• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. White Titans aktív tagokat keres!

    Sziasztok! Tekla vagyok, a White Titans főmágusa. Szövetségünkben 5 hely megüresedett, ezért várom azok jelentkezését, akik naponta aktívak, részt tudnak venni a bajnokságokban és testvériségi kalandokban, valamint fair módon kereskednek. Márvány, kristály, drágakő bónusz előnyt jelent...
  2. Kulturális épületek fejleszthetősége

    Sziasztok! Mindannyian tudjuk, hogy kulturális épületből nem lehet annyit építeni, hogy elég legyen. Az ötletem némiképp ezt a problémát hivatott megoldani. Első körben arra gondoltam, hogy minden kulturális épület egyszer legyen fejleszthető és ugyanannyi kultúrát adjon, mint az alapépület...
  3. Bevezetve Felderítés idejének kijelzése, felderítés visszavonása

    Sziasztok! Most indítottam útjára a felderítőt, 2 nap 10 órát fog menni, rögtön elkezdtem számolni, hogy mikorra fog lejárni /szerencsére még munkába menet előtt/. A felderítő indítása előtt jó lenne tudni, hogy mennyi ideig fog tartani egy adott tartomány felderítése, ezért jó lenne, ha ez...
  4. Már felvetett Értesítések szétválasztása

    Sziasztok! Egy ideje motoszkál egy gondolat a fejemben: mi lenne, ha az értesítéseket szétválasztva kapnánk? A jelenlegi értesítések között jelenthetne meg a szövetséget érintő ki-belépésekről, illetve az eladott árukról kapott értesítések, alatta /mivel ott úgyis van hely/ egy új ikon...
Fent