• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csillagbaba legutóbbi tartalma

  1. Csillagbaba

    Testvériség keres tagokat

    Pimasz Maci testvériség aktív, kedves új tagokat keres profilváltás után. Úgy döntöttünk, hogy kicsit lazábban játszunk, de aktívan. Ez játék, szórakozás, akiknek ez így tetszik jelentkezzen. Olvassátok el bemutatkozásunkat és gyertek :) Jó játékot! Üdv.: Csillagbaba
  2. Csillagbaba

    Pimasz Maci

    Sziasztok! Én lettem a Pimasz Maci Testvériség Főmágusa - nem pályáztam erre a címre, de megkaptam - keresek aktív játékosokat kis csapatunkba, akik a bajnokságokon teljesítik az 1500 pontot, ehhez ragaszkodom, ellenkező esetben kiteszem - Torony maxolását nem várom el, én sem tudom teljesíteni...
  3. Csillagbaba

    2020 Gyémántok ládája

    A 11. számú ládára szavazok - remélem abban van és nem háromezren találjuk el :D
  4. Csillagbaba

    1.60 Új verzió

    Kedves Hoshi, mivel kárpótolják azokat akik a hiba miatt, csak egy feladatot tudnak egyszerre teljesíteni
  5. Csillagbaba

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Kedves Moderátorok! Tud valaki válaszolni nekem, hogy napok óta miért kérnek olyan feladatot szükségesnek ami nem teljesíthető, mert nincs a Techfán. Kutassam ki - ugratnak, vagy szórakozik valaki? Nem szoktam Fórumozni, de kezdem unni, hogy feltartanak a játékban. Bárki válaszát előre köszönöm...
  6. Csillagbaba

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm a gyors felvilágosítást, kicsit félre értettem, lehet, hogy mert jobban örültem volna, ha úgy működik, hogy 20-ért 20 -at von le :D További szép napot! :)
  7. Csillagbaba

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Tud valaki arra választ adni, hogy ha 20-at szeretnék beadni a Nagy Főnixtojásba, miért veszi le a 140-et és a napi ajándékoknál miért csak 20-at tesz be. Így hogyan lehet 250-et beadni, ha mindenhol majd a maximumot veszi le. Írjak talán a Supportnak? Előre is köszönöm a választ...
  8. Csillagbaba

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm, jó, hogy vannak veteránok :) Szép napot!
  9. Csillagbaba

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm, majd a következőt úgy csinálom, szép napot! :)
  10. Csillagbaba

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Tudja valaki, hogy a játék hogy értelmezi a feladatot? "Szállíts le 1000 .... esszenciát" Ma a Techfába betettem ennyit és nem veszi figyelembe, de nem is ír le belőle mikor beszedem ami három Tűzről ma kétszer megtörtént. Várom valami választ, előre is köszi. Üdv.: Csillagbaba
  11. Csillagbaba

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszi, ez eszembe sem jutott. Egy nap késés, de nem rohanok sehova. Szép estét! :)
  12. Csillagbaba

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Tud valaki válaszolni, hogy mit tegyek, ha van egy olyan feladat, hogy "Szállits le 1000 Orkot" - de nem veszi figyelembe a 12 óránként termelődő 440-et. Hogy lehet akkor leszállítani? Már rég kész lenne, de tegnap és ma sem vette figyelembe. Egyre bosszantóbb ez a játék :( A...
  13. Csillagbaba

    Már felvetett Igazságos harcrendszer

    Köszi, semmi érzékem hozzá. Nem fogadnak szót, néha olyan, mintha egymást vernék fejbe az ellenség helyett :D
  14. Csillagbaba

    Már felvetett Igazságos harcrendszer

    Kedves Berea, Köszönöm a gyors választ, ha elsőre kikapok akkor megnézem, hogy mi jó ellenük - de az se jó :( Csodás napot! :cool:
  15. Csillagbaba

    Már felvetett Igazságos harcrendszer

    Sziasztok! Ritkán jövök a Fórumra, de most elegem van a harcokból. Mindig automatán harcolok, mert sokszor próbáltam másképpen - nem ment. Normál esetben lehetetlen győzni, de eddig a bajnokságban 90 %-ban sikerült - ez most megszűnt. :( Ma még egyszer megpróbáltam, mert csábított a 6 TP - 8-ból...
Fent