• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Ferenc99

Erős harcos
Ja most látom a képet , még nem vettél minden prémiumot meg, minden tartományi le van rakva ?
Még valami nyomj egy ctrl R T.
 

Nazaroff

Tapasztalt építő
Amit eddig le lehetett rakni az lenn van
Amúgy a város mellet már ott a szabad terület, akár le is lehetne tenni.
De akkor miért kínálja fel fel?
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
A helyzet annyi amit leírtam.
Még 17 óráig van egy kedvezményes terület vásárlási akció gyémántér.
Az megvan, mert erre spóroltam. Azt írja az elhelyezhettő terjeszkedések : 0
3571 bővítmény megtekintése

Jelenleg az összes Prémium bővítést megvetted már, ezért láthatod, hogy 0 darab elérhető van.

Szerintem ez a játék vége , hiszen nincs több terület , nyilván erre figyeltek volna ha nem így lenne , sajnálom .

Mint ahogy írtam korábban a játéknak nincsen vége, természetesen a pálya ki lesz bővítve, az hogy ez jelenleg nem látszódik az nem jelenti azt, hogy nincs rá megoldásunk. ( Hívjuk meglepetésnek ;) ) Kérlek előbb kérdezz meg minket mi várható, mielőtt ilyen kijelentést tennél, mindig válaszolunk a kérdésekre. :)
 

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok, valaki megtudná mondani tuti biztos 100%-ra hogy ha az 5. fejezet végén kinyitom a ládát akkor a játék már a törpök fejezetbe fog engem sorolni? vagy még maradok az 5.-be? Emlékeim szerint csak akkor számolja az új fejezetet ha kikutatom a fejlett felderítőket, de egyáltalán nem vagyok ebbe biztos, rég volt már hogy a nagy városommal itt tartottam, a kicsivel egyenlőre még véletlen se szeretnék átmenni a törpökhöz, de a láda kéne a gyémánt miatt. Szóval kinyithatom vagy nem?
szia
itt:
ez van:
Amint befejezted a Fejlett felfedezők technológia kikutatását egy új fejezet elején, akkor lépsz be abba a fejezetbe.

üdv, Alma
 

B i l l K a p u

Erős harcos
Sziasztok!

A spektrális követ hol láthatom? Hogy mennyi van a birtokomban? Az event díjjaknál persze rávihetem az egeret. Vagy ha megy a torony, és nem vagyok még a tetején, akkor imitálva az egyezkedést ott is mutatja. De ha ezek egyike sem áll fent, olyankor nincs semmi információra lehetőség?
 

polgarmaercell

Erős harcos
Sziasztok!

A spektrális követ hol láthatom? Hogy mennyi van a birtokomban? Az event díjjaknál persze rávihetem az egeret. Vagy ha megy a torony, és nem vagyok még a tetején, akkor imitálva az egyezkedést ott is mutatja. De ha ezek egyike sem áll fent, olyankor nincs semmi információra lehetőség?
Mi az a spektrális kő? A wikin nem találom, és még sose találkoztam vele.
 

B i l l K a p u

Erős harcos
A mostani eventen is megtalálod a díjjak között. A toronyban egyezkedésnél lehet felhasználni. Az egyik szellem a követ elfogadja jó tippnek.
 

Rikari

Veterán
Bill!
A "Spektrális kő" besorolása alapján nem áldás, és nem varázslat. A "Csapdába esett lélek suttogását" bűbájnak sem nevezném. Amennyiben nincsen Torony és Event akkor nem látsz rá mennyit gyűjtöttél belőle az idők folyamán. Itt a funkció döntötte el a helyét, ahogyan az "Egy korty tisztaság" esetében is. Ott találod meg, ahol használod. Az az érzésem, hogy ezek a segítségek nem kapnak helyet a nyersanyagok, és áru raktármenükben soha.
 

Ordogi

Újonc
Szia!
Úgy tudom, hogy ezt az egyet nem lehet megtenni. Tehát nem lehet megváltoztatni a játékosnevet. Ennek több oka is van, hiszen pl. Elvenstaton egy játékos mozgását, játékát, teljesítményét így lehet csak nyomon követni.
Köszönöm a választ! Az egyik játékostársamnak tegnap felkínálta a szerver a névváltoztatást meg is tette. Ezért érdeklődtem.
 

Mihaszna

Veterán
Az egyik játékostársamnak tegnap felkínálta a szerver a névváltoztatást meg is tette. Ezért érdeklődtem.

Szia. Név változtatásra, csak a Supporton keresztül van lehetőség - az is indokolt esetben -, a játék önmagától nem kínálja fel. A Testvériség nevét, és a városod nevét lehet csak megváltoztatni játékon belül.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Köszönöm a választ! Az egyik játékostársamnak tegnap felkínálta a szerver a névváltoztatást meg is tette. Ezért érdeklődtem.
Szia!
Névváltoztatást kérhetsz a Supporton, indokolt esetben szívesen segítünk! Vannak esetek amikor megkeressük a játékost és felajánlja a Support az azonnali névváltoztatást, mert a név nem felel meg a szabályzatunknak.
 

B i l l K a p u

Erős harcos
Nekem van egy emlékképek, sok év távlatából, amikor a mobil app még új dolognak számított, és angol (általam nem beszélt) nyelven működött. És akkor felajánlott valami névváltoztatást, amivel én éltem is. Nem is igen értettem mi az amit csinálok, de mikor sikerült megörültem. Persze az örömöm nem tartott sokáig, mikor láttam, hogy egyszeri dolog volt, és csak arra az egy karakterre vonatkozott.
 

banya11

Újonc
Tegnapról máracsökkent a gyémántom anélkül hogy költöttem volna! Nem ez az első eset tudok-e tenni ellene?
 
Fent