• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Tündérkirálynő Kertje

Mihaszna

Veterán
Aki ért a harci egységekhez.. szeretném megkérdezni, hogy ezek a "darázs harcosok" (vagy mik ezek) amiket ma lehet megnyerni, azok erősebbek a Valorián őröknél? Érdemes lecserélni? :rolleyes:
 

ElfAndie

Elf kid
Sziasztok!
Ki akartam próbálni ezt az új játékot, de gőzöm nincs, hogyan működik. Néztem a kérdőjel alatti magyarázatot is, de az sem segített. Mit kell itt csinálni? Hogyan és hova kell beadni az ásókat?
 

Siorna

Veterán
Sziasztok!
Ki akartam próbálni ezt az új játékot, de gőzöm nincs, hogyan működik. Néztem a kérdőjel alatti magyarázatot is, de az sem segített. Mit kell itt csinálni? Hogyan és hova kell beadni az ásókat?
Rányomsz arra, hogy "keverés", és akkor felállítja Neked a gép a játéktáblát. Ott látod, hogy melyik növényke kiásása mennyi ásódba kerül (25). Ásol, ásol, és reménykedsz, hogy aranyat lelsz. Közben pedig szépen haladsz előre a virágos úton a cél felé, ami az éppen esedékes nagydíj-elem. (A napidíj valamelyik virágocskában van elrejtve.)
Közben kapsz magocskákat is, amikkel idővel eléred az oldalsó lehetőségeket: nagyítót, duplázót és újrakeverőt.
 

ElfAndie

Elf kid
Rányomsz arra, hogy "keverés", és akkor felállítja Neked a gép a játéktáblát. Ott látod, hogy melyik növényke kiásása mennyi ásódba kerül. Ásol, ásol, és reménykedsz, hogy aranyat lelsz. Közben pedig szépen haladsz előre a virágos úton a cél felé.

Aha! Köszi szépen! A keverés gombra nem mertem rányomni, nehogy összekutyuljak valamit, azon kívül mindenre kattintottam. Akkor nekilátok.
Még egyszer köszi! :)
 
Fent