• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő A Főnix-kultusz feltámadása

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Főnixereklyéd most így lehet barkácsolással szerezni:
  • 2 Hamvas Főnixereklye + 10 Katalizátor (ezt nem lehet gyémánttal kiváltani, pontosabban a katalizátort ki lehet)
  • 3 Tervrajzok + 10.000 töredék (ez tudomásom szerint gyémánttal kiváltható)
Ez az ereklye a Hidegtüzes Főnixhez nem jó.
 

Mihaszna

Veterán
Bárhonnan nézem, csalódott vagyok. :( A Bejelentés értelmében (elvileg) Aranyat is adnia kellene az épületnek. De nem ad. Ezt (bocsánat a kifejezésért) rohadtul hiányolom. Nem azért, mert égetően szükségem van rá, hanem mert abból élek. Tehát, szükségem van rá. Hogy őszinte legyek, a lakosság és a kultúra érdekel a legkevésbé. Kicsivel több, mint 21.000 mana, + 2. szintű Bónuszos Érző áru, + 2 db TP.. :rolleyes: Nem akarok telhetetlennek tűnni, mert nem, de legalább akkor tényleg lenne az, hogy termel Aranyat (ahogy az a nagy könyvben (Bejelentésben) megvan írva, vagy a 2 TP helyett 3-at adna. Valahogy hiányzik, hiányolom azt a kis pluszt az eddig megszokottakhoz képest. :rolleyes:
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Bárhonnan nézem, csalódott vagyok. :( A Bejelentés értelmében (elvileg) Aranyat is adnia kellene az épületnek. De nem ad. Ezt (bocsánat a kifejezésért) rohadtul hiányolom. Nem azért, mert égetően szükségem van rá, hanem mert abból élek. Tehát, szükségem van rá. Hogy őszinte legyek, a lakosság és a kultúra érdekel a legkevésbé. Kicsivel több, mint 21.000 mana, + 2. szintű Bónuszos Érző áru, + 2 db TP.. :rolleyes: Nem akarok telhetetlennek tűnni, mert nem, de legalább akkor tényleg lenne az, hogy termel Aranyat (ahogy az a nagy könyvben (Bejelentésben) megvan írva, vagy a 2 TP helyett 3-at adna. Valahogy hiányzik, hiányolom azt a kis pluszt az eddig megszokottakhoz képest. :rolleyes:

Elnézést, azt én írtam bele hibásan.
 

DeletedUser6349

Vendég
Sziasztok!
A jutalom katonákat nem kapom meg sem Arendilben sem Winyandorban.
 

bere007

Veterán
Bárhonnan nézem, csalódott vagyok. :(

Üdv a klubba. Egy ideje sok játékosnak ez az érzése, amikor látjuk, hogy az új épületek kevesebbet adnak, mint a régi már lerakottak. Ajánlom a taktikámat. Engedd el. Keress valami kevésbé haszontalan napi díjat és minden mást, a fődíjjal együtt, engedd el.
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Sziasztok, tart valaki az 53. feladatnál? Használd az egységfeltöltőt 3 alkalommal vagy oldj meg 3 találkozót. Nem fogadja el sem a sima területes, sem a bajnoksági találkozót. Mit takar a feladat? Sajna egységfeltöltőm egy darab sincs, így megakadtam...
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok, tart valaki az 53. feladatnál? Használd az egységfeltöltőt 3 alkalommal vagy oldj meg 3 találkozót. Nem fogadja el sem a sima területes, sem a bajnoksági találkozót. Mit takar a feladat? Sajna egységfeltöltőm egy darab sincs, így megakadtam...

Szia,
Tárgyalással próbáld meg kérlek, szerintem avval menni fog. :)
 

Ordogi

Újonc
Szép napot! Egy problémára keresem a választ: ma másodszor fordult elő, hogy kínyitom a ládát, lefagy, ki kell lépjek, vissza jövök és nem mutatja, hogy mit kaptam a ládából! A csapatomból többen is jelezték ezt a problémát!
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Szép napot! Egy problémára keresem a választ: ma másodszor fordult elő, hogy kínyitom a ládát, lefagy, ki kell lépjek, vissza jövök és nem mutatja, hogy mit kaptam a ládából! A csapatomból többen is jelezték ezt a problémát!

Szia!
Mobil vagy PC? A legegyszerűbb ilyenkor az, hogy írtok Support-ra, leírjátok kb. mikor nyitottátok a ládát és megkeressük mi is lapult benne. :)
 

Mihaszna

Veterán
Ugyan ez a helyzet nálam is. Nyitottam (137-es láda), lefagyott. Frissítettem, aztán a raktáramban ott volt a Portál profit (gondolom ezt nyertem). Viszont úgy érzem, hogy drága nyitás volt ahhoz képest, hogy kb. 550 Esszenciám volt, s mikor frissítettem, már csak 360-370 maradt. :rolleyes:

(asztali gép (laptop), Chrome)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Ugyan ez a helyzet nálam is. Nyitottam (137-es láda), lefagyott. Frissítettem, aztán a raktáramban ott volt a Portál profit (gondolom ezt nyertem). Viszont úgy érzem, hogy drága nyitás volt ahhoz képest, hogy kb. 550 Esszenciám volt, s mikor frissítettem, már csak 360-370 maradt. :rolleyes:

(asztali gép (laptop), Chrome)

Köszi, ahogy látjuk kollektív probléma ez, jelenleg úgy tűnik, hogy Chrome-on.

Ránéztem, jól vonta le. :)
 

Mihaszna

Veterán
Így néz ki a fagyás után a játék. A képernyő sötétebb lesz. Frissítéssel minden visszaáll (az érték levonódik, a nyeremény pedig ha olyan, akkor a raktárban landol)

Fagyás.jpg
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Megadja a nyereményeket igen, sajnos a nyitásal kapcsolatos hiba, ahogy írtad a megoldás az újratöltés jelenleg.
A hiba javítása folyamatban van, ha lesz további információ jelezzük. :)
 
Fent