• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

zsivany legutóbbi tartalma

  1. zsivany

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2022

    köszi ;)
  2. zsivany

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2022

    bocsi, 7392 obszidián
  3. zsivany

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2022

    én a mostani eventes "szellemes modómedve"ről kérdeztem az etetés hatását, most 3.szinten ön-termelésnövelés 20%. azaz 7839. csakhogy etetés nélkül is ennyi, ezért nem értem hol hat, mire hat.
  4. zsivany

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2022

    Sziasztok! Lehet, nem vagyok elég olvasott, de arra még nem jöttem rá, hogy ha megetetem a szellemes modómedvét, akkor mire értendő az ön-termelőnövelés? A 3 szintem van meg, megetettem, de csak normál termelést mutat a választható nyersanyagnál (jelen esetben az obszidiánnál)
  5. zsivany

    Spektrális kő - hol és mikortól lehet beszerezni?

    Köszi, végül kezdtem én is ezt gyanítani :)))
  6. zsivany

    Spektrális kő - hol és mikortól lehet beszerezni?

    Éppen ez az, van kövem, ott fityeg az utolsó helyen. Én úgy értelmeztem, hogy a 25 gyémánt helyett választhatom a követ, de nem ad választási lehetőséget, egyből a gyémántot dobja fel. Akkor hogy van ez?
  7. zsivany

    Spektrális kő - hol és mikortól lehet beszerezni?

    Sziasztok! A toronynál, ha nincs több kör, akkor miért nem ajánlja fel a spektrális követ a gyémánt helyett? vagy hogyan lehet azt használni?
  8. zsivany

    Kibeszélő Új verzió: 1.142

    Teljesen egyetértek, EZT IS sikerült elszúrni!
  9. zsivany

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszi a kimerítő infót, így már tisztábban látok :) Ettől függetlenül leraktam, majd időközben eldöntöm, hogy érdemes-e vagy sem kint hagyni.
  10. zsivany

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy a Jószomszédság Világítótornya mennyire hasznos ..... kézzel foghatóan hol látható a "szomszédi segítség manatermelés", ill. csak azokra az épületekre vonatkozik, amelyek manát adnak + bűbájjal vannak ellátva? Előre is köszi a válaszokat.
  11. zsivany

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszi a kérdésemra adott "válaszokat". Feltételeztem, ha eddig nem kérte, nem is fogja, csak éppen megrősítést szerettem volna kapni. :oops:
  12. zsivany

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Az Unur Kereskedői fejezetben vagyok, már kész a fejlett kereskedőm, és a városbővítésem, de a feladat még mindig nem kérte a Szenátus elbontását. Kell-e várni, vagy bonthatom?
  13. zsivany

    Kibeszélő Új verzió: 1.128

    Találkozott már valaki ezzel a lehetőséggel? mert én még nem, vagy ez is olyan ritka lesz, mint a fehér holló?
  14. zsivany

    Kibeszélő Új verzió: 1.128

    "Egyes receptek mostantól a felesleges ereklyékkel is elkészíthetőek annak érdekében, hogy a felesleges ereklyéket fel tudjátok használni." Hurrá, már nagyon-nagyon ideje volt!! Köszi. :D
  15. zsivany

    Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

    Ne ismétlődjenek a feladatok, arany és szerszám helyett lehetne egység áldás, mivel azt máshonnan nem lehet szerezni, hisz a toronyból az is kikerült. A megnyert ősi tp-k száma lehetne nagyobb, tényleg nevetséges a 10 tp nyeremény.
Fent