• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

GP Rope

Újonc
Szia, igen.
De az automata sose veszteségorientált. Ugyanazt a csatát jelentős különbséggel tudod kigazdálkodni manuál módban.
Köszönöm a választ!
Közben még egy kérdés eszembe jutott -
Ha csata elkezdődik és feladom mielőtt bármely osztag sérülne akkor történik e levonás az osztagból?
Tehát a csatába küldött osztagok elvesznek e ha feladom a csatát?
- igaz nem tapasztaltam hogy csökkent volna az egységek száma.
 

Gyurii73

Újonc
Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget.
Az Amuník végénél járok.
A dűnék temploma nyersanyag raktáram tele van, de a feladatnál termelnem kellene 100 000 temetkezési tárgyat.
De nem tudom termelni mivel tele a raktár. Kitudom valahogy üríteni??
 

Gyurii73

Újonc
Szia, nincs mellette, hogy "vagy adj 15M aranyat?" Mert kb ez az 53. feladat a 69.ből..
Ha a végére értél, akkor már csak elutasítani tudod majd köv.kor felderítőinek kikutatása után... és az összes többi ez után következőt.

Szállíts le 15 000 000 érmét
Szerezz 100 000 temetkezési tárgyat

jutalom 5 tp

Akkor ha kikutatom az utolsót akkor lesz csak helyem hogy megcsináljam a feladatot. Ott elmegy majd 180 000.
 

Csatolmányok

  • 01.jpg
    01.jpg
    102,3 KB · Megtekintések: 14
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser6609

Vendég
Tegnap volt tervrajz kellett hozzá.
Szia !

Én is láttam de a 10 katalizátoros verióját. Szerintem be fogják jelenteni ha végleg kivezetésre kerül. :) Nekem még Stonehenge alapot is feldobál.
Gondolom ha lebontanám a hozzá tartozó ereklyéket, nem tenné. Erre pontos választ csak a Support tudna adni véleményem szerint.
További szép napot kívánok ! :)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Meddig lehet még régi főnixereklyét barkácsolni ?

Szia!

Értesüléseink szerint a tervrajzos változat hosszútávon is velünk marad. :)
Az ereklye cserélős tudomásunk szerint a kaland után egy pár nappal már nem volt elérhető.
 

bere007

Veterán
Értesüléseink szerint a tervrajzos változat hosszútávon is velünk marad. :)

Ez elég szomorú, hogy az amúgy is szegényes kínálat tovább szegényedik nagyon sok játékosnak. Ha egyszer már ez bekerült, akkor cserébe valami kacatot, vagy kacatokat nem lehetne kivenni onnét?
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Ez elég szomorú, hogy az amúgy is szegényes kínálat tovább szegényedik nagyon sok játékosnak. Ha egyszer már ez bekerült, akkor cserébe valami kacatot, vagy kacatokat nem lehetne kivenni onnét?

Javaslatot mindig lehet tenni, hogy mik kerüljenek ki és be, ezt tudom is továbbítani, az sajnos más kérdés, hogy megvalósul-e.
 

DeletedUser6609

Vendég
Szépjó reggelt !:)

Simple igazad van, mert most nekem adta be a tervrajzos főnixfejlesztőt. Az alapok is maradnak ? Volt egy 3-ik fejezetes Viharfőnix alapom. Nem kellett, így lebontottam. Erre visszaadta most az akadémia. Előre is köszönöm a választ ! :)
Üdvözlettel: Peometheus
 

zsivany

Erős harcos
Sziasztok!
Az Unur Kereskedői fejezetben vagyok, már kész a fejlett kereskedőm, és a városbővítésem, de a feladat még mindig nem kérte a Szenátus elbontását. Kell-e várni, vagy bonthatom?
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok. A D111-a "Időugrás" csoda az Érző áru termelését növeli. Kérdésem az lenne, hogy ez az összes termelésre vonatkozik, vagy csak az Érző Bónuszosra? A válaszokat előre is köszönöm. :)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok. A D111-a "Időugrás" csoda az Érző áru termelését növeli. Kérdésem az lenne, hogy ez az összes termelésre vonatkozik, vagy csak az Érző Bónuszosra? A válaszokat előre is köszönöm. :)
Szia!
Növeli mind három bónuszos érző árud termelését! Tehát csak az érző bónuszosra vonatkozik.
 
Fent