• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

zsivany

Erős harcos
Köszi a kérdésemra adott "válaszokat". Feltételeztem, ha eddig nem kérte, nem is fogja, csak éppen megrősítést szerettem volna kapni. :oops:
 

Ferenc99

Erős harcos
sellők 7 + 3 ereklye.jpg
Miért ilyen rotty a minősége ha képet csinálok a laptopon ? Úgy csinálom , hogy rányomok a windows jelre és az "írjon ide a kereséshez" nél bal egér majd a keresés képernyőkép alapjánra kattintok és utánna körbe másolom .
 

Mihaszna

Veterán
Én simán Print Screen-tet nyomok, majd megnyitom a Paint-ot, ott Ctrl + V, és ha mindennel végeztem, akkor Mentés másként, és a képfájl típusnál a JPG-t választom. Ha erre gondoltál a kép minősége alatt.. :rolleyes:
 

WarriorKingu

Erős harcos
Sziasztok! Megéri nekem, hogy a városomban legyen egyszerre gombák szentélye és törp védőbástya is 3 kaszárnya mellett? (most lépek az elvenar fejezetbe) Egyelőre lenn van mindkettő és fejlesztgetem őket, csak folyamatosan morfondírozom rajta. :rolleyes:

Valamint a torony 2. szintjétől, ahol folyamatosan 2 körös harcok vannak, hogyan tudom fejleszteni magam, hogy hatékonyabbak legyen az egységeim. Az infópaneleket nézem, mi mi ellen jó, próbálok sakkozni, de így is hullanak a katonáim és így nyersanyagot is bőven beteszek a feljutásba. :rolleyes:
 

Kira7

Veterán
Sziasztok! Megéri nekem, hogy a városomban legyen egyszerre gombák szentélye és törp védőbástya is 3 kaszárnya mellett? (most lépek az elvenar fejezetbe) Egyelőre lenn van mindkettő és fejlesztgetem őket, csak folyamatosan morfondírozom rajta. :rolleyes:
Ez mindig a saját játékodtól függ. Amennyiben kell sok ork meg , pont akkor sok fegyvertárt teszel le. Amennyiben kell hely és csak a kiképzési méretet akarod növelni arra jobbak a csodák. Nálam mindkét csoda szintén lent van ( annyira nincs is túl fejlesztve), amennyiben a két csodát kiteszem és hogy megmaradjon a kiképzési méretem, ahhoz most 10 db. fegyvertárat kéne +ba letennem

A tornyozáshoz. vannak olyan ősi csodák amik emelik egyes egységek harci erejét , van olyan ősi csoda ami az egységek életerejét növeli Van olyan eventes ( tűzfőnix etetéssel ) , toronynál nyerhető törp páncélkészítő és barkácsolhatóak is olyan épületek amik az egységek életerejét vagy egyes egységek támadási értékét növeli. Ezek használatával minddel tudod a veszteségeidet csökkenteni. A törp páncélkészítő meg a barkácsolhatóak 5 napig adnak + ezért érdemes a bajnoksághoz időzíteni , így a bajnokság is könnyebb lesz. Amennyiben halmozod az épületeket úgy emelkedik a +-od ;).
 

WarriorKingu

Erős harcos
Ez mindig a saját játékodtól függ. Amennyiben kell sok ork meg , pont akkor sok fegyvertárt teszel le. Amennyiben kell hely és csak a kiképzési méretet akarod növelni arra jobbak a csodák. Nálam mindkét csoda szintén lent van ( annyira nincs is túl fejlesztve), amennyiben a két csodát kiteszem és hogy megmaradjon a kiképzési méretem, ahhoz most 10 db. fegyvertárat kéne +ba letennem

A tornyozáshoz. vannak olyan ősi csodák amik emelik egyes egységek harci erejét , van olyan ősi csoda ami az egységek életerejét növeli Van olyan eventes ( tűzfőnix etetéssel ) , toronynál nyerhető törp páncélkészítő és barkácsolhatóak is olyan épületek amik az egységek életerejét vagy egyes egységek támadási értékét növeli. Ezek használatával minddel tudod a veszteségeidet csökkenteni. A törp páncélkészítő meg a barkácsolhatóak 5 napig adnak + ezért érdemes a bajnoksághoz időzíteni , így a bajnokság is könnyebb lesz. Amennyiben halmozod az épületeket úgy emelkedik a +-od ;).
Köszi, ezek nagyon hasznos segítségek voltak. <3 Tökéletesen meg is válaszoltál nekem mindent!
 

Putyika

Veterán
Értesüléseink szerint a tervrajzos változat hosszútávon is velünk marad. :)
Ma feldobott a barkács egy Stonehenge-ereklyét, szintén tervrajz és töredék kombóért. Ez a mai frissítéssel került be a receptek közé?
Elképzelhető, hogy ez a Torony változásoknál jelzett 3. pont megvalósulása, csak ott véletlen a Torony lett megjelölve, mint megjelenésihely és nem a barkács?
Mindenesetre már komolyan kezd bosszantó lenni ez az ereklye mánia! Lassan eljutunk oda, hogy élményszámba megy, ha ad valami értelmes barkácsolni valót az akadémia.
Javaslatot mindig lehet tenni, hogy mik kerüljenek ki és be, ezt tudom is továbbítani, az sajnos más kérdés, hogy megvalósul-e.
Az a baj ezzel, hogy mindenkinek más a fontos, és ezt ugye a játékkészítőinek szem előtt kell tartani.
De ha ennyire erőltetni akarják a fejlesztőket, akkor muszáj lesz/lenne nekik valamit kivenni is, nem csak hozzáadni a plusz recepteket.
Én például kidobálnám az összes hagyományos ereklyét, az arany és alapanyag áldásokat, a pp-t és biztos lenne még, de hirtelen nem jut eszembe több minden. Bevallom, hogy sokszor meg sem figyelem rendesen, hogy mit barkácsolhatnék, mert egy pillantással felmérem, hogy van-e olyan ami kell, ha nincs, akkor indítom azt ami a legtöbb vízióport adja.
Az épületek közül is csak a harci segítőket és a katonát termelőket hagynám meg.
A "pónikat" mondjuk megcsinálhatnák limitáltra, (mint a Holdkőtár és a Varázslatos sakk készleteket) mert őket úgysem a hasznosságuk miatt tartjuk, dísznek meg legyen elég belőle mindenkinek 1-1. :D
Ja és a tp áldások....abból is elég lenne a 20-ast megtartani.
Viszont örömmel látnék a receptek között a nem rég megjelent Zsoldostábor és Kiképzőpálya egységeit adó áldások közül.

Ui.: Ez csak az én álláspontom, nem kell keresztre feszíteni azért, mert esetleg olyat jelöltem meg eltávolítandónak ami valakinek kell és ő rendszeresen barkácsolja azt. ;)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Ma feldobott a barkács egy Stonehenge-ereklyét, szintén tervrajz és töredék kombóért. Ez a mai frissítéssel került be a receptek közé?
Elképzelhető, hogy ez a Torony változásoknál jelzett 3. pont megvalósulása, csak ott véletlen a Torony lett megjelölve, mint megjelenésihely és nem a barkács?
Mindenesetre már komolyan kezd bosszantó lenni ez az ereklye mánia! Lassan eljutunk oda, hogy élményszámba megy, ha ad valami értelmes barkácsolni valót az akadémia.

De teljesen igazad van, javítva, köszi. :)
 

Ferenc99

Erős harcos
Üdv !
Az lenne a kérdésem ha valakinek van 1 db 10 es szintű Stonehenge épülete a városban lerakva akkor a varázsakadémiában lehet vagy nem lehet barkácsolni stonehenge ereklyéket ?
A Választ előre is köszönöm ;)
 

sleeky41

Veterán
Üdv !
Az lenne a kérdésem ha valakinek van 1 db 10 es szintű Stonehenge épülete a városban lerakva akkor a varázsakadémiában lehet vagy nem lehet barkácsolni stonehenge ereklyéket ?
A Választ előre is köszönöm ;)

Nem lehet, ha a raktárba vagy a városba van egy akkor már nem adja be a varázsakadémia csak akkor ha egyáltalán nincs sehol
 
Fent