• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.128

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!
Ha már Ősi Csoda javítás is volt .... mikor érjük már meg (évek óta), hogy megtudjuk, kinek a (mi a) csodája lépett szintet, amikor értesítést kapunk erről.
Akkor még lehet találgatni, ha van benne specifikus rúna, de ha csak TP az ajándék, akkor valójában teljesen értelmetlen és fölösleges ez az információs ablak.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!
Ha már Ősi Csoda javítás is volt .... mikor érjük már meg (évek óta), hogy megtudjuk, kinek a (mi a) csodája lépett szintet, amikor értesítést kapunk erről.
Akkor még lehet találgatni, ha van benne specifikus rúna, de ha csak TP az ajándék, akkor valójában teljesen értelmetlen és fölösleges ez az információs ablak.

Szerintem már többször volt róla szó itt is, tudomásunk szerint jelenleg nem valósítható meg könnyen, ezért nem is került még bevezetésre.
 

zsivany

Erős harcos
"Egyes receptek mostantól a felesleges ereklyékkel is elkészíthetőek annak érdekében, hogy a felesleges ereklyéket fel tudjátok használni."
Hurrá, már nagyon-nagyon ideje volt!! Köszi. :D
 

Lupuj

Erős harcos
Szerintem már többször volt róla szó itt is, tudomásunk szerint jelenleg nem valósítható meg könnyen, ezért nem is került még bevezetésre.
Szia!
Azt a programozót, aki ezt nem tudja megoldani 10 percen belül (de még ez is sok), ki kell rúgni és felvenni olyat aki tudja ezt.
Nem értem, hogy amikor bevezették a Csoda épületeket, miért nem oldották ezt meg azonnal. Miért kell erre éveket várni? :eek: :(
Lehet magyarázkodni meg mellébeszélni, de aki látott már (sőt írt is) programot, az ezt nem veszi be. o_O
 

zsivany

Erős harcos
"Egyes receptek mostantól a felesleges ereklyékkel is elkészíthetőek annak érdekében, hogy a felesleges ereklyéket fel tudjátok használni."
Találkozott már valaki ezzel a lehetőséggel? mert én még nem, vagy ez is olyan ritka lesz, mint a fehér holló?
 

liliputy

Veterán
Sziasztok!
A frissitéssel a barkácsolás fejlesztését igérték - felesleges ereklyék fehasználását illetően -. Akkor ez most működik már? Vagy én értettem félre valamit, ugyanis még nem dobott fel ilyent a barkácsolás.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
A héten nem kaptunk még listát a változtatott receptekről, így sajnos nem tudunk jelenleg kielégítő választ adni.
 

Mihaszna

Veterán
Szeretném megkérdezni (csak a félreértés elkerülése végett), hogy milyen típusú ereklyékről van szó? A hagyományos (acél márvány stb.) vagy pedig az Esemény ereklyékről? :rolleyes:
 

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok,
" Barkácsolás - Egyes receptek mostantól a felesleges ereklyékkel is elkészíthetőek annak érdekében, hogy a felesleges ereklyéket fel tudjátok használni. "
Ilyennel találkozott már valaki?
Nekem egyedül a régebben bevezetett Főnix ereklye állítható elő, és semmi változás nem jött ezzel a frissítéssel, pedig épület-ereklyém is van bőven minden féle, és épületem is, amihez kellene.
Köszi, Alma
 

Mihaszna

Veterán
Ilyennel találkozott már valaki?
Nekem egyedül a régebben bevezetett Főnix ereklye állítható elő, és semmi változás nem jött ezzel a frissítéssel, pedig épület-ereklyém is van bőven minden féle, és épületem is, amihez kellene.

Szeretném megkérdezni (csak a félreértés elkerülése végett), hogy milyen típusú ereklyékről van szó? A hagyományos (acél márvány stb.) vagy pedig az Esemény ereklyékről? :rolleyes:

Hagyományosról van szó.

Szép napot. :)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok,
" Barkácsolás - Egyes receptek mostantól a felesleges ereklyékkel is elkészíthetőek annak érdekében, hogy a felesleges ereklyéket fel tudjátok használni. "
Ilyennel találkozott már valaki?
Nekem egyedül a régebben bevezetett Főnix ereklye állítható elő, és semmi változás nem jött ezzel a frissítéssel, pedig épület-ereklyém is van bőven minden féle, és épületem is, amihez kellene.
Köszi, Alma

Szia!

Az új receptek legjobb tudomásaim szerint még nem lettek beaktiválva.
 

Ferenc99

Erős harcos
  • Fejlődő épületek - A 17. fejezethez hasonlóan a válaszható termelés lehetőségét a fejlődő épületeinkhez is elhozzuk! Fejlődő épületek, amelyeket az események alatt szerezhettek mostantól választható termeléssel fognak rendelkezni a jövőben. Ez sok új lehetőséget nyit meg jutalmak terén és az eseményeket is érdekesebbé teszik majd.
    Ezeknél az épületeknél megválaszthatod majd a termelést két különböző lehetőség közül. Míg az egyik aktív, a másik opció nem termel nyersanyagot, de ezt bármikor megváltoztathatod szükségleteid alapján. Ezek az épületeket nem sokára a játékban is láthatod!
Ez szuper juhú :) Hálás köszönet érte :)
 
Fent