• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva raktár, felderítő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

hedzsy

Újonc
- Jó lenne ha a kultúrális épületeket el lehetne tenni egy raktárba, így könnyebb lenne az átrendezés és ha újra le szeretném tenni egy régebbi kulturális épületet ne kelljen újra megvenni, de leginkább a rendezésben nagyon sok könnyítést jelentene

- lesz valamikor mobilos verzió??? :) nagyon jó lenne :)

- nagyon nagyon kellene ha lehetne több felderítőt alkalmazni, fejleszteni
ahol én járok nekem 2 napba telik míg egy tartományt felfedezek :( (már nincs területem ahol harcolhatnék)
és lehetne egy külön ikon, mint pl a bajnokságban, h lássuk mik azokat a tartományok amik még nincsenek teljesítve és így könnyebben oda is navigálna
 

DeletedUser683

Vendég
Támogatom, de ebből szerintem nem lesz semmi! :)
Támogatom, sőt kiegészíteném annyival, hogy egy ikon jelölje a fő képernyőn, hogy a felderítő használatban van vagy sem.
Az az ikon jól jönne, mert már nagyon sokáig dolgozik a felderítő, és sose tudom, hogy mikor fog felszabadulni, de ezt szerintem külön ötletnek kell bejegyezni! :)
 

DeletedUser256

Vendég
- Jó lenne ha a kultúrális épületeket el lehetne tenni egy raktárba, így könnyebb lenne az átrendezés és ha újra le szeretném tenni egy régebbi kulturális épületet ne kelljen újra megvenni, de leginkább a rendezésben nagyon sok könnyítést jelentene
Már meg lett írva más témában, hogy nem lesz, de én nem is tartom jó ötletnek...
- lesz valamikor mobilos verzió??? :) nagyon jó lenne :)
Sokára. Nagggyon-naggon sokára... :)
- nagyon nagyon kellene ha lehetne több felderítőt alkalmazni, fejleszteni
ahol én járok nekem 2 napba telik míg egy tartományt felfedezek :( (már nincs területem ahol harcolhatnék)
és lehetne egy külön ikon, mint pl a bajnokságban, h lássuk mik azokat a tartományok amik még nincsenek teljesítve és így könnyebben oda is navigálna
Sztem nem kerül bevezetésre, de bárcsak...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent