• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

otherworld legutóbbi tartalma

  1. otherworld

    A KICSIK-RELOAD testvériség vár

    Üdvözöllek! Testvériségünkben szívesen látunk ha aktív vagy, nem gond a rendszeres pacsizás és minden héten szívesen teljesítenél a 10 ládáért cserébe. Várjuk a jelentkezésed. :) Másvilág
  2. otherworld

    Kibeszélő Elvenari Karnevál 2021

    Bárhova bárkinek add be azt a tp-t. Akár a kutatásodba, akár csodába.
  3. otherworld

    Kibeszélő A Ködös Erdő rejtélye

    Én is, valami újdonságot rejteget ez a ködös őszi Event.:)
  4. otherworld

    2020 Gyémántok ládája

    6-os
  5. otherworld

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok. Segítséget kérnék egy nem elutasítható feladathoz. A Bölcsesség és csodák korában az a feladat, hogy: Legyen 5 Szent Kódex a városodban. Nem találok ilyen épületet sehol. Hol és hogyan lehet hozzá jutni, hogy tovább lehessen haladni a feladatokkal? Köszönöm előre is. Közben rájöttem...
  6. otherworld

    Kibeszélő Kulisszák mögött: A Végtelenség Tornya

    Elértem a 3. szint végére. Kész vagyok a feladatokkal. Még több mint 2 nap van hátra a játék idejéből. Gondoltam ennyi és letudva. Erre jött a meglepi, a rendszer megint felkínálja a lehetőséget, hogy bizonyos idő múlva játszhatok. És akkor most mi lesz? Kezdődik elölről a játék vagy esetleg...
  7. otherworld

    Kibeszélő Kulisszák mögött: A Végtelenség Tornya

    Jó reggelt. Lehet, hogy a kérdésem már válaszra lelt, de ez az oldalakon keresztül tartó "hogyan piszkáljunk más"-t, elvette a kedvem az olvasástól. Ezért megkérdezném, hogy a szellemeknek felkínált áruval mi lesz abban az esetben, ha nem kell nekik, vagy a másiknak sem kell? Ugye felkínálok...
  8. otherworld

    Kibeszélő Dr. Freakenspleen hátborzongató története

    Köszönjük a fordítást.:D
  9. otherworld

    Nem vagyok kezdő, de...

    Szia. Nem most kezdtem játszani. Szívesen pacsizom, piacozom, kalandokban veszek részt. A bajnokság nem az erősségem. Olyan aktív testvériséget keresek magamnak, ahol ez nem hátrány és a pontszámom alapján nem az első 10 tag között lennék. Ha úgy érzed közétek tartozom, kérlek írj a játékba...
  10. otherworld

    Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Bevezethetnék a napi kis küldetésekhez is.;)
  11. otherworld

    Háttér - évszakok

    Jövőre meg kérünk, szivárványt, meg holdtöltét.:D
  12. otherworld

    Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Az hogy ki hányadik helyezett lett, meg mit kapott érte, nagyon jó érzés. És mi van azokkal a játékosokkal, akik még csak most kóstolnak bele a játékba? Persze nagy lendülettel játszottak, de rájöttek, hogy ez nem az Ő "kalandjuk". Tudom, mindenkinek lehetősége van testvériségbe lépni stb...De a...
  13. otherworld

    Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Egyszerre, párhuzamosan több kalandban is részt lehet majd venni?
  14. otherworld

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    És mekkora kiszóródás pár csapatból.:oops: Nagyon mutatós, ismét kitettek magukért akik megalkották. ;) Lehet tudni, hogy ez az új játék teljesen kiváltja-e az eddigi Eventes játékokat, vagy minkettő lesz ezentúl?
  15. otherworld

    Kibeszélő Az Álarcosbál

    Köszönöm én is a képeket, meg a feladatsort. :)
Fent