• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tudáspont váráslásnál készlet mutatása

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1637

Vendég
Ha tudáspontot akar valaki vásárolni, akkor legyen lehetőség "meglesni" az adott áru készletet, ne kelljen mindig kilépni, ha épp nem nézte meg előtte.
Olyan lehetőségre gondolok, mint a kereskedés esetében, látom az aktuális készletemet.
Tudjátok, az idő pénz :)
Meg tudod nézni, még akkor is, ha beléptél a kutatásba, csak rá kell tartanod az egeret az tudáspont gyűjtősáv melletti Áruk áttekintése ikonra, és a legördülő menüben könnyedén meg tudod nézni az árukészletedet.;)
 

zsivany

Erős harcos
Meg tudod nézni, még akkor is, ha beléptél a kutatásba, csak rá kell tartanod az egeret az tudáspont gyűjtősáv melletti Áruk áttekintése ikonra, és a legördülő menüben könnyedén meg tudod nézni az árukészletedet.;)

Lehet nem fogalmaztam pontosan. Megnyitottam a Tudáspontok Vásárlása ablakot, de nem néztem meg előtte az áruimat, vagy éppen elfelejtettem. Tehát a nyitott tudáspontok vásárlása ablakban legyen lehetőség az egér csúsztatásával meglátni, hogy mi hány mennyi. ;) A kereskedő ablakban ez már működik, mutatja mennyi az elérhető áru.:)
 

DeletedUser1637

Vendég
Lehet nem fogalmaztam pontosan. Megnyitottam a Tudáspontok Vásárlása ablakot, de nem néztem meg előtte az áruimat, vagy éppen elfelejtettem. Tehát a nyitott tudáspontok vásárlása ablakban legyen lehetőség az egér csúsztatásával meglátni, hogy mi hány mennyi. ;) A kereskedő ablakban ez már működik, mutatja mennyi az elérhető áru.:)
Értem, de akkor előtte meg is kuksizhatod azt a 3 áruféleséget, amin vásárolni tudsz, hisz az arany fogyását meg látod, meg a gyémántét is, ha azt használnád. Mondjuk ha rátartod az egeret egy-egy árúra a vásárlási ablakban, akkor jól jöhetne, ha mutatja, hogy miből mennyi van. :) Majd meglátjuk, hogy mit szólnak hozzá a többiek, és hogyan vélekedik erről Hoshi, na és persze a fejlesztők! ;)
 

bere007

Veterán
Lehet nem fogalmaztam pontosan. Megnyitottam a Tudáspontok Vásárlása ablakot, de nem néztem meg előtte az áruimat, vagy éppen elfelejtettem. Tehát a nyitott tudáspontok vásárlása ablakban legyen lehetőség az egér csúsztatásával meglátni, hogy mi hány mennyi. ;) A kereskedő ablakban ez már működik, mutatja mennyi az elérhető áru.:)

Egyszerű. Ha tudsz venni, akkor van, ha nem tudsz, akkor nincs. :D
 

DeletedUser3

Vendég
A vásárlás könnyebbé tétele érdekében: Továbbítva.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent