• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Tervrajz jutalom az eventek során.

zsivany

Erős harcos
Azon játékosok, akiknek van varázslatos épülete, csak a bajnokságok során nyernek/nyerhetnének tervrajzot, amivel fejleszthetőek ezek az épületek. Mivel csak kevés játékosnak sikerül eljutni a bajnokságok utolsó ládájáig, arra gondoltam, hogy az eventek alkalmával (mivel nem sűrűn van) lehessen jutalomként hozzájutni. Ezzel esélyt kapna az a játékos, akinek van ilyen épülete, de a bajnokságok során soha nem fog eljutni az utolsó ládáig, ebből adódóan esélye sincs az épület fejlesztésére és ha már gyémántért megvette, kidobni nem akarja, a játék előre haladtával viszont egyre kevesebb hasznot hoz.
 

GreenKnight

Veterán
Cserébe nekem az a javaslatom, hogy legyen a bajnokságban 12 láda, hogy ne hiába csináljunk 18-20.000 pontot pluszban. :D
Ha tervrajzra van szükséged, akkor bizony ki kell nyitni a 10. ládát, amihez kell egy olyan csapat, akik képesek is erre.
Én már így is tele vagyok tervrajzzal, amit nem tudok semmire használni, úgyhogy én se támogatom. Nekem akár 1.000 kalapács is hasznosabb ajándék.
 

zsivany

Erős harcos
Nem támogatom, mert akinek nincs annak továbbra is felesleges.
Mint ahogy felesleges az összes rúnaszilánk, amivel tele van a padlás.
Csak azért, mert valakinek nincs ilyen épülete, nem feltétlenül kell elutasítani a felvetett javaslatot. Annak teljesen mindegy, hogy esetleg lenne egy ilyen nyeremény is.
 

zsivany

Erős harcos
Ha tervrajzra van szükséged, akkor bizony ki kell nyitni a 10. ládát, amihez kell egy olyan csapat, akik képesek is erre.
Én már így is tele vagyok tervrajzzal, amit nem tudok semmire használni, úgyhogy én se támogatom
A csapat, akikkel együtt játszunk, nem egy élbeli testvériség, de nem is ez a fontos. Attól még jó csapat vagyunk, segítjük egymást, de nem vagyunk vérbeli bajnokozók, nem tudunk minden nap játszani és nem arra törekszünk, hogy az élvonalba kerüljünk. A játékért játszunk. Csak a bajnokságok miatt nem váltok testvériséget, nem vagyok vándorló típus.
 

zsivany

Erős harcos
tényleg nem kell megszakadni, ha 25-en komolyan gondolják és mind csinálja
1. 24-en vagyunk
2. a korábbi tapasztalatok alapján igenis meg kéne szakadni, mert nem vagyunk napi szinten játékban, vannak "kicsi" játékosok is, én sem tartozom a nagyok közé.
Mindennek ellenére köszönöm az ötletet, a felajánlott lehetőséget. :)
 

DeletedUser683

Vendég
Ha lenne ilyen, akkor részben elvesztené az értékét a tervrajz. Nem támogatom az ötletet. :)
 

zsivany

Erős harcos
részben elvesztené az értékét a tervrajz
Így viszont az épület veszti el az értékét. :(
Egyébként annak idején, amikor bevezetésre kerültek ezek az épületek, nem lehetett fejleszteni őket. Tudtuk, amikor gyémántért megvettük. Ez a lehetőség utólag került bevezetésre, így viszont frusztráló az a tudat, hogy van aki fejlesztheti, van aki nem.
 

Erica

Veterán
Szisztok
Nálam vannak varázslatos épületek,és a csapatomban is van soknak.Nem rossz ötlet Zsivány gondolata,és nem is értem miért kell azonnal negatívan lereagálni.Ha valakinek nincs,akkor már a másik levan pöffentve mert neki van??Valami egyensúlyt igazán lehetne találni....de persze olyan nincs,hogy az mindenkinek jó legyen.A fent említett ötlet igen is jó,Támogatom,és nagyon remélem lesznek hozzá még ötletek,amiből a fejlesztők majd csipegetnek is.Kellene valami igazán jó,amivel valós pénz nélkül vagy területhez,vagy a varázslatos épületek fejlesztéséhez juthat a játékos!!!(és mielött írná valaki:a gyémáttal való fejlesztést és vásárlást,itt közlöm:tudok róla)
Legyen szép Napotok!!!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser2062

Vendég
Sziasztok! :)
Én sem támogatnám. Minden ilyen típusú játéknak van egy,vagy több nehezen megközelíthető része. Amire pénzt áldozunk,az eleve egy olyan lépés,amit a többség azért átgondol,hogy a későbbiekben ez mennyire lesz hasznos a számára. Amit olvastam,hogy ez a fejlesztési lehetőség nem is régen lett bevezetve,azt gondolom,hogy ezt meg kell becsülni,rá kell gyúrni,kicsit megszenvedni érte. Ez benne az izgis. :)
Másrészt szerintem a játékosok nagyobbik része nem áldoz varázslatos épületekre,így nekik ez a tervrajz haszontalan nyeremény lenne ( főleg ha pl. egy jó kis itemnek venné át a helyét a megszerezhető nyeremények listáján) és akkor pedig ettől lenne hangos a Fórum. :)
Én azt mondom vedd rá a csapatot egyszer-kétszer,hogy szaladjatok neki a 10. ládának! :)
 

DeletedUser683

Vendég
Erica ez nem negatív hozzáállás, hanem vélemény, és mivel mindannyian kicsit mások vagyunk, így a véleményünk is eltérhet. :)
Én például nem is "egyből" reagáltam, hanem 1 óra múlva. :p
A Varázslatos épületek prémium kategória. Mint ilyen, előnyöket biztosítanak azoknak, akiknek van. Ennélfogva ha fejleszti, az is újabb előnyöket biztosít. Van ilyen lehetőség, mégpedig a Tervrajz. Megszerzi, nem kell költenie rá, mégis újabb előnyökhöz jut a többivel szemben,. Bőven elég szerintem ez a lehetőség, sőt lehet olyan is, aki ezt is sokallhatja, és nem kárhoztatnám érte. Ha ez az ötlet megvalósulna, akkor akik megtehetik, jól bevásárolnának Varázslatos épületekkel, és utána gyémántköltség nélkül minden fejezetben jelentős előnyei lennének, ha még könnyebben megszerezhetnék. Szerintem ezen nincs mit ragozni, nem lenne fair azokkal szemben, akik nem akarnak, vagy nem tudnak prémiumot vásárolni. Plusz,. amit Meoni írt, az olyan játékosok, akik nem használnak ilyen épületeket, azon kívül, hogy nekik haszontalan lenne, még duplán rosszul járnának, mert esetleg egy jobb, számára is használható megszerezhető épülettől venné el a helyet a Tervrajz.
Amit nem értek: az ötletgazda egy olyan testvériségben van, amelynek a profilján az van kiírva, hogy minden héten 10 ládát nyitnak. Akkor miről beszélünk, hogy nincs esélye megszerezni?:rolleyes:
 

zsivany

Erős harcos
Amit nem értek: az ötletgazda egy olyan testvériségben van, amelynek a profilján az van kiírva, hogy minden héten 10 ládát nyitnak. Akkor miről beszélünk, hogy nincs esélye megszerezni?
Kb. 1 órája vagyok ennek a testvériségnek a tagja, lehetőséget kapva a tervrajz esetleges megszerzésére, amit rendkívüli módon nagyra értékelek. :):):)
haszontalan nyeremény lenne ( főleg ha pl. egy jó kis itemnek venné át a helyét a megszerezhető nyeremények listáján
Mint például egy rúnaszilánk a 999-ik mellé? Van olyan játékos, aki nem találja hasznosnak az összes ősi csoda megépítését, annak ezek a szilánkok jelentenek haszontalan nyereményt.
 

GreenKnight

Veterán
Van olyan játékos, aki nem találja hasznosnak az összes ősi csoda megépítését, annak ezek a szilánkok jelentenek haszontalan nyereményt.
Pont azok tudnak mit kezdeni a szilánkokkal. Felépíti a számára haszontalan csodát, majd elbontja és az újbóli rúnafeltöltéssel kapott törött rúnákból kirakja amire szüksége van. Akinek mind (vagy majdnem mind) megvan annak még ez a lehetősége sincs meg.
 
Fent