• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Elvenari Karnevál 2021

ElfAndie

Elf kid
Szia :)

Van más lehetőség is, bár a techfa a legjobb hely; de gyakorlatilag bárkinek az ősi csodájába rakhatod.
Erről itt olvashatsz bővebben: https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Ősi_Csodák
Neked a csodák még odébb lesznek, de tekerd le a "Befektetés az Ősi Csodákba" részig ;)

W.

Köszi szépen! :) Szóval, ha elajándékozok 8 tudáspontot, az is számít? Mert nyertem már néhány ilyen ajándékozós cuccot, azokból fel tudok használni.
 

ElfAndie

Elf kid
Sziasztok!
A Karneválon kaptam egy olyan feladatot, hogy gyűjtsek egy bűbájt. Úgy is lehet teljesíteni, hogy én magam állítom elő?
 

ElfAndie

Elf kid
Sziasztok!

Azt a feladatot adta a Karnevál, hogy szerezzek 600 bűbájtöredéket, vagy toborozzak óriási mennyiségű Egységet. A toborzást választottam, mert 600 bűbájtöredékre reményem sincs. Csakhogy nem tudom, a toborzás mit takar. A kutatásokban kell osztagméretet növelni? Vagy a fegyvertárat kell fejleszteni? Esetleg a kaszárnyát?
 

Calyr

Veterán
Sziasztok!

Azt a feladatot adta a Karnevál, hogy szerezzek 600 bűbájtöredéket, vagy toborozzak óriási mennyiségű Egységet. A toborzást választottam, mert 600 bűbájtöredékre reményem sincs. Csakhogy nem tudom, a toborzás mit takar. A kutatásokban kell osztagméretet növelni? Vagy a fegyvertárat kell fejleszteni? Esetleg a kaszárnyát?
Egységet kell kiképezni és/vagy begyűjteni. Azért a toborzás kifejezés, mert bármilyen harci egység begyűjtés használható hozzá (azaz kiképzés helyett másféle épületek - pl. eventes nyereményépületek, ősi csodák - által termelt harci egység begyűjtése is).
 

ElfAndie

Elf kid
Egységet kell kiképezni és/vagy begyűjteni. Azért a toborzás kifejezés, mert bármilyen harci egység begyűjtés használható hozzá (azaz kiképzés helyett másféle épületek - pl. eventes nyereményépületek, ősi csodák - által termelt harci egység begyűjtése is).

Köszönöm szépen, ezek szerint a kaszárnyában kell kiképeznem egy csapatot, ha jól értelek. (Bocsánat, elég kezdő vagyok még, semmi más nem ad nekem ilyesmit, mert még nincs.) :)
 
Utoljára szerkesztve:

ElfAndie

Elf kid
Sziasztok!

Értelmezési gondjaim akadtak a karnevál feladataival. Két dolog nem tiszta.
Az egyik, hogy kér majd egy épületfejlesztést. Ilyenkor elfogadja a manufaktúra fejlesztését is?
A másik, hogy lesz majd olyan feladat, amiben 2 bűbájt kell begyűjtenem. Le fogom gyártani, csak azt nem tudom, hogy a kombináló katalizátort is elfogadja-e majd, vagy más bűbájt gyártsak?

(Úgy tűnik, kibéreltem magamnak ezt a topikot, de egy csecsemőnek minden új és nem szeretnék butaságot csinálni. :) )
 

GreenKnight

Veterán
Az egyik, hogy kér majd egy épületfejlesztést. Ilyenkor elfogadja a manufaktúra fejlesztését is?
Bármilyen épületfejlesztést elfogad, manut, műhelyt, csodát, de még az eventes épületeket is (ez utóbbi királyi restaurációval fejleszthető csak)

A másik, hogy lesz majd olyan feladat, amiben 2 bűbájt kell begyűjtenem. Le fogom gyártani, csak azt nem tudom, hogy a kombináló katalizátort is elfogadja-e majd, vagy más bűbájt gyártsak?
A KK-t is elfogadja és nem kötelező gyártani. Kaphatod a napi látogatásból vagy akár a bajnokságból, toronyból is.
 

ElfAndie

Elf kid
Bármilyen épületfejlesztést elfogad, manut, műhelyt, csodát, de még az eventes épületeket is (ez utóbbi királyi restaurációval fejleszthető csak)

A KK-t is elfogadja és nem kötelező gyártani. Kaphatod a napi látogatásból vagy akár a bajnokságból, toronyból is.

Köszönöm szépen a választ! :)
Jó lenne, ha kapnék napi látogatásból is valami bűbájt, de az elég ritka, nem lehet számítani rá. Tornyom meg még nincs, úgyhogy marad a gyártás. Nem baj, csak hosszúak a gyártási idők és nem szeretnék időt veszíteni azzal, hogy esetleg rossz bűbájt készítek. Katalizátorra meg úgyis mindig szükség van, ezért gondoltam ezt. :)
 

liliputy

Veterán
Ugyan még nem tartok ott, de a 16. napi díját nem tudom megnyitni, csak annyit látok, hogy Ősi Bölcsességismereti Pont. Ezt mit takar?
Előtte, utána mindent megmutat. Azért érdekel, hogy a cukorkáimat mennyire tartalékoljam, vagy költsem el nyugodt szívvel.
 

ElfAndie

Elf kid
Sziasztok!

Van egy karneváli feladatom, amiben választhatok, hogy két kombináló katalizátort szerzek, vagy 12 ereklyét gyűjtök be.
A katalizátort választottam, ám a szomszédok meglátogatásakor kaptam pár ereklyét, és ezek már beleszámítanak az eventbe.
Gyorsan gyűjtsem össze most a hiányzó néhány ereklyét, vagy ha kész lesz az első katalizátor, az is bele fog számítani ebbe a feladatba? Vagy ez annyira vagylagos feladat, hogy nem kombinálja össze a két részeredményt?
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!

Van egy karneváli feladatom, amiben választhatok, hogy két kombináló katalizátort szerzek, vagy 12 ereklyét gyűjtök be.
A katalizátort választottam, ám a szomszédok meglátogatásakor kaptam pár ereklyét és ezek már beleszámítanak az eventbe.
Gyorsan gyűjtsem össze most a hiányzó néhány ereklyét, vagy ha kész lesz az első katalizátor, az is bele fog számítani ebbe a feladatba? Vagy ez annyira vagylagos feladat, hogy nem kombinálja össze a két részeredményt?
Szia
Nyugodtan szedd össze a 2 kombináló katalizátort, mert ha kész, jóvá írja a feladat.
Két félkész eredményt nem von össze a feladat, szóval az győz amelyik hamarabb kész.
 
Fent