• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kulturális épületek fejleszthetősége

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Tekla

Tapasztalt építő
Sziasztok!

Mindannyian tudjuk, hogy kulturális épületből nem lehet annyit építeni, hogy elég legyen. Az ötletem némiképp ezt a problémát hivatott megoldani.

Első körben arra gondoltam, hogy minden kulturális épület egyszer legyen fejleszthető és ugyanannyi kultúrát adjon, mint az alapépület, de az túl egyszerű lenne.

Szóval: az alapépületet maximum háromszor lehessen fejleszteni, minden szintnél 25%-kal csökkentve a kultúra mennyiségét, tehát a 2. szint 75%, a 3. szint 50%, míg a 4. szint 25% kultúrát adna az alapépülethez képest.
Példa: Ha az alapépület 400 kultúrát ad, a 2. szint 300-at, a 3. szint 200-at, a 4. szint 100-at.

Az épület mérete, az építési idő és a költség is minden szintnél változatlan maradna. A fejlesztési lehetőség minden kulturális épületet érintene, azokat is, amelyek nem motiválhatók. A gyémántért vásárolható épületek gyémántért lennének továbbfejleszthetők, azok pedig, amelyek lakosságot is adnak, a 2. szintnél 75%, a 3. szintnél 50%, a 4. szintnél 25% lakosságot adnának az alapépülethez képest, és tovább fokoznám a helyzetet azzal, hogy a 2-3-4. szintet ki kellene kutatni a techfán.

Amennyiben van jobb ötletetek a megvalósításra, ki vele! :D
 

DeletedUser

Vendég
Mindannyian tudjuk, hogy kulturális épületből nem lehet annyit építeni, hogy elég legyen.

Hát én ebből kilógok, nekem egy ideje már elég, a szomszédok és tesók támogatásával.
Én ezt az ötletet nem támogatom, de nem lehúzásból, szeretem, hogy kilógnak így a kultúrépületek és újat kell mindig kikutatni és építeni. :)
 

Erica

Veterán
Hát én ebből kilógok, nekem egy ideje már elég, a szomszédok és tesók támogatásával.
Én ezt az ötletet nem támogatom, de nem lehúzásból, szeretem, hogy kilógnak így a kultúrépületek és újat kell mindig kikutatni és építeni. :)
oh neked drága Kiralyno ma minden KILÓG...borzalmas lehet...ebben a hidegben.....;););););):D:D:D:DMit szól hozzá a Kiraly???:eek:
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Mindannyian tudjuk, hogy kulturális épületből nem lehet annyit építeni, hogy elég legyen. Az ötletem némiképp ezt a problémát hivatott megoldani.

Első körben arra gondoltam, hogy minden kulturális épület egyszer legyen fejleszthető és ugyanannyi kultúrát adjon, mint az alapépület, de az túl egyszerű lenne.

Szóval: az alapépületet maximum háromszor lehessen fejleszteni, minden szintnél 25%-kal csökkentve a kultúra mennyiségét, tehát a 2. szint 75%, a 3. szint 50%, míg a 4. szint 25% kultúrát adna az alapépülethez képest.
Példa: Ha az alapépület 400 kultúrát ad, a 2. szint 300-at, a 3. szint 200-at, a 4. szint 100-at.

Az épület mérete, az építési idő és a költség is minden szintnél változatlan maradna. A fejlesztési lehetőség minden kulturális épületet érintene, azokat is, amelyek nem motiválhatók. A gyémántért vásárolható épületek gyémántért lennének továbbfejleszthetők, azok pedig, amelyek lakosságot is adnak, a 2. szintnél 75%, a 3. szintnél 50%, a 4. szintnél 25% lakosságot adnának az alapépülethez képest, és tovább fokoznám a helyzetet azzal, hogy a 2-3-4. szintet ki kellene kutatni a techfán.

Amennyiben van jobb ötletetek a megvalósításra, ki vele! :D
Támogatom! :)
 

Tekla

Tapasztalt építő
Nem baj Tekla,,így mivel többen is felvetettük,,remélhetőleg lesz is eredménye♥

Az enyém egy picit kidolgozottabb /ne haragudj meg érte/, a külcsínnel nem foglalkoztam, mivel nem szeretném, ha a méretek változnának, viszont ha hozzáraknak egy kéményt vagy gombát vagy akármit, akkor rögtön nagyobb lesz, és akkor ugyanott leszünk, ahol eddig: nem fogunk elférni. :)
 

DeletedUser902

Vendég
Örül neki :p És itt meleg is van, ne aggódj. :)

Az örök lázadó, a rendszer rendszeres ellenzője, az állandó ellentmondó, a precizitás Királynője! :D
Ha nem jöttél volna fórumozni anno.... ki sem tudtunk volna találni hozzád hasonlót! :D

A legelején (már említettem máshol) elterveztem, hogy minden kulturális épületből meghagyok egyet, mert mind tetszik. :D
Ha nem kellene kockázni állandóan a területtel, meg is lépném ezt, de a bontogatást sajnos megköveteli a fejlődés és így ez a tervem dugába dőlt. :)
Támogatom az ötletet, majd meglátjuk lesz-e ebből valaha is valami! :p :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent