• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Ordogi legutóbbi tartalma

  1. Ordogi

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm a választ! Az egyik játékostársamnak tegnap felkínálta a szerver a névváltoztatást meg is tette. Ezért érdeklődtem.
  2. Ordogi

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Hogy lehet játékosnevet változtatni?
  3. Ordogi

    Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

    Ez nem vicces, hanem szörnyű!
  4. Ordogi

    Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

    Szia! Asztali gépről játszom.
  5. Ordogi

    Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

    Szép napot! Egy problémára keresem a választ: ma másodszor fordult elő, hogy kínyitom a ládát, lefagy, ki kell lépjek, vissza jövök és nem mutatja, hogy mit kaptam a ládából! A csapatomból többen is jelezték ezt a problémát!
  6. Ordogi

    Továbbítva Nincs fordítva

    Tudod mit? Igazad van!!!!
  7. Ordogi

    Továbbítva Nincs fordítva

    Tisztelt Putyika! 4 hónapja kezdtem ezt a játékot, ergo veled ellentétben nem vagyok olyan tájékozott, mint te! Nem vagyok számítógépes zseni, sőt még angolul sem értek. Magyar vagyok, magyarul beszélek és értek. A " termelj 3 értékes gyűrűt" magyarul azt jelenti, hogy termelj 3db-ot és...
  8. Ordogi

    Továbbítva Nincs fordítva

    Kérdezem a teamtől, hogy a léghajós event feladatait mielőtt feltettétek ellenőriztétek? Pl. "Termelj 3 értékes gyűrűt, márványmozaikot vagy falfirkát" . Csak hogy, ez nem helyes, mert ugye valójában 3x kell ezeket termelni. Másik pl. "nyerjen 20 látásgőzöt" Mi az a látásgőz? Hol lehet nyerni...
  9. Ordogi

    2020 Gyémántok ládája

    9
Fent