• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Háttér - évszakok

DeletedUser1121

Vendég
Ez a hóesés nagggyonjóóóóóóóóóóóóóóóóó!

Ennek fényében tényleg legyen már 4 évszakos hátterünk!
Az van! :)

Esetleg éjjel nappal? Nem másért de nagyon el tudnám képzelni az épületeket kivilágítva mondjuk Karácsony estére. :)
Az biztos szép lenne, de nem gondolom, hogy ez lenne a legfontosabb megoldandó :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2207

Vendég
Ha csak mindennap egy kiiíííiiicsit dolgoznának rajta .... :) Ajándékképpen, a Mikuláástóóó :) Jól van, na, az Angyaltól :)
 

DeletedUser2286

Vendég
Ha csak mindennap egy kiiíííiiicsit dolgoznának rajta .... :) Ajándékképpen, a Mikuláástóóó :) Jól van, na, az Angyaltól :)
Számolj utána, hogy hány épület van, hány különböző szinttel... Mindegyiket átírni havasra és/vagy kivilágítottra? Nem fog megtörténni.
Ne értsetek félre, órákig el tudnám nézni, szeretném, támogatom, de sajnos realista vagyok.:(
 

DeletedUser240

Vendég
Számolj utána, hogy hány épület van, hány különböző szinttel... Mindegyiket átírni havasra és/vagy kivilágítottra? Nem fog megtörténni.
Ne értsetek félre, órákig el tudnám nézni, szeretném, támogatom, de sajnos realista vagyok.:(
Azt tudom elképzelni, hogy lenne kandelláber a külső területen a kis kőmicsodák helyett. Az pl. könnyedén lehetne kivilágított éjszakára. Vagy az útból lenne egyfajta prémium elem. Te meg oda teszed a városodban, ahová szeretnéd.
 

DeletedUser1121

Vendég
Ez naggggyonáááálaaaaaat! Ilyet is kérünk az évszakok mellé!
Én tökéletesen megelégszem némi tavaszi kivirágzással, de nem leszek öngyilkos, ha nem lesz!l! Ne legyünk telhetetlenek, ez a játék gyönyörű, minden elismerésem! Köszönöm és nagyon boldogságos újesztendőt a fejlesztőknek, meg mindenkinek, aki hozzám hasonlóan érez! :) <3
 

DeletedUser3

Vendég
Számolj utána, hogy hány épület van, hány különböző szinttel... Mindegyiket átírni havasra és/vagy kivilágítottra? Nem fog megtörténni.
Ne értsetek félre, órákig el tudnám nézni, szeretném, támogatom, de sajnos realista vagyok.:(
Nem is a belefeccölt munkával lenne a probléma, hanem azzal, hogy ez mindenkinek 2-3szor akkora adatmennyiség letöltéssel járna, nem is beszélve a mobilalkalmazásról.

Nem várható ilyen fejlesztés.
 
Fent