• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Cristal

Újonc
Pls help nekem

Ambroziát termeltem,de azt irja nem kapcsolodik,vagy tele a raktár
Ut megvan ,raktárban még egy darab sem volt :(

Mit kell tennem ?

Cristal
 

Csatolmányok

  • 1.png
    1.png
    453,5 KB · Megtekintések: 9
  • abrozia.png
    abrozia.png
    832,6 KB · Megtekintések: 10

Susanh

Erős harcos
Trollkodás akkor is lesz, ha pontosan leirjuk, mi várható, hiszen mindig lesz, akinek valami nem tetszik. Ezt el kell fogadni.
Viszont nem fogjuk ide leírni, hogy mikor és mi várható, amikor egy-egy fejlesztés még csak fejlesztési fázisban van, hiszen sokat változhat még. Annyit tudunk mondani, hogy a terület kérdésén már dolgoznak a fejlesztők, és @Djyahel leírta az egyik felét a dolgoknak. A másik fele az, hogy a fajokat úgy lehet tervezni, hogy meg kell határozni egy átlagos fejlődési ütemet, ehhez kell igazítani a területet, méreteket, termelést, mindent. Kívülről ez egyszerűnek tűnhet, illetve rossznak, ha épp nem esik egybe a saját elképzeléssel, de a játék szempontjából a korlátozások nem véletlenül vannak bent.
Én még nem tartok ott,hogy helyhiányom legyen, de ahogy olvasom naponta a fórumokat,hogy sokan sajnálják lebontani a régi eventes épületeket .. írták már sokan a raktár megoldást.. az előzőhöz hasonlóan ahogy másik képernyőre menjünk át..lehetne olyat is,hogy kutatás menüben olyat feloldani, hogy portál meglehetne építeni rákattintasz és “àtdobna” egy olyan helyre,akkora területre,mint pl a mostani, és pl tartománybővítésekkel is lehet helyet feloldani(csak ugye a feloldott tartomány limitet is növelni kell majd) bocsi,hogy ide írtam és nem az ötletekhez :(
 

DeletedUser362

Vendég
Sajnos ez van. Azt ugye már kitárgyaltuk néhányszor, hogy az egyre nagyobb terület megjelenítési gondokat okozhat, ezért a korlátozás. Oké, elfogadom, de akkor viszont én úgy gondolom, hogy a fejlesztőknek egy olyan új fajon kellene dolgoznia, amely faj tudásával elhozhatja azt, hogy a fejlesztéseikkel nem növelik a városunkban a helyet, hanem legalább egyszer csökkentik. Ugyanis az meg nem vezet sehová, hogy sorra jönnek az új fajok, egyre nő a fejlesztéshez, faji termeléshez felhasználandó terület mértéke, közben meg már csak 1 városbővítést kapunk. Nyilvánvaló, hogy a folyamatos visszabontás oda vezetne, hogy néhány faj után elkopnának az áru-, és alapanyagtermelő épületek (nyilván nem teljesen, de olyan mértékben, ami már a normális játszhatóság rovására menne). Mivel folyamatosan nő az katonai osztagméret is, nő a kiképzendő egységek száma, nő a kivásárlási költség, mint normál, mind bajnoki tartományban, így a katonai épületeket fejleszteni kell, akik pedig kivásárolnak, azoknak pedig nyilván egyre nagyobb szükségük van a nagyobb árutermelésre is, ugyanazon eredmény eléréséhez, így én csak abban látok megoldást, hogy a meglévő (már elért) maximális hely legjobb kihasználhatósága az, ami életben tudja még hosszú távon tartani a játékot. Nem kérdés, hogy aki nem akar, az úgyse fog költeni a játékra, bármennyire is ez lenne a cél, vagy legfeljebb csak minimális mértékben. Ez a játékosközösség nagyobb hányada, így asszem ezt érdemes lenne figyelembe vennie a fejlesztőknek, hogy még sokáig játszható legyen a játék, annál is inkább, mert a gyémántot rendszeresen használók is már egyre gyakrabban felszisszennek a költségek láttán, tehát erre is egyfajta megoldás lehetne a fenti ötletelésem. Nem miattam, vagy miattatok kell elgondolkodnia a fejlesztőknek ezen, hanem ez nekik érdekük. Uff. :D
(ui. mondja a kismalac. Boldog nyulat mindenkinek, vagy mi van most, kellemes Húsvéti ünnepet! )
Sajnos én az utolsó fejezetnél járok, már annak is a vége felé :(
Vannak még Városbővítések amik megszerezhetők gyémánt nélkül.
Meg a játékon belül is lehet időnként gyémántot szerezni, például a fejezetek elején levő ládákból, idővel összejöhet egy prémium bővítés is.
Sajnos én az utolsó fejezetnél tartok, vagyis nekem már nem lesz olyan, hogy fejezet eleje :( De egyébként megnéztem a lehetőségeket a prémium bővítésre és nagyon elszomorított. Olyan horribilis összegek röpködnek a gyémántvásárlásnál, hogy ez nálam sajnos szóba sem jöhet. :( Sajnos ezt én nem tudom megfizetni... Pedig imádom ezt a játékot, évek óta játszom.
 

DeletedUser3866

Vendég
A játékkal kapcsolatos apróbb, egyszerű választ igénylő kérdéseiteket ide írhatjátok, s remélhetőleg gyorsan vagy a csapat, vagy valamelyik játékos megválaszolja.

Ha egy olyan kérdést, vagy problémát vetsz föl, melyre hosszabb beszélgetés alakulna ki, engedélyezett új téma nyitása is.

Ha kérhetjük a kérdéseitek legyenek egyértelműek
Sziasztok!nem tudom hogy jó helyre irok-e, de a problémám az lenne hogy már hetek óta nem írja jóvá vagy csak néha a kaszárnyám a kiképzési egységeket miközben az alapanyagot levonja.mint pl az előbb a cerberust sem írta jóvá .üdv jomadar2
 

DeletedUser362

Vendég
Na már megint itt vagyok egy újabb kérdéssel :)
Nem rég a bővítésekkel kapcsolatban kérdezgettem a tapasztaltabbakat. kaptam is választ.
Ami viszont még nem tiszta, olvasgattam az Wikin ami erről szól, és a lehetőségekről. A prémium terjeszkedésről beszélek. Én még sosem vettem igénybe ezt a lehetőséget, és úgy látom, mintha az első alkalom 430 gyémántba kerülne. Viszont ha megnézem a bővítéseknél, ott nekem 4300 gyémánt van :(
Tehát valamit megint nem jól értek. Köszönöm, ha valaki helyreigazít.
 

nlstemplar

Veterán
Na már megint itt vagyok egy újabb kérdéssel :)
Nem rég a bővítésekkel kapcsolatban kérdezgettem a tapasztaltabbakat. kaptam is választ.
Ami viszont még nem tiszta, olvasgattam az Wikin ami erről szól, és a lehetőségekről. A prémium terjeszkedésről beszélek. Én még sosem vettem igénybe ezt a lehetőséget, és úgy látom, mintha az első alkalom 430 gyémántba kerülne. Viszont ha megnézem a bővítéseknél, ott nekem 4300 gyémánt van :(
Tehát valamit megint nem jól értek. Köszönöm, ha valaki helyreigazít.

Az első Prémium bővítés (ami csak gyémántért szerezhető meg) ára 450 gyémánt. Bal oldali elem a Bővítéseknél.
A Városbővítés, amit a tech-fán lehet kikutatni, utána arany fizetés ellenében lehet letenni, ez az arany fizetés kiváltható gyémánttal. Középső elem a Bővítéseknél. Szerintem itt láthattad a 4300 gyémántot. Más ötletem nincs.
 

DeletedUser362

Vendég
Az első Prémium bővítés (ami csak gyémántért szerezhető meg) ára 450 gyémánt. Bal oldali elem a Bővítéseknél.
A Városbővítés, amit a tech-fán lehet kikutatni, utána arany fizetés ellenében lehet letenni, ez az arany fizetés kiváltható gyémánttal. Középső elem a Bővítéseknél. Szerintem itt láthattad a 4300 gyémántot. Más ötletem nincs.
Köszi a választ, de épp ezért nem értem. Én a prémium bővítésről beszélek, ami elvileg (az első) 450 gyémánt, de nálam mégis 4300 szerepel.
 

GreenKnight

Veterán
Köszi a választ, de épp ezért nem értem. Én a prémium bővítésről beszélek, ami elvileg (az első) 450 gyémánt, de nálam mégis 4300 szerepel.
Akkor az azt jelenti, hogy pont 12 városbővítést vettél eddig. Lehet, hogy olyan régen, hogy már nem is emlékszel rá.
Stimmel is, hiszen 121 területbővítésed van összesen, viszont gyémánt nélkül 109 teljesíthető csak.
 

DeletedUser362

Vendég
Kérlek ne sértődj meg, de ebben teljesen biztos vagy? Ránéztem a városodra és nekem nagyon nagynak tűnik. :eek:
Nem sértődöm meg :) De sajna biztos. Én nem tudok pénzes játékot játszani :( Nem áll módomban :(
A városkám valóban szép nagy. 461 felderített tartományom van. Kizárólag a bővítés miatt csináltam mindig a felderítéseket, de elértem a maximumot. A játék elején kétszer próbálkoztam meg a gyémántvásárlással, de csupán (ha jól emlékszem) 1500 Ft értékben. A második alkalommal pedig lenyelték az sms-em, vagyis a pénzt levette a telcsimről, de a gyémántot nem kaptam meg :( Én azóta még egy forintot sem tettem bele ebbe, és nem is szeretnék. Anno írtam a supportnak is, de..... nem részletezem. Dühítő volt. Na akkor megfogadtam, hogy soha többet. De valóban, én nem tudnék tízezreket beletenni ebbe. Még arra is emlékszem mit vettem anno, a kultúrák között van egy kis piros fa, az nagyon tetszett, még ma is megvan.
Talán ha jön majd valami új faj, egyetlen bővítési lehetőség lesz még benne. De még mindig van 11 üres telkem. Vagyis még 11 új fejezet jöhetne :)))
 

GreenKnight

Veterán
Nem sértődöm meg :) De sajna biztos. Én nem tudok pénzes játékot játszani :( Nem áll módomban :(
A városkám valóban szép nagy. 461 felderített tartományom van. Kizárólag a bővítés miatt csináltam mindig a felderítéseket, de elértem a maximumot. A játék elején kétszer próbálkoztam meg a gyémántvásárlással, de csupán (ha jól emlékszem) 1500 Ft értékben. A második alkalommal pedig lenyelték az sms-em, vagyis a pénzt levette a telcsimről, de a gyémántot nem kaptam meg :( Én azóta még egy forintot sem tettem bele ebbe, és nem is szeretnék. Anno írtam a supportnak is, de..... nem részletezem. Dühítő volt. Na akkor megfogadtam, hogy soha többet. De valóban, én nem tudnék tízezreket beletenni ebbe.
Talán ha jön majd valami új faj, egyetlen bővítési lehetőség lesz még benne. De még mindig van 11 üres telkem. Vagyis még 11 új fejezet jöhetne :)))
121 területbővítésed van. Gyémánt nélkül 109 szerezhető meg. Ha nem vetted, akkor kaptad, de a lényeg, hogy a 13. területbővítés ára 4.300 gyémánt.
Ezen nincs nagyon mit vitatkozni, mert száraz tények. Hogy honnan és hogyan lett a plusz 12 bővítésed azt neked vagy a Supportnak kéne tudnia. JHa gondolod nyiss egy supportjegyet, amire esetleg megválaszolják Neked, hogy mikor is vettél bővítést. Ami egyáltalán nem jelenti azt, hogy Te vettél gyémántot. Hiszen játék közben is lehet kapni valamennyit, voltak FB és egyéb játékok is, amikkel nyerni lehetett. Ezekre a support tud Neked pontos választ adni.
A lényeg, hogy valahonn van plusz 12 területbővítésed.
 

Putyika

Veterán
még mindig van 11 üres telkem
Nekem jelenleg 24 bővítési lehetőségem van még, és ez eggyel kevesebb megszerzett terület, mint amennyi a tartományokból lehet. Tehát, ha neked 11 üres helyed van, akkor 12 prémium bővítést vásároltál eddig és ez stimmel is az árához, mert a 13. kerül 4300 gyémántba.
Bocs, nem frissítettem....most látom, hogy ezt már GreenKnight is levezette. :rolleyes:
 
Utoljára szerkesztve:
Fent