• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nyári napforduló

DeletedUser683

Vendég
Szia! A segítséged tiszteletreméltó, viszont nem érdemes emiatt külön témát nyitni, mert az eventeknek szokott lenni kibeszélője. Ezzel csak összezavarod azokat, akik csak ritkán (főleg az eventes infók miatt) járnak a fórumra. :)
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Szia! A segítséged tiszteletreméltó, viszont nem érdemes emiatt külön témát nyitni, mert az eventeknek szokott lenni kibeszélője. Ezzel csak összezavarod azokat, akik csak ritkán (főleg az eventes infók miatt) járnak a fórumra. :)
A zseni uralkodik a káoszon! :p Amikor közzé tettem, még nem volt neki topic és ahogy nézem még most sincs. :D
 

Rikari

Veterán
Nem vártam azt, hogy sikítozó nők ezrei dobálják hálából fehérneműiket lábaim elé. Egy szimpla - kösz öreg, hogy gondoltál ránk is és nem csak saját testvériségedre - elég lett volna. :p És igen. Kb a 12-14-ik nap megy le a Beta szerveren mikor megjelenik az éles szervereken az event.
Kösz öreg, hogy gondoltál ránk is és nem csak a saját testvériségedre! A humorbombáért pedig sikítva dobtam egy vadiúj Triumph melltartót. Tetszett! ;)
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Nézegetem az új event napi nyereményeit. Szépek, de eddig egyikre sem csillant fel a szemem. Egy szolid kis 2x2 portálprofit termelő épületecske sokkal közelebb állna a szívemhez.
 

Rikari

Veterán
Nézegetem az új event napi nyereményeit. Szépek, de eddig egyikre sem csillant fel a szemem. Egy szolid kis 2x2 portálprofit termelő épületecske sokkal közelebb állna a szívemhez.
Ez nálad a szív hangja, amivel az elvenari lélek csak játszadozik. Nem lesz azért olyan rossz ez az event, hogy ne vágnánk bele.;)
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Nézegetem az új event napi nyereményeit. Szépek, de eddig egyikre sem csillant fel a szemem. Egy szolid kis 2x2 portálprofit termelő épületecske sokkal közelebb állna a szívemhez.
Jó eséllyel most is újrahasznosított épületek lesznek csak. ;) Egyrészt az evolúciós épületek kitalálása és megalkotása valószínűleg elvitte a fejlesztők minden idejét és energiáját, másrészt meg - állítólag - sokan kérték, hogy a korábbi események épületei legyenek újra megszerezhetőek.
Amúgy meg még sok idő van hátra, simán lehet, hogy most a kereskedelmi bástya lesz benn duplán is a napi díjak között, ahogy múltkor a kívánságkút volt. És ha mégsem, akkor ott a 4x14 órás gyorsítós nap. Abból egyszerűen nem lehet túl sokat szerezni. :)
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Nem azt mondtam, hogy nem fogom végig vinni a feladatokat, de ott toporgok az Erdei Elf szint végén ősi csodát kutatva. Olyan mennyiség vár gyártásra, hogy "lesz kész június 35", zöldellő út is kellene még 29 db ami mana gyilkos feladat. Ezt is a vége előtt adja be. Ez a két tétel kb 1 hét lesz. A varázsakadémián is hetente 1-2 alkalommal van portálprofit, ("kis" nem tudom mi, csirkekaja stb...... folyamatosan) ami, lehet pont akkor van mikor az ember lebeg az álmok tengerén. :D Nem morgok, csak tényeket közöltem. :cool:
 
Utoljára szerkesztve:
Nem vártam azt, hogy sikítozó nők ezrei dobálják hálából fehérneműiket lábaim elé. Egy szimpla - kösz öreg, hogy gondoltál ránk is és nem csak saját testvériségedre - elég lett volna. :p És igen. Kb a 12-14-ik nap megy le a Beta szerveren mikor megjelenik az éles szervereken az event.
Szia
Köszi, hogy ránk is gondoltál!
Én kihagyom a fehérneműm légi továbbítását, mint Rikari, ha nem bánod!:D
 
Fent