• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

hedzsy legutóbbi tartalma

  1. Játékkal kapcsolatos kérdések

    köszi :) tényleg aprócska :D
  2. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Segítsetek! Kerestem, de nem találtam, hogy lehet növelni a kereskedőnél az érző és felemelkedett áru mennyiségét? Valaki ki tud tenni 4000-es ajánlatot is, nekem most 2200-at enged :( gondolom valamilyen épület kell hozzá? az ereklyék maxon vannak
  3. Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    az új fajhoz lehet már tudni, hogy melyik 3 szintű manufaktúra kell pluszba?
  4. Kibeszélő Walpurgis-éj

    Ez az event többet ért mint a húsvéti! Teljesíthető, mindenfélét ad és a megszerezhető épület is hasznos jó! Köszönet érte!
  5. Eventen nyert ajándékok raktározása

    nagyon jó lenne ha ez mostanában megvalósulna!!! :) nagyon nagyon sajnálok eladni szép megnyert épületeket, de most az elementálok korában muszáj lesz :(
  6. Kibeszélő Üdvözöljük az Elementálokat!

    Az elementáloknál mikortól lehet kereskedni a holdkő meg társaival? ehhez fejleszteni kell a kereskedőt? nekem deszka bónuszom van a márványmanu már termeli a holdkőt. Az acélmanufakturát mennyire nem éri meg fejleszteni? így, hogy kiesik az 1és2 napos termelés így majd a kalandban is változni...
  7. Kibeszélő Elvenar mobilizálva - Kibeszélő

    S5-ön megy az app :)elsőre nagyon nehezen töltött be, de azóta minden sima :) nagyon szuper lesz ha minden működni fog :) jelenleg 2 fontosabb dolgot hiányolok: - a halloweeni event nem látható! - tp-ket nem lehet betenni a világcsodákba! valamint: - a piacnál nem lehet szűrni, hogy a...
  8. Esgaroth népe

    4 új aktív tagot keresünk! gyere egy jó társaságba! segítjük egymást nyersanyagban és világcsoda fejlesztésben. ha nem tudsz mindennap belépni csak jelezd megértjük ezért nem teszünk ki! jelentkezni : hedzsy -nél :) várunk szeretettel!
  9. Lezárva raktár, felderítő

    - Jó lenne ha a kultúrális épületeket el lehetne tenni egy raktárba, így könnyebb lenne az átrendezés és ha újra le szeretném tenni egy régebbi kulturális épületet ne kelljen újra megvenni, de leginkább a rendezésben nagyon sok könnyítést jelentene - lesz valamikor mobilos verzió??? :) nagyon...
  10. Esgaroth népe

    Esgaroth népe keres 3 új tagot :) jelentkezés levélben hedzsy-nek elvárás: heti 5ször látogasd meg testvéreid használd a csetfalat amit mi adunk: egy jó csapat tagja lehetsz, segítsük egymást mindenben :) várunk szeretettel :) hedzsy
Fent