• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Értesítések szétválasztása

Tekla

Tapasztalt építő
Sziasztok!

Egy ideje motoszkál egy gondolat a fejemben: mi lenne, ha az értesítéseket szétválasztva kapnánk?

A jelenlegi értesítések között jelenthetne meg a szövetséget érintő ki-belépésekről, illetve az eladott árukról kapott értesítések, alatta /mivel ott úgyis van hely/ egy új ikon összesíthetné a szövetségi tagoktól és a szomszédoktól kapott motivációk értesítéseit.

Miért tartom ezt jó ötletnek? Ha a piacot reggel telepakolom áruval és délutánra mindent elvisznek, a napközbeni motiválási értesítések egy része eltűnhet, mivel a lista korlátozott számú értesítéseket tud tárolni, viszont ha nincs időm az összes szomszédot végigjárni, nem tudom viszonozni a motit, másrészt nyomon követhetőbb a szövetségi tagok aktivitása.

Mit gondoltok, érdemes ezzel az ötlettel foglalkozni?

Üdv: Tekla
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Egy ideje motoszkál egy gondolat a fejemben: mi lenne, ha az értesítéseket szétválasztva kapnánk?

A jelenlegi értesítések között jelenthetne meg a szövetséget érintő ki-belépésekről, illetve az eladott árukról kapott értesítések, alatta /mivel ott úgyis van hely/ egy új ikon összesíthetné a szövetségi tagoktól és a szomszédoktól kapott motivációk értesítéseit.

Miért tartom ezt jó ötletnek? Ha a piacot reggel telepakolom áruval és délutánra mindent elvisznek, a napközbeni motiválási értesítések egy része eltűnhet, mivel a lista korlátozott számú értesítéseket tud tárolni, viszont ha nincs időm az összes szomszédot végigjárni, nem tudom viszonozni a motit, másrészt nyomon követhetőbb a szövetségi tagok aktivitása.

Mit gondoltok, érdemes ezzel az ötlettel foglalkozni?

Üdv: Tekla
Ezzel a problémával én is szoktam küzdeni. Szerintem nagyszerű ötlet. Támogatom! :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Egy ideje motoszkál egy gondolat a fejemben: mi lenne, ha az értesítéseket szétválasztva kapnánk?

A jelenlegi értesítések között jelenthetne meg a szövetséget érintő ki-belépésekről, illetve az eladott árukról kapott értesítések, alatta /mivel ott úgyis van hely/ egy új ikon összesíthetné a szövetségi tagoktól és a szomszédoktól kapott motivációk értesítéseit.

Miért tartom ezt jó ötletnek? Ha a piacot reggel telepakolom áruval és délutánra mindent elvisznek, a napközbeni motiválási értesítések egy része eltűnhet, mivel a lista korlátozott számú értesítéseket tud tárolni, viszont ha nincs időm az összes szomszédot végigjárni, nem tudom viszonozni a motit, másrészt nyomon követhetőbb a szövetségi tagok aktivitása.

Mit gondoltok, érdemes ezzel az ötlettel foglalkozni?

Üdv: Tekla
Támogatom, ezt az ötletet már én is felvetettem itt előtted. :)
 

DeletedUser594

Vendég
én nem támogatom, hogy külön legyenek, inkább a 9 oldal helyett legyen pl 20.
viszont az értesítéseknél egy külön fülön elférne egy lista a csodákról, ahova raktam tp-t, úgy mint a FoE-nél.
 

Tekla

Tapasztalt építő
én nem támogatom, hogy külön legyenek, inkább a 9 oldal helyett legyen pl 20.
viszont az értesítéseknél egy külön fülön elférne egy lista a csodákról, ahova raktam tp-t, úgy mint a FoE-nél.
Köszönöm az észrevételt, de szerintem a felvetésed, miszerint a 20 oldal elegendő lenne, sem garantálja a tökéletes megoldást.
A csodákba fektetett tp listázása talán megérne egy új ötletbejegyzést.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a támogatást! :)
Ha láttam volna a bejegyzésedet, nem teszem meg az enyémet, bár így legalább a fejlesztők láthatják, hogy többünket foglalkoztat ez a probléma.
Van még vagy 2 hasonló ötlet, szerintem egyszerűbb és hatásosabb is lenne, ha az ezzel kapcsolatos részletek egy helyen lennének..... Egyet idelinkelek, ez már Nyitott státuszban van.
 

DeletedUser240

Vendég
Szia!
Ahogy írtam, a jelenlegi értesítések ikonja alatt /a testvériség ikonja mellett/ jelenthetne meg egy új ikon, ez lehetne akár a motit imitáló két összefonódó kéz, így egyértelmű lenne, hogy a motivációs értesítéseket gyűjti össze.
Szerintem akár lehetne ötvözni toysolider ötletével. Jó lehet a külön fül, csak kettőtöknek akkor összesen 3-ra lenne szükség.
 

DeletedUser1114

Vendég
Jó ötlet - támogatom.
Más játékokban ez már megoldott. A boríték ikon több kissebb más -más szinű borítékra van osztva. Kék a kereskedelmi, sárga a szövetségi stb... Itt se lenne lehetetlen egy egyéni borítékos ikonozás (szerintem)
 

Tekla

Tapasztalt építő
Van még vagy 2 hasonló ötlet, szerintem egyszerűbb és hatásosabb is lenne, ha az ezzel kapcsolatos részletek egy helyen lennének..... Egyet idelinkelek, ez már Nyitott státuszban van.
Szia!
Sajnálatos módon nem tudom, hogy a nyitott státusz mit jelent, de gyanítom, hogy valami jót.
Elnézéseteket kérem, ha a sokadik vagyok ugyanazzal az ötlettel, de az ötletek „elrendezése” nem segít összesíteni azokat, így fordulhat elő több azonos témájú bejegyzés.
 

Tekla

Tapasztalt építő
Jó ötlet - támogatom.
Más játékokban ez már megoldott. A boríték ikon több kissebb más -más szinű borítékra van osztva. Kék a kereskedelmi, sárga a szövetségi stb... Itt se lenne lehetetlen egy egyéni borítékos ikonozás (szerintem)
Köszönöm a támogatást! :)
 

Tekla

Tapasztalt építő
Szerintem akár lehetne ötvözni toysolider ötletével. Jó lehet a külön fül, csak kettőtöknek akkor összesen 3-ra lenne szükség.
Szia!
Az én elképzelésem szerint két külön ikon kezelné az értesítéseket, a csodák listázását viszont logikusabbnak tartanám, ha az ősi csodák ikonon belül fülesítenék.
 

DeletedUser

Vendég
Szia!
Sajnálatos módon nem tudom, hogy a nyitott státusz mit jelent, de gyanítom, hogy valami jót.
Elnézéseteket kérem, ha a sokadik vagyok ugyanazzal az ötlettel, de az ötletek „elrendezése” nem segít összesíteni azokat, így fordulhat elő több azonos témájú bejegyzés.
Én is csak onnan tudom, hogy elolvastam ezt. Azért nem véletlenül van odaírva az sem, hogy olvass el. :)
 

DeletedUser240

Vendég
Szia!
Az én elképzelésem szerint két külön ikon kezelné az értesítéseket, a csodák listázását viszont logikusabbnak tartanám, ha az ősi csodák ikonon belül fülesítenék.
Ohhohhhóóóó! :)Itt tévedsz. Logikát ne feltétlenül keress! ( Vagy ne azonnal... Vagy ne mindenben... ;) ) Ha bevezetik, később kiforrja magát. Kis lépésekben, de szépen haladnak a játékkészítők. Majd meglátod! :)
 

Tekla

Tapasztalt építő
Ohhohhhóóóó! :)Itt tévedsz. Logikát ne feltétlenül keress! ( Vagy ne azonnal... Vagy ne mindenben... ;) ) Ha bevezetik, később kiforrja magát. Kis lépésekben, de szépen haladnak a játékkészítők. Majd meglátod! :)
??? Nem gondolom, hogy rossz lenne a szóhasználat, mivel van logika a játékban és a fejlesztők hozzáértését sem vontam kétségbe.
Mivel már van ikonja a csodáknak, miért ne lehetne azon belül megoldani a listázást? Napi egyszer elég lesz ránézni, nem lesz vele sok teendő. Azonban az értesítéseknek nagy szerepe van, én speciel folyamatosan figyelem és nekem nagyon sokat segítene, ha külön ikon gyűjtené össze a motik értesítését.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent