• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Jocek73 legutóbbi tartalma

  1. Jocek73

    2020 Különbség kereső játék

    11
  2. Jocek73

    Kibeszélő Elvenari Karnevál

    Az egész event elölről kezdődött mert változtattak a feladat soron, nem random lesz hanem fix. Ezért adott második épületet mert kétszer kezdődött.
  3. Jocek73

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Én úgy emlékszem, egyszer volt ilyen lehetőség. Amikor a mobil verzió még új volt, vagy csak én akkoriban vettem észre hogy van. Úgy rémlik, mintha angol nyelvű lett volna még, és volt ott egy ilyen név változtatós dolog. Akkor azt hittem ez lesz majd még, de azóta se.
  4. Jocek73

    Fekete sereg®

    Továbbra is várjuk a bajnokitól nem tartózkodó játékosok jelentkezését. :)
  5. Jocek73

    Fekete sereg®

    Az ajtó továbbra is nyitva áll. Kopogtatni nálam lehet a játékban, levélben. :)
  6. Jocek73

    Nyári napforduló

    Kösz öreg, hogy gondoltál ránk is és nem csak saját testvériségedre! :)
  7. Jocek73

    Fekete sereg®

    Ismét toborzok. Kb 4 főt keresek, aki bajnokizni és pacsizni is szeret. Elixir illetve deszka bónusz előnyt jelent.
  8. Jocek73

    Kibeszélő Új verzió: 1.71

    Szerver hiba? Nekem azt írja ki
  9. Jocek73

    Fekete sereg®

    Felvétel továbbra is van. Aktív tagokat keresünk. https://www.elvenstats.com/fellowship/hu1/12811 Érdeklődni nálam lehet.
  10. Jocek73

    Kibeszélő Új verzió: 1.65

    Beilleszteni lehet, a Ctrl v az működik a levelezésben. Menteni meg képként? Huha ;)
  11. Jocek73

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Köszönöm a listát Fekete Mandula! :)
  12. Jocek73

    Kibeszélő Aratási fesztivál

    Ennél az eventnél a 2 darabos verzió nem működött. A második napi szett épület jó kis szívatás volt, amihez kellett egy kis malac, hogy meglegyen. (tudom a profiknak már addigra megvolt a feladatsor oda vissza, és nem kellett a malac de... na mindegy) Egy idő után leesett, hogy most nem biztos...
  13. Jocek73

    Fekete sereg®

    A létszám teljes, de ez senkit ne tévesszen meg! Továbbra is van felvétel. Jelenleg 3 hely kiadó. Leveleitekkel továbbra is Jocek73-at, illetve Lancipapa-t vagy Sogra-t zaklathatjátok. :) És előnyt jelent a deszka - selyem - drágakő bónusz. :)
  14. Jocek73

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    -
  15. Jocek73

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    Ha már matek, meg esélyek. Nekem az jött ki a számolgatásból, hogy aki a fődíjakra hajt pénz nélkül, az a kis tojással jár jobban mint a közepessel vagy a naggyal. Persze csak matematikai alapon, ha az eszencia nyitás pontosan a megadott % szerint történne. A szerencse faktor nélkül.
Fent