• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. zsivany

    Ünnepi májusfa fejlesztése

    Azt szeretném kérdezni, ha az Ünnepi májusfát fejlesztem (10.szinten van), miből kapok többet, illetve azt hol tudom megnézni?
  2. zsivany

    Nem hiba Begyűjtéskor hiányzik az érző árú

    Megtisztulás Piramisa begyűjtésekor második napja elmarad az érző áru jóváírása, csak az áldott paladint (216) kapom meg.
  3. zsivany

    Kutatás menü nem magyar

    A kutatás menü átváltott angolra.
  4. zsivany

    Testvériség testvért keres!

    Sziasztok! Az Ellenállók tagfelvételt hirdet! Keresünk olyan játékosokat, akik szívesen játszanának csapatban, és aktívan részt vennének kis közösségünk "munkájában". Minden "egyedülálló" játékos jelentkezését várjuk, nálunk nem kritérium a pontszám és helyezés, mivel csak a játék kedvéért játszunk.
  5. zsivany

    Testvériség testvért keres!

    Sziasztok! Az Ellenállók tagfelvételt hirdet! Keresünk olyan játékosokat, akik szívesen játszanának csapatban, és aktívan részt vennének kis közösségünk "munkájában". Minden "egyedülálló" játékos jelentkezését várjuk, nálunk nem kritérium a pontszám és helyezés, mivel csak a játék kedvéért...
  6. zsivany

    Lezárva Tervrajz jutalom az eventek során.

    Azon játékosok, akiknek van varázslatos épülete, csak a bajnokságok során nyernek/nyerhetnének tervrajzot, amivel fejleszthetőek ezek az épületek. Mivel csak kevés játékosnak sikerül eljutni a bajnokságok utolsó ládájáig, arra gondoltam, hogy az eventek alkalmával (mivel nem sűrűn van) lehessen...
  7. zsivany

    The A-Team testvéreket keres

    Kedves Játékostársak! Testvériségünk új tagokat keres, a megüresedő helyekre. Nincsenek szigorúan vett szabályaink, de csak olyan játékosok jelentkezését várjuk, akik valóban aktívan részt kívánnak venni kis közösségünk életében. Az aktivitás természetesen oda-vissza működik mind a...
  8. zsivany

    Lezárva A Hókirály és a Hóesés zenéje

    Most, hogy kaptunk gyönyörű téli háttérképet és vele együtt jön az új téli játék, arra gondoltam, hogy erre az időszakra mennyivel jobban illene egy karácsonyi háttérzene. :) Csak egy-két példa: Last Christmas, All I Want For Christmas Is You, Jingle Bells. Ilyen, vagy hasonló zenével még...
  9. zsivany

    Tudáspont váráslásnál készlet mutatása

    Ha tudáspontot akar valaki vásárolni, akkor legyen lehetőség "meglesni" az adott áru készletet, ne kelljen mindig kilépni, ha épp nem nézte meg előtte. Olyan lehetőségre gondolok, mint a kereskedés esetében, látom az aktuális készletemet. Tudjátok, az idő pénz :)
  10. zsivany

    Testvériséget keresek

    Zsivány vagyok. Pontszámom: 5439 Bónuszosaim: acél, tekercs, varázspor (Ez utóbbi még nincs kikutatva) Magamról: aktív játékos vagyok, naponta látogatom szomszédaimat, a korrekt kereskedésben részt veszek, szeretek beszélgetni, bár momentán nincs kivel :) Szóval keresem azon Testvériséget, aki a...
  11. zsivany

    Sötét Zsiványok Testvériségből hiányoznak zsiványok!

    Sziasztok! Csapatunk szinte új, de ahhoz hogy haladjunk szükségünk lenne olyan aktív, hangsúlyozom: Aktív tagokra akik teljes mellszélességgel állnak csapatunk élén, ezzel ösztönözve a többi zsiványt . Szeretnénk elérni a napi szintű látogatásokat, korrekt kereskedést, egymás támogatását. Szóval...
Fent