• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Dimapollo legutóbbi tartalma

  1. Dimapollo

    Város áthelyezés

    A "kifogásolt városnevet" jelentettem és nem csináltak semmit,persze "nagyon sajnálják"...Ma beléptem,kaptam egy újabb support üzenetet amiben üzenik,hogy a városom át lett helyezve,ennek ellenére ott van ahol tegnap is.....
  2. Dimapollo

    Város áthelyezés

    Én nem tudom mi folyik a játékkészítők fejében mi alapján döntik el a program kit tegyen át önkényesen kilométerekre arrébb,de nekem is pont olyan traumát okozott,amikor a főnixes játéknál frissítést követően beléptem és azt látom,hogy az évek alatt megszokott és megszeretett környezetem...
  3. Dimapollo

    2020 Varázslatos ajándék

    Sziasztok! Szóval az eredeti képeket vázlatként felhasználva újraszíneztem,átrajzoltam őket...Gondoltam,mivel nem vagyok vérprofi azért bőven belefér a saját alkotásba és tetszik majd nektek... Ez az első ilyen megmérettetésem és ezzel a képpel szeretnék mindenkinek kellemes ünnepet és sok...
  4. Dimapollo

    Szia! :)

    Szia! :)
  5. Dimapollo

    Kibeszélő Egy elbűvölő fa

    Abszolút!Először azt hittem zászlósnak lenni kiváltság,erre kiderült,hogy énis az lehetek...a wikiben is benne van minden,csak ott nem volt kivel csevegni :D és már az első tartományomnál megkaptam a bájomat..utólag is köszönet mindenkinek...szépeket.. ;)
  6. Dimapollo

    Kibeszélő Egy elbűvölő fa

    eddig úgy tűnik hiába küzdök szóval nagyon jól hangzik ...csak pár napja játszom,ha lennél szíves felhomályosítani,hol is kezdjem az olvasgatást a témában esetleg melyik részemre gyúrjak,megköszönném :D
  7. Dimapollo

    Kibeszélő Egy elbűvölő fa

    Tehát akkor szomszédoktól nem kaphatok?Azt hiszem ez nem lenne túl igazságos,mivel a Varázsakadémiáig még 4-5 kutatás-feloldás szükséges... azt gondoltam az event teljesítése szinthez mérten lett kikalkulálva...Feljebb a Spoileres feladatsorban 7.-nél 9000 arany helyett 1800-at kellett,és a...
  8. Dimapollo

    Kibeszélő Egy elbűvölő fa

    Sziasztok!Kis segítséget szeretnék kérni,mivel olyan kezdőnek számítok,hogy még Varázsakadémiám sincs a 7.-esnél 1800 arany összeszedése után kaptam egy olyan feladatot,hogy "szerezzek" egy erőteljes ellátás bűbájt...kérdésem az lenne,hogy ezt a szomszédok ládikáiból tudom előteremteni?,mert úgy...
Fent