• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

DeletedUser683

Vendég
Naaaaaaaaaa Neeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!o_Oo_Oo_Oo_Oo_O
Mi a baj? Nem örülsz a jutalomgyémántnak? Szerintem benézted, mert nem befektetni kell, hanem az a jutalom a küldetés teljesítése esetén. :)
Ha már írtam, akkor írjak valami hasznosat is. Várhatóan 20.-án lesz a másik lakost és kultúrát is adó napi exkluzív épület az Eventben, a Chiken Glade. Méret: 3x5
Értékei (1 kocka területre kivetítve): 133/kocka lakos és 266/kocka kultúra
(csak a 11. fejezet szerinti értéket számoltam át 1 kockára kivetítve)
kuritsa-tsypliata-ptitsy-semeistvo-vyvodok-pestrushka-trava.jpg
Ez pedig az épület:
chikenglade.png

:p:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1646

Vendég
Sziasztok Bétások!

Úgy látom, nagyon megbántódtatok egy-két igazán igazságtalan hozzászóláson. Jelzem igazatok van, mert nagyon bántóak voltak még nekem is, aki csak olvasom a híreket.

Én kérek bocsánatot a nevükben!!!

Nagyon hasznos kis topic ez, nem kéne megszüntetni egy-két nem idevaló ember miatt. Én büntetésnek érzem, holott sokkal többen köszönték az önfeláldozó közösségi munkátokat, mint ahány támadást kaptatok.

Remélem visszatér a jó hangulat és a segítőkészségetek, hiszen játszani járunk ide, nem mérgelődni.

Nem kell foglalkozni a negatív hangokkal, mert mindig lesz olyan, akinek savanyú a szőlő.

Várom mielőbbi visszatéréseteket.

Üdvözlettel: Athene32 (Együtt egymásért testvériség főmágusa)
 

DeletedUser1432

Vendég
Ezt túrtam ki az előbb:

"Lesz egy szuper titkos multiplayer esemény

Ez a funkció teljesen új játékmekanikával fog rendelkezni, és annak érdekében, hogy elegendő idő álljon rendelkezésre ahhoz, hogy megfelelően teszteljük, de ne szivárogjon nagyon ki, csökkentettük a béta tesztelési időt erre a QLE eseményre. Tudjuk, hogy ez nem az ideális út, és nem tervezzük általánosságban csökkenteni a bétaidőt a jövőben. Csak ezúttal a körülmények arra kényszerítettek bennünket, hogy a tesztelést meglehetősen titokban tartsuk."
 

DeletedUser262

Vendég
egy kis csemete bétáról :)
bocsi hogy fordítóval csináltam de így gyorsabb volt



FellowshipAdventures_Banner01.png

Kedves Emberek és Elfek,


Vagy mondjuk: "Kedves kalandorok"? Mert mostantól kezdve a Fellowship számít Önre az új kalandos kihívások leküzdésére! Kérjük, csatlakozzon hozzánk a legújabb szolgáltatásunkban: The Fellowship Adventures!

Mi a Fellowship Adventures?
A Fellowship Adventures az első nagy multiplayer versenyünk az Elvenar-ban! Az ösztöndíjával együtt közös célokat követel. Ha elérni fogja őket, akkor az egész Fellowship lesz előnyös, és végül a legjobbaknak ítélt ösztöndíjak még pozíciójukon alapuló további jutalmakat is kapnak! A Fellowship Adventures körülbelül egy hétig fut, és rendszeresen tervezzük őket. A Fellowship Adventures teljes egészében új és izgalmas játékmekanikát hoz Elvenarba.

Ha egy Fellowship tagja és egy Fellowship Adventure fut, akkor banner jelenik meg, amikor a városodban vagy:
FA01.png

A bannerre kattintva megnyílik a Fellowship Adventures térkép:
FA02.png

Ezen a térképen több Waypoint (kék, narancssárga, zöld) látható, mindegyiknek meg kell felelnie saját igényeinek. Minden Fellowship tag hozzájárulhat ezekhez a követelményekhez, és ha teljesülnek, akkor megnyílik az út a következő Útpontra.

Néhány stratégiai útpont, amint a fentiek is láthatók, 3 különböző útvonallal fog szembesülni. Beszélj az Ösztöndíjoddal és válaszd bölcsen: Csatázol? Inkább árut fizetni? Szeretne produkciót készíteni? Az Ön és a Fellowship a rajtad múlik, ami megfelel a játékstílusának!

Minden egyes szakasz végén egy "nagy jutalom" vár rád. A jutalom felszabadítása nagyon szép jutalmat nyújt minden olyan ösztöndíjas tagnak, aki hozzájárult valamihez a Fellowship Adventures e szakaszában. Továbbá: Ha felveszi ezt a jutalmat, automatikusan (és a közösségednek) a következő szakaszba lép. Ezért csak a Mage vagy magasabb rangú tagok képesek lesznek feloldani a következő Waypointot. Ez egy olyan döntés, amelyet alaposan meg kell fontolni, mert ez azt is jelenti, hogy nem lesz képes több Fellowship Adventures Ranglista pontot szerezni olyan útpontok esetében, amelyeket ebben a stádiumban nem sikerült tisztázni.

Várjon! Fellowship Adventures Rangsoroló pontok?
Úgy van! Ez egy új szerelő, amely a Fellowship Adventures-el fog jönni. Ezek a rangsorok átmenetiek, ami azt jelenti, hogy csak azért számítanak, hogy eldöntsék a Fellowships helyét ebben a kalandban. A Fellowship Adventure után a jutalmakat a legmagasabb ösztöndíjaknak adják át - A kalandverseny pontokat vissza kell állítani 0-ra, és innen indul majd el a következő Fellowship Adventure. Így minden egyes kaland, minden egyes ösztöndíjnak ugyanazok a lehetőségei újra indulnak. A Fesztiválok pozíciójától függően a Kaland végén néhány állandó Guild Ranking pont is hozzáadódik.

Kalandelemek
A kalandelemek egy új állandó esemény erőforrás, amelyre szükség lesz az újjászülető Fellowship Adventures számára. Nincsenek további feladataik, mint bizonyos Waypoints kitöltéséhez, és bizonyos tevékenységeket szereznek a játékban. Például: Az X számú ital gyártása egy törpe sörfőzde jelvényt (Adventure Item) ad, és az X számú kenyér gyártása kap egy Bakers Guild Badge-t (Adventure Item). Ez azt jelenti, hogy tényleg le fog esni a Fellowship minden tagjának tevékenységére, hogy képes legyen teljesíteni az összes Waypointset, és elérheti a csúcsot. A jelenlegi kalandtárgyak mennyiségét láthatod úgy, hogy a Fellowship Adventures térképen a Fellowship Adventures ikon fölé mozdulsz a képernyő tetején.

Itt találod a Kalandelemek listáját és azok követelményeit:
küldetések
Néhány Fellowship Adventures saját konkrét kérdéseket is tartalmaz. Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez nem lesz a helyzet a Fellowship Adventure összes előfordulásakor. Minden kaland különböző lesz: Különböző követelmények, különböző jutalmak, különböző beállítások!

Bottomless Pit
Végül, de nem utolsósorban: az igazán aktív Fellowships számára a "Bottomless Pit" -ot is hozhatjuk. Ez akkor lesz aktiválva, amikor az utolsó jutalmat a kaland utolsó szakaszában gyűjtik össze, és így fog kinézni:
Table01.png

küldetések
Néhány Fellowship Adventures saját konkrét kérdéseket is tartalmaz. Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez nem lesz a helyzet a Fellowship Adventure összes előfordulásakor. Minden kaland különböző lesz: Különböző követelmények, különböző jutalmak, különböző beállítások!

Bottomless Pit
Végül, de nem utolsósorban: az igazán aktív Fellowships számára a "Bottomless Pit" -ot is hozhatjuk. Ez akkor lesz aktiválva, amikor az utolsó jutalmat a kaland utolsó szakaszában gyűjtik össze, és így fog kinézni:
FA03.png

Végtelenül újrateremtődő, feneketlen mélyedéseket a játék egymás után ívni fog, mindegyik saját fizetési igényeivel. Az aktív céhek használhatják ezeket, hogy extra Fellowship Adventure rangsorokat szerezzenek - ezáltal a kalandok rangsorában magasabbra kerülnek, és ezáltal értékesebb végső jutalmakhoz jutnak.

Nos, ez a legfontosabb leírása ennek a vadonatúj eseménynek. Szeretnénk meghívni Önt, hogy kipróbálhassa, és természetesen nagyon érdekli a visszajelzéseinek megismerése ebben a témában!

Üdvözlettel,
Az Elvenar csapata
 

otherworld

Felderítő
És mekkora kiszóródás pár csapatból.:oops:
Nagyon mutatós, ismét kitettek magukért akik megalkották. ;)
Lehet tudni, hogy ez az új játék teljesen kiváltja-e az eddigi Eventes játékokat, vagy minkettő lesz ezentúl?
 
Utoljára szerkesztve:

ElfSusa

Erős harcos
Sziasztok!
A bétán én is csinálom, de nem értek sok mindent. Leginkább az érdekelne, hogy mire jók azok a jutalmak, amiket menet közben nem lehet beváltani? Például a nyaklánc, a farmos medál, a szobor...
Azóta már tudom. Három forduló van. A másodikban lehet felhasználni a farmos medált, a harmadikban pedig -gondolom, mert odáig nem jutottam el- a szobrokat, viszont -hacsak nem ül valaki 24 órát a gép előtt, vagy nem rendelkezik több százezres nagyságú nyersikkel, tényleg nem lehet egyedül megcsinálni. Egyedül az első fordulót tudtam befejezni.
 
Utoljára szerkesztve:

Corvo

Veterán
Idézet a béta fórumról, egy jó angolost kérek fordítsa le köszi.:)
"The mechanics for the Ancient Wonders, Crystal Lighthouse and Great Bell Spire, have changed.
This Ancient Wonder now gives 10 times more goods. This change also means that you can only find the goods in chests.
A word from the team:
We changed the mechanic for this ancient wonder. For the vast majority of players, you will end up having more rewards than you used to. For some players, you may get a tiny bit less. So why do this? Simple because now, this system will be easier to balance and track on our side.

Some may say they would have fewer reasons to do NH, but in fact, the majority of players is not doing NH for these rewards, but to actually help their fellowship members and neighbors.

We do want NH to be more and more convenient to perform in the future (see the mobile system). And we think that this is the most important element to push people to perform Neighborly help and make sure it's as easy convenient as people."
 

DeletedUser1432

Vendég
A Kristály Világítótorony és a Nagy Harangtorony működése megváltozik. A csoda tízszer több árut fog adni. Az is változni fog, hogy az áru csak a ládában lesz megtalálható


Idézet a fejlesztőktől:


„Megváltoztatjuk a működését ennek a csodának. A játékosok többségének több hasznot fog hozni, mint korábban. Azonban előfordulhat, hogy néhány játékos esetében csökkenni fog. Akkor miért? Mert úgy látjuk, hogy ez a változtatás könnyebb balanszírozhatóságot és követhetőséget eredményez számunkra.


Néhányan azt fogjátok mondani, így még kevesebb értelme lesz szomszédi segítséget nyújtani, de a valóság az, hogy akik szomszédolnak, nem ezekért a jutalmakért teszik, hanem azért, hogy segítsenek a testvériségük tagjainak és a szomszédaiknak.


Azt szeretnénk, hogy a szomszédolás sokkal könnyebb legyen a jövőben (lásd a mobil rendszert). Úgy gondoljuk, ez a fő kulcsa annak, hogy az emberek szomszédoljanak”



Valami ilyesmi...
 
Fent