• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

A fajokról bővebben - Elementálok

Totya64

Újonc
Neked a márvány mert mindig az alapvető árut termelő bónuszos manufaktura plusz egy , neked deszka a bónuszosod utánna a márvány következik
Köszi!
Tehát akkor utánna, a tekercs miatta a selyem, és a varázspor miatt a drágakő... :)
De érdekes hogy a tagjaink között akiket kérdeztem, az Inspiráló meditáció pont ezeket az ereklyéket kéri... :)
 

WarriorKingu

Erős harcos
Sziasztok! Most lépek az elementálok fejezetbe.:cool: Az lenne a kérdésem, hogy felhúzom az érző áruhoz tartozó, alapszinten nem bónuszos manut - nálam: :deszka:, amiből majd csörgedezik az érző árum. De a sima bónuszos manuimmal mi lesz, ha azokat is továbbfejlesztem?:eek: Sima árut is termelnek tovább - én esetemben ez: :acél: vagy csak érzőt akarnának majd termelni ezek az alapbónuszos manuim is, amiket megtartanék továbbra is az alapvető nyersanyagok termeléséhez.o_O Köszönöm szépen a segítségeteket!;)
 

WarriorKingu

Erős harcos
Nálam a fagyanta a bónuszos érző áru, most mégis az a küldetés, hogy szerezzek platinát. A kereskedő továbbfejlesztését még nem kérte pedig. Jól gondolom, hogy attól még ez kell hozzá :eek: és a piacon tudom majd beszerezni?

Ehhez a fejezethez az elvengems-en jól láttam, hogy már nincs fejezet kisokos, ugye? Csak a küldetéssor van összeszedve.:( Köszönöm a segítségeteket!
 

GreenKnight

Veterán
Nálam a fagyanta a bónuszos érző áru, most mégis az a küldetés, hogy szerezzek platinát. A kereskedő továbbfejlesztését még nem kérte pedig. Jól gondolom, hogy attól még ez kell hozzá :eek: és a piacon tudom majd beszerezni?

Ehhez a fejezethez az elvengems-en jól láttam, hogy már nincs fejezet kisokos, ugye? Csak a küldetéssor van összeszedve.:( Köszönöm a segítségeteket!
Van fejezet kisokos: https://elvengems.com/elementals/
 

Amarie

Újonc
Sziasztok. Már felépült a Düne templom, de az Elementál portál még áll,mert korábban a távozó nép portál lebontásához is volt feladat, de eddig még nem jött elő. Lebonthatom,vagy várjak türelmesen?. Köszönöm. Üdv. Amarie.
 

Tejinashi

Erős harcos
Sziasztok. Már felépült a Düne templom, de az Elementál portál még áll,mert korábban a távozó nép portál lebontásához is volt feladat, de eddig még nem jött elő. Lebonthatom,vagy várjak türelmesen?. Köszönöm. Üdv. Amarie.
Én azt tapasztaltam, hogy nem minden portál lebontásához volt feladat. Ha felépült a következő portál és nem kaptál az előzőre feladatot, akkor nyugodtan lebonthatod.
 

Siorna

Veterán
Sziasztok. Már felépült a Düne templom, de az Elementál portál még áll,mert korábban a távozó nép portál lebontásához is volt feladat, de eddig még nem jött elő. Lebonthatom,vagy várjak türelmesen?. Köszönöm. Üdv. Amarie.
Szia! Nem kéri feladat a portál bontását. De egyébként itt megtalálsz minden küldetést, vendégfajok szerint (én most épp az amunisat küldöm Neked): https://elvengems.com/amuni/quests/
Ha netán nem tudsz angolul, akkor se ijedj meg, mert nem igazán kell hozzá, elég jól kitalálható. Ha meg nem, akkor ott van a Google fordító :)
 

Cronald

Újonc
Sziasztok, napok óta próbálok valami normális érthető magyar leírást találni erről a korról ELEMENTÁL-ok.
Sehol nem találok egy értelmes, egyértelmű leírást. Légy szíves segítsetek mert teljesen érthetetlen ez az egész.
PL. értem, hogy 24-es Manu szinten termel érző árút de...nem tudom az Acél manut fejleszteni mert a fejlesztéshez Holdkő kell ami Márvány manuban ill. Elf Fagyanta ami Deszka manuban lehet előállítani. Viszont nekem egyik sem bónuszos Manu így egy darab sincs belőle.
?????? - nem értem, hogy állítsak elő?
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok, napok óta próbálok valami normális érthető magyar leírást találni erről a korról ELEMENTÁL-ok.
Sehol nem találok egy értelmes, egyértelmű leírást. Légy szíves segítsetek mert teljesen érthetetlen ez az egész.
PL. értem, hogy 24-es Manu szinten termel érző árút de...nem tudom az Acél manut fejleszteni mert a fejlesztéshez Holdkő kell ami Márvány manuban ill. Elf Fagyanta ami Deszka manuban lehet előállítani. Viszont nekem egyik sem bónuszos Manu így egy darab sincs belőle.
?????? - nem értem, hogy állítsak elő?
Tessék: https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Elementálok
 

Putyika

Veterán
PL. értem, hogy 24-es Manu szinten termel érző árút de...nem tudom az Acél manut fejleszteni mert a fejlesztéshez Holdkő kell ami Márvány manuban ill. Elf Fagyanta ami Deszka manuban lehet előállítani. Viszont nekem egyik sem bónuszos Manu így egy darab sincs belőle.
?????? - nem értem, hogy állítsak elő?
Szia!

A 24. szintre fejlesztéshez még nem kér érzőt, de ott már tudsz termelni. Aztán azt elcserélheted a piacon és utána tudod fejleszteni tovább is.
 

Cronald

Újonc
Szia!

A 24. szintre fejlesztéshez még nem kér érzőt, de ott már tudsz termelni. Aztán azt elcserélheted a piacon és utána tudod fejleszteni tovább is.
Szia, igen igazad van a 24.szinthez nem kell. Jelenleg 4db 24es szintű Acél manum van
Szia!

A 24. szintre fejlesztéshez még nem kér érzőt, de ott már tudsz termelni. Aztán azt elcserélheted a piacon és utána tudod fejleszteni tovább is.
 
Utoljára szerkesztve:

Cronald

Újonc
Sz
Szia, a mennyiségből ítélve acél az alap bónuszod. Építened kell egy deszka manut 24-es szintre, az lesz az érző bónuszosod, és elf gyantát fogsz termelni.
Szia, egy nem bónuszos épületet megépíteni és felfejleszteni 24-es szintig......megőszül a szakálam :) Korábban azt írták, hogy nem érdemes nem bónuszos termékeket előállítani. Inkább a bónuszosokat full-ra fejleszteni és a piacon cserélni nem bónuszosra. Így ez most nekem furcsa!!! Nem értem miért nincs Kristály és Elixir érző árú? Ha nincs akkor azoknak a játékosoknak akiknek ezek az arúk bónuszosok mint pl. nekem (Vas,Elixir,Kristály) nem kis hátrányban vannak a Márvány és Deszkásokkal szemben. PL. ezt sem értem!!!
 

Tejinashi

Erős harcos
Sz

Szia, egy nem bónuszos épületet megépíteni és felfejleszteni 24-es szintig......megőszül a szakálam :) Korábban azt írták, hogy nem érdemes nem bónuszos termékeket előállítani. Inkább a bónuszosokat full-ra fejleszteni és a piacon cserélni nem bónuszosra. Így ez most nekem furcsa!!! Nem értem miért nincs Kristály és Elixir érző árú? Ha nincs akkor azoknak a játékosoknak akiknek ezek az arúk bónuszosok mint pl. nekem (Vas,Elixir,Kristály) nem kis hátrányban vannak a Márvány és Deszkásokkal szemben. PL. ezt sem értem!!!
A lényege a dolognak az (csak később értettem meg), hogy a manufaktúráknak két féle üzemelése van.

Az egyik a sima bónuszos, ez megy 1-es szinttől felfelé.

A másik az Érző árú bónuszos, amihez fel kell húznod a manufaktúrát 24. szintre és utána kell termelnmed ebben az érző árut, ami jóval többet termel, mint ugyanabból a sima áru. Abban igazuk volt, hogy valóban nem érdemes termelni nem bónuszos árut, de itt csak fel kell húznod és nem kell termelned belőle, csak majd az érző árut. Ha megnyitod a főépületedet, akkor az Ereklyék fülön fogod látni, hogy melyek az érző áruid. Azokhoz is kell ereklyét gyüjtened, hogy alapból minél többet termeljenek, úgy, mint ahogy a sima manufaktúrák is akkor termelnek sokat, ha a hozzá szükséges ereklyék száma megvan. Érdemes már most elkezdened mind a három érző árus manufaktúrából legalább egyet-egyet elkezdened felhúzni, hogy ne akkor kelljen majd, ha eléred a tech fán azt a szintet, amikor kelleni fog.

Aztán később, ahogy látható, lesz majd egy harmadik fajta áru is, az a legalső sor lesz.
 
Utoljára szerkesztve:

Wiccara

Veterán
Korábban azt írták, hogy nem érdemes nem bónuszos termékeket előállítani.
Ez így van :)

Csakhogy ki fogod kutatni az érző árus bónuszod termelésnövekedését, ami az elf gyanta lesz. Ugyanúgy nem érdemes mást termelned ( platinát és holdkövet ) ahogy az elején márványt és deszkát.
A következő fejezetben jön a következő szintű érződ ( ha most pl tekercs az alap bónuszod, akkor a selyemből kell építened egyet 24-esre, hogy básonyt tudj termelni), az utána következő faj hozza a 3. érző bónuszodat amire szintén fel kell húznod egy manut ( vagy vpor, vagy elixír vagy drágakő)
Nem értem miért nincs Kristály és Elixir érző árú?
Van, ahogy haladsz, úgy fognak következni ;)
 

Cronald

Újonc
A lényege a dolognak az (csak később értettem meg), hogy a manufaktúráknak két féle üzemelése van.

Az egyik a sima bónuszos, ez megy 1-es szinttől felfelé.

A másik az Érző árú bónuszos, amihez fel kell húznod a manufaktúrát 24. szintre és utána kell termelnmed ebben az érző árut, ami jóval többet termel, mint ugyanabból a sima áru. Abban igazuk volt, hogy valóban nem érdemes termelni nem bónuszos árut, de itt csak fel kell húznod és nem kell termelned belőle, csak majd az érző árut. Ha megnyitod a főépületedet, akkor az Ereklyék fülön fogod látni, hogy melyek az érző áruid. Azokhoz is kell ereklyét gyüjtened, hogy alapból minél többet termeljenek, úgy, mint ahogy a sima manufaktúrák is akkor termelnek sokat, ha a hozzá szükséges ereklyék száma megvan. Érdemes méár most elkezdened mind a három érző árus manufaktúrából legalább egyet-egyet elkezdened felhúzni, hogy ne akkor kelljen majd, ha eléred a tech fán azt a szintet, amikor kelleni fog.

Aztán később, ahogy látható, lesz majd egy harmadik fajta áru is, az a legalső sor lesz.

Köszönöm a segítséget. akkor nyomatom a Deszka manut :) Egyenlőre.
 
Fent