• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

GreenKnight

Veterán
Valóban, hiányzik a szövegből az "alapvető" megkülönböztető szócska. Vélhetően azért, mert a leírás még akkor készült, amikor az érzékeny áruk nem szerepeltek a játékban. De ettől még úgy működik és szerintem érthető is, hogy miről van szó.
 

DeletedUser183

Vendég
Nincs mit érteni.
Akkor most próbálom érthetően, mert lehet, hogy elbeszélünk egymás mellett ;) A lényeg, hogy a csoda azt írja, hogy a bónuszos termelést növeli. Az érzékeny áruk között is van bónuszos, tehát logikailag az is bónuszos, tehát növelnie kéne. Tudom, hogy van akinek ez egyértelmű, de miután félrevezető lehet, ezért van, akinek nem egyértelmű...
 

GreenKnight

Veterán
Ezért írtam, hogy a szövegben azt van ami. Viszont a főépületben egyértelműen látszik, hogy mi mennyi.
Az érzékeny áru nem bónuszos, mert az az érzékeny. Az a bónuszoshoz képest határozódik meg.
 
Sziasztok!
Tud valaki arra választ adni, hogy ha 20-at szeretnék beadni a Nagy Főnixtojásba, miért veszi le a 140-et és a napi ajándékoknál miért csak 20-at tesz be. Így hogyan lehet 250-et beadni, ha mindenhol majd a maximumot veszi le.
Írjak talán a Supportnak?
Előre is köszönöm a választ, szép napot!
 

Wiccara

Veterán
20-at szeretnék beadni a Nagy Főnixtojásba, miért veszi le a 140-et és a napi ajándékoknál miért csak 20-at tesz be
Szia!
140 égesszenciával nyithatsz egy nagy ládát ( valószínüleg ezt tetted), ebből a 140-ből lesz 20 db toll, ami először az első fődíjnál kezd feltöltődni. Ha az megvan, akkor megnyered, és töltheted a tollakat a köv. fődíjba.
A ládákat 50-90-140 kövecskékkel is nyithatod, ettől függően kapsz a fődíjhoz 5-10-20 tollat ( meg valami nyereményt a felsoroltakból, ami nem biztos, h a napidíj; a százalékos felosztás mutatja, mire mekkora az esélyed).

 
Szia!
140 égesszenciával nyithatsz egy nagy ládát ( valószínüleg ezt tetted), ebből a 140-ből lesz 20 db toll, ami először az első fődíjnál kezd feltöltődni. Ha az megvan, akkor megnyered, és töltheted a tollakat a köv. fődíjba.
A ládákat 50-90-140 kövecskékkel is nyithatod, ettől függően kapsz a fődíjhoz 5-10-20 tollat ( meg valami nyereményt a felsoroltakból, ami nem biztos, h a napidíj; a százalékos felosztás mutatja, mire mekkora az esélyed).


Köszönöm a gyors felvilágosítást, kicsit félre értettem, lehet, hogy mert jobban örültem volna, ha úgy működik, hogy 20-ért 20 -at von le :D
További szép napot! :)
 

DeletedUser3833

Vendég
Sziasztok!
Nem tudok az email cimemről bejeltkezni a játékba. Vajon miért lehet ez?
 

DeletedUser929

Vendég
Nekem az lenne a kérdésem, hogy ezeknek az ideiglenes épületeknek az eladásakor mióta jár vissza alapanyag? Én amikor ilyen épületet adtam el legutóbb még biztos, hogy nem járt érte semmi.
5 napja tettem le ilyen épületből négyet de már nincs szükségem rájuk, ma el akartam adni őket, és döbbentem láttam, hogy az egyik eladásáért 80 ezer alapanyag járt vissza (sajnos mind elveszett, mert tele volt a raktáram.)
A képen látható épületeknél már viszont 120 ezer jár vissza.

Ez mióta van így? Vagy ez egy hiba?nemertem2.jpg nemertem3.jpg
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!
Meg tudná valaki mondani, hogy a @Hoshi által felvetett közösségi épület méretéről hol, és hogyan lehet szavazni?
Köszönöm! :)
 

DeletedUser3386

Vendég
Van rá mód, hogy az is megkapja a 100 égesszenciát, akinek eddig nem írta jóvá a játék? Az e-mailben "az égesszenciák begyűjtése most"-ra kattintva semmi nem történik, a játékban pedig annyi van,amennyit eddig megszereztem a küldetésekkel :)
 

DeletedUser3

Vendég
Sziasztok!
Meg tudná valaki mondani, hogy a @Hoshi által felvetett közösségi épület méretéről hol, és hogyan lehet szavazni?
Köszönöm! :)
Elnézést, egy beállítás hibás volt. Mostmár látnotok kell a szavazást a téma tetején.

Van rá mód, hogy az is megkapja a 100 égesszenciát, akinek eddig nem írta jóvá a játék? Az e-mailben "az égesszenciák begyűjtése most"-ra kattintva semmi nem történik, a játékban pedig annyi van,amennyit eddig megszereztem a küldetésekkel :)
Ezzel kapcsolatban írjatok a support felületen.
 

DeletedUser183

Vendég
Van rá mód, hogy az is megkapja a 100 égesszenciát, akinek eddig nem írta jóvá a játék? Az e-mailben "az égesszenciák begyűjtése most"-ra kattintva semmi nem történik, a játékban pedig annyi van,amennyit eddig megszereztem a küldetésekkel :)
Nekem is hasonló van :) Vagy csak nem vettem észre??... :confused::confused:
 
Fent