• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Üdvözöljük az Elementálokat!

hedzsy

Újonc
Az elementáloknál mikortól lehet kereskedni a holdkő meg társaival? ehhez fejleszteni kell a kereskedőt?
nekem deszka bónuszom van a márványmanu már termeli a holdkőt. Az acélmanufakturát mennyire nem éri meg fejleszteni?
így, hogy kiesik az 1és2 napos termelés így majd a kalandban is változni fog az ékszerkészítés?
 

DeletedUser

Vendég
Az elementáloknál mikortól lehet kereskedni a holdkő meg társaival? ehhez fejleszteni kell a kereskedőt?
Igen, csak úgy fogsz tudni ezekkel piacolni.
nekem deszka bónuszom van a márványmanu már termeli a holdkőt. Az acélmanufakturát mennyire nem éri meg fejleszteni?
Semennyire. Illetve annyira, amennyire amúgy a nem bónuszos manukat, mert lényegesen kevesebbet tud termelni. ;)
így, hogy kiesik az 1és2 napos termelés így majd a kalandban is változni fog az ékszerkészítés?
Nem hinném, hogy ettől változna, de lehetséges. Azokhoz amúgy is jobban megérte 1-es piciket lerakni.

nem kötelező összekötni a Kampusszal
A Forrás-ligetnek semmi köze a Kampuszhoz, más fajhoz tartozik. Addigra Kampuszod se lesz. :)
 

Xenia

Veterán
....
nekem deszka bónuszom van a márványmanu már termeli a holdkőt. Az acélmanufakturát mennyire nem éri meg fejleszteni?
....
.....

Semennyire. Illetve annyira, amennyire amúgy a nem bónuszos manukat, mert lényegesen kevesebbet tud termelni. ;)
....
Én ezzel egy pöttyet vitatkoznék, hogy az acélmanufaktúrát nem éri meg fejleszteni, hiszen ott lehet majd gyártani a Platinát.

Én is deszkás vagyok és a márvány manut kellett fejlesztenem, hogy holdkövet tudjak gyártani, a deszkásban pedig az Elf Fagyanta gyártható. Ahhoz, hogy Platinát is tudjak gyártani, az acél manut mutatja a Törp szinten. :)
Vagy valamit benéztem?
 

DeletedUser

Vendég
Én ezzel egy pöttyet vitatkoznék, hogy az acélmanufaktúrát nem éri meg fejleszteni, hiszen ott lehet majd gyártani a Platinát.

Én is deszkás vagyok és a márvány manut kellett fejlesztenem, hogy holdkövet tudjak gyártani, a deszkásban pedig az Elf Fagyanta gyártható. Ahhoz, hogy Platinát is tudjak gyártani, az acél manut mutatja a Törp szinten. :)
Vagy valamit benéztem?
Ez így valóban igaz, csakhogy ahogy a rendes manuknál, itt is egyből lesz (van) bónuszod, a többit piacolással érdemes itt is megszerezni.
 

Xenia

Veterán
Ez így valóban igaz, csakhogy ahogy a rendes manuknál, itt is egyből lesz (van) bónuszod, a többit piacolással érdemes itt is megszerezni.
Lehet, hogy valamikor később majd lehet szerezni a piacon Platinát, de most mindenki csak keresi :( , Holdkőből és Elf Fagyantából már rengeteg ajánlat van.
Ahhoz hogy a deszkás manukat tovább tudjam majd fejleszteni, nagyon sok Platina szükséges, ezért én úgy döntöttem, hogy legalább 1 acélost is fejlesztek. Csak tudnám, hogy a Törp acélost mikor érem el? Ha jól csalódom, akkor a 19-es szintig kell felhúznom.
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, hogy valamikor később majd lehet szerezni a piacon Platinát, de most mindenki csak keresi :( , Holdkőből és Elf Fagyantából már rengeteg ajánlat van.
Nemsokára gyártok. ;) :p Nincs is közös piacunk, ez rajtad nem fog segíteni, csak úgy mondtam. :D
Ezért is kellett különben ennyit várni erre a fejezetre, hogy legyen elég piacolós elementálos. :)

Ahhoz hogy a deszkás manukat tovább tudjam majd fejleszteni, nagyon sok Platina szükséges, ezért én úgy döntöttem, hogy legalább 1 acélost is fejlesztek. Csak tudnám, hogy a Törp acélost mikor érem el? Ha jól csalódom, akkor a 19-es szintig kell felhúznom.
24-es szinttől fogsz tudni benne Platinát termelni. Sok sikert! :)
 

DeletedUser

Vendég
Az érző áruk piaca nagyobb területet fed le, mint a hagyományos áruké. ;) Pont azért, hogy ne legyen akkora gond a piacolással.
Ó, ez jó hír, köszi! :cool:
Nekem csak 2 ilyen piaci társam van, de nem nagyon messzebb vannak még, akkor velük remélem piacolhatok! :D
 

Xenia

Veterán
Az érző áruk piaca nagyobb területet fed le, mint a hagyományos áruké. ;) Pont azért, hogy ne legyen akkora gond a piacolással.
Igen, ezt észrevettem, mert nem csak szomszédi ajánlatokat látok.

Nemsokára gyártok. ;) :p Nincs is közös piacunk, ez rajtad nem fog segíteni, csak úgy mondtam. :D
Ezért is kellett különben ennyit várni erre a fejezetre, hogy legyen elég piacolós elementálos. :)


24-es szinttől fogsz tudni benne Platinát termelni. Sok sikert! :)
Amikor majd tudsz piacozni a Platinával, akkor tudok majd veled is cserélni :) . Én is csak úgy mondtam :D .

Én úgy látom, hogy a Törp korszak az a 19-es szinten ér véget és utána 20-23-ig már az Elfek korszaka van.
Amikor ráviszem az egeret, szó szerint azt írja, hogy "Érző árucikk, amit a Törp Acélmanufaktúra állít elő" . Akkor most mi is az igazság?
 
Utoljára szerkesztve:

Putyika

Veterán
Én úgy látom, hogy a Törp korszak az a 19-es szinten ér véget és utána 20-23-ig már az Elfek korszaka van.
Amikor ráviszem az egeret, szó szerint azt írja, hogy "Érző árucikk, amit a Törp Acélmanufaktúra állít elő" . Akkor most mi is az igazság?
Valóban így vannak a korszakok, de még a 24-es szintűt is Törp acélmanufaktúrának hívják és majd csak attól kezdve tudsz benne platinát termelni.
 

Xenia

Veterán
Valóban így vannak a korszakok, de még a 24-es szintűt is Törp acélmanufaktúrának hívják és majd csak attól kezdve tudsz benne platinát termelni.
Köszi :) mivel nekem eddig nem volt acélos manum, azért voltam bizonytalan. Mondjuk ez eléggé lehangolt, hogy még 5 szintet majd rá kell tennem, mert 19-re számítottam,de nem hátrálok meg, csak bírjam emberrel :) .
 

xeen

Újonc
Sajnos nekem se jönnek az elementál küldetések. :( .. és olyan félszerzetes küldi várakozik aminek nincs elutasítási lehetősége..
Valami ötlet, Valakinek..
köszönöm
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok! Üdv Hoshi, üdv ismerősök, és ismeretlenek! :p:D
(Integetős smile)
Most totál nem vagyok képben (lemaradtam, mint a borravaló). Elmagyarázná, vagy adna valaki egy linket, hogy most kell-e építenem a bónuszosoktól eltérő manufaktúrát, mert valahogy belezavarodtam itt az olvasásba. :D Nézzétek el kérlek, új vagyok még!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Üdv Hoshi, üdv ismerősök, és ismeretlenek! :p:D
(Integetős smile)
Most totál nem vagyok képben (lemaradtam, mint a borravaló). Elmagyarázná, vagy adna valaki egy linket, hogy most kell-e építenem a bónuszosoktól eltérő manufaktúrát, mert valahogy belezavarodtam itt az olvasásba. :D Nézzétek el kérlek, új vagyok még!
SZIAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! :) :) :)
Igen, a B1-esed utánit. :) (Márványosnak acélt, acélosnak deszkát, deszkásnak márványt.)
https://www.gamersgemsofknowledge.com/elementals-preview
 

DeletedUser683

Vendég

DeletedUser

Vendég
Szia! :D
Köszi! Sejtettem, csak nem gondoltam, hogy lesz ilyen, de sebaj. Ahogy láttam fel kell húzni. Mennyi célszerű ebből? (Ígérem több hülye kérdést nem teszek fel, igyekszek képbe lenni, már ha végleg visszatérek. Egyenlőre csak kirándulás) :p
:) Kb feleannyit ajánlanak, mint a márványod, de erősen függ az isteni mag termelődésétől, mert az kell hozzá.
 

liliputy

Veterán
Kitartás...kell hozzá bőven lakos, 23-ról 24-re fejlesztéshez 935!
Na igen....... ez komoly probléma, mivel az összes meglévő lakóépület max-ra van fejlesztve, a modernizált lakóépületek kikutatását meg még távcsővel sem látni :D Márpedig minden egyes manu fejlesztése közel 1000 embert igényel és ált. nem 1 vagy 2 van belőlük. Szóval szívás felső fokon :oops:

Most totál nem vagyok képben
szerintem nem vagy egyedül... ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Szia @Djyahel, jó újra látni téged :)

Minden manufaktúrából nem kell építened.
Az eddigi első körös manufaktúráid megmaradnak, de ha 24-es szint fölé építed őket, akkor a 24 és 48 órás opció helyére két új termelés kerül, 3 és 9 órával. Viszont neked nem ezek lesznek a fontosak.
A kutatási fán egy új bónuszt fogsz kikutatni, ehhez kell egy megfelelő első körös manufaktúrát építened, 24-es szint fölé, hogy ott használd ezeket az új opciókat.
Holdkövet a márványmanufaktúrában, Platinát az Acélmanufaktúrában, Elf Fagyantát pedig a deszkamanufaktúrában tudsz készíteni.
 
Fent