• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

AnVi 7569 legutóbbi tartalma

  1. AnVi 7569

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Minden szavaddal maximálisan egyetértek ;)
  2. AnVi 7569

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Kezdem azt hinni, hogy a játék "fejlesztői" egy-egy ilyen "fejlesztés" után röhögnek a markukba, hogy már megint milyen jól "megvicceltek" bennünket és élvezettel nézik, hogy mit szenvedünk egy-egy feladat megoldásával. :mad:
  3. AnVi 7569

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Azzal, hogy elvették a 15 perces termeléssel gyűjthető Treant jelvényt, meg az 1 órás termeléssel gyűjthető pék jelvényt, plusz a gazdálkodók öröme jelvényhez nem 5 db hanem 10 db 9 órás termelés kell, meg a csodacsapat jelvényhez nem 10, hanem 20 tudáspont kell és még sorolhatnám, amúgy is...
  4. AnVi 7569

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    A jelenlegi testvériségi kalandjátékban a játék fejlesztői - szerény véleményem szerint - az arany gyűjtögetése feladattal kicsit túllőttek a célon. 1910. vagyok a ranglistán és a kalandjátékban 1 tarisznya arany megszerzéséhez 15.912.000 aranyat kell összegyűjtenem. 1 látogatás alkalmával...
  5. AnVi 7569

    Nincs tervben Testvériségi tagok legutóbbi bejelentkezései

    Sziasztok! Azt nem lehetne valahogy megoldani, hogy meg lehessen nézni saját testvériségen belül, hogy egy adott tag mikor volt fent utoljára? Így könnyebb lenne kiszűrni az inaktív tagokat és lehetne újakat toborozni helyettük. Az egy nagyon jó újítás volt, hogy lehet látni, hogy a csapatból ki...
  6. AnVi 7569

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Nekem egy észrevételem és egyben kérdésem lenne. Régebben a toronyban nagy eséllyel lehetett bűbájtöredékeket szerezni. De az utóbbi hetekben azt tapasztalom, hogy hiába van az, hogy a bűbájtöredékre pl. 40% az esély, a gyorsítóra meg csak 20%, majdnem mindig csak gyorsítót ad. Nekem...
  7. AnVi 7569

    Levelezés

    Hú, ezt jó lett volna tudni, mert voltak benne olyan adatok, amikre szükségem lett volna. :(
  8. AnVi 7569

    Levelezés

    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy hova tűnnek a régi levelek, amiket írtam/kaptam. Vissza akartam keresni valamit, és sehol nem találom. Az utolsó levelek márciusiak. Régebben meg lehetett találni a régebbi leveleket is, most meg nincsenek meg.
  9. AnVi 7569

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Azt honnan lehet megtudni, hogy pontosan mikor regisztráltam a játékba? Több éve már, de szeretném tudni a pontos dátumot :)
  10. AnVi 7569

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari Kereskedelmi Központ
  11. AnVi 7569

    Kalandozó elkészült tárgyai (testvériség kaland)

    Sziasztok! Nekem a következő a problémám. Tegnap befejeződött a testvériségi kalandjáték. A testvériségünk a 64. helyen végzett. A megszerezhető ajándékok 500 ranglista pont és 1 db 2 órás gyorsító volt a számunkra a helyezésünkből kifolyólag. Én személy szerint (de majd megkérdezem a többiektől...
  12. AnVi 7569

    Továbbítva Mogorva ork harcos

    Most állítólag volt egy frissítés megint, mert fele angol lett a fele meg magyar. De ez a hiba továbbra is fennáll.
  13. AnVi 7569

    Továbbítva újabb frissítés!?

    Pont ezt akartam én is írni. Még jó, hogy a feladatok szövege magyar maradt, mert nem beszélek angolul, így azt sem tudnám, hogy mit kell csinálni. Ez valami kevert frissítés lehet. A fele angol, a másik fele megy magyar.
  14. AnVi 7569

    Továbbítva Mogorva ork harcos

    A legutóbbi frissítés óta a kiképzőpálya táborában nem jelenik meg a mogorva ork harcos képe. Miért van ez?
  15. AnVi 7569

    Support Akadozó játék

    Köszönöm a választ. Nem hiszem, hogy a böngészővel lenne baj, mert mindig ezzel a böngészővel játszom és eddig sosem tapasztaltam ezt. Valamint a testvériségünk több tagja is jelezte ezt a hibát és nem mindenki ugyanazt a böngészőt használja, mint én.
Fent