• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Sötét Zsiványok Testvériségből hiányoznak zsiványok!

zsivany

Erős harcos
Sziasztok!
Csapatunk szinte új, de ahhoz hogy haladjunk szükségünk lenne olyan aktív, hangsúlyozom: Aktív tagokra akik teljes mellszélességgel állnak csapatunk élén, ezzel ösztönözve a többi zsiványt . Szeretnénk elérni a napi szintű látogatásokat, korrekt kereskedést, egymás támogatását. Szóval egy jó kis társaságot kéne összehozni, akik nem érzik kényszernek a játékot, hanem élvezettel vetik magukat bele. Én személy szerint ilyen vagyok, és várom a hozzám hasonlók jelentkezését :)
zsivány néven megtaláltok.
 

Erica

Veterán
Szóval rossz gombra nyomtam, csak azt akartam mondani, hogy nagy kerítő vagy tudod-e, :D mert már a segítségeddel 3 fővel szaporodtunk,és bízom benne, hogy ez a tendencia folytatódni fog. :)
Remélem a "kerítő" -vel nem bántottalak meg.
,,JAJ UGYAN....;)szivesen tettem,,ma is toboroztam Neked újabb 5 kedves Tagot.Remélem hamarosan kopogtatnak a Zsiványok ajtaján,,,,:D:D:D
 

zsivany

Erős harcos
De aztán kitudja, lehet egyszercsak az egyik kis zsivány túlnövi önmagát és király lesz belőle, fehér lovon, vagy büdös orkon (mit talál hamarabb...) ... :D :D

:D:D:D:D:D:D büdös orkon :D:D:D, most fordultam le a székről.
Az a kis zsivány még messze van a királyságtól, de talán ha jön a fehér ló-vag(y) még az orkokon is átugratna ;)
 

zsivany

Erős harcos
Mélyen tisztelt játékos társaim, fontos bejelentést teszek!
Mivel úgy tűnik, hogy a Sötét Zsiványok Testvériség tagjai (tisztelet az 1-2 kivételnek) nem igazán értik a játék lényegét, úgy döntöttem, hogy megszüntetem a testvériséget. :(
Sajnálom, hogy nem sikerült .....

Ellenben ezennel keresek olyan Testvériséget, aki szívesen venné a jelentkezésem. :) Azon elvárásoknak, hogy napi szintű látogatás, korrekt kereskedés, bónuszos manufaktúra eleget teszek. Igaz még kicsike vagyok, de mindenki így kezdte, és az igyekezetet, játszani akarást kell nézni. Márpedig én AKAROK! :D:D:D:D:D
Amint valamelyik Testvériség megkeres, hogy na.., bánja kánya... kellek neki, felbontom a Sötét Zsiványokat, és már röpülök is :D:D:D:D
 
Fent