;)
Köszi, ezekre figyelek majd.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
az Elvenari Kereskedelmi Központ ősi csoda is magot termel (12 óránként szedhető be)
ezen kívül most a Karnevál eseményen az épületegyüttes egyik tagja és az egyik napi extra is magot adó épület lesz
 

DeletedUser683

Vendég
az Elvenari Kereskedelmi Központ ősi csoda is magot termel (12 óránként szedhető be)
ezen kívül most a Karnevál eseményen az épületegyüttes egyik tagja és az egyik napi extra is magot adó épület lesz
Nincs még neki olyan csoda. Még az Elementálok fejezet elején tart, és valószínűleg nincs még neki elég rúna hozzá. Az eventes épületeket meg csak látja mindenki, hogy mit ad. Természetesen majd ezek is segíteni fognak neki. :)
 

DeletedUser4917

Vendég
Ha érdekel valakit megnézheti Winyán a városom , kb így kell kinézni az elementáloknak 12 db csatornát raktam le .
Az igaz , hogy minden manifesztációm és a portál is csak 1 es szinten van , de lessitek meg ! ;)
 

Totya64

Újonc
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem lehet előre tudni mi lesz az érző áru? Vagy azt a játék random dobja be az alap bonuszosok mellé?
 

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem lehet előre tudni mi lesz az érző áru? Vagy azt a játék random dobja be az alap bonuszosok mellé?
Neked a márvány mert mindig az alapvető árut termelő bónuszos manufaktura plusz egy , neked deszka a bónuszosod utánna a márvány következik
 
Fent